Biri bana yardım etsinn .! :( Babamın hattına ne yapabilirim aramalar için..

Arkadaşlar üniversite öğrencisiyim, aile içi sorunlarımız var ablamla babam konuşmuyor ve ben bazen boş derslerde ablamın yanına gidiyorum hasret gideriyoruz.. Babam duysa beni okuldan dahi alır. Şimdi yeni bir üniversiteye geçtim, ne kadar uğraşsamda bir şekilde babam okuldan bir hoca ile kaynaşmış ve nuumarasını almış. Adam yurt içinde, dersler içinde herşeyde babamı arayabiliyor.. Eskisi gibi ablama gitme şansım da 0.. Babamın hattını gelen aramalara mı kapatsam çaktırmadan, napsam da mesaj ve arama gitmesini engellesem..

Güncellemeler:
Fikir verin :( Vodafone kullanıyor.. mesaj ve aramalar gitmesin artık yetti be :D

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle yapsan kimse arayamaz. Eğer telefonu modelli ise bazı telefonlarda belirli bir numarayı engelleme özellikleri var. Onu kullanabilirsin. Tüm aramalara kapatırsan zaten olmaz ki.

Dediğim gibi bu özelliği olan telefonlardanise anfroid falan gibi bieşy bununla ilgili programlar var. Mesajları senin istediğin bir mesaj gibi gösterip gelenin kimliğini de saklıyor. Nöyle bişey yaparak sanki banka reklamı gibi gösterebilrisin. Ama baban bu işi öğrenirse işte o zaman yandığının resmidir. Ablanla konuşmamasının senin konuşmana engel olmaması gerektiğini ablan olduğunu özledğini vs gibi güzel şeyler söylerek ikna etmeye çalış derim en güzeli bu olur.

0|0
    0|0
    • Ablama gittiğimi öğrenirse kısa tatillerimde vs o zaman beni asla affetmez. O konuda affı yok.. :/ Andoid kullanmıyor.. Napsam bilemedim kökten hattı mahvetsem .?:))

• Ağlamak istiyorummm 21 yaşına geldim hala bu tür sorunlarla uğraşıyorum :/ Ablam gelemez aramızda 19 saat yol var.. O noyu benim yok etmem gerekiyor.. :/

• Numarayı yok edemezsin ancak telefondan belirli bir nuamra engelleme özelliği var sa onu kullanırsın. Yoksa böyle bir telefon al babana hediye et:) Telefon numarasını silmen bişey değiştirmeyecek ki adamnın aramasına engel değil.

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin hocaya duygu sömürüsü yap seni kendi eliyle ablanın yanına götürür.

0|0
    0|0
  • Ablanla görüşmeni nasıl engelleyebilir ki baban bu hakkı kendinde nasıl bulabiliyor? Kendisi görüşmez ise görüşmesin.

0|0
    0|0
  • artık hapı yutmuşsun :D

0|0
    0|0
  • herşeyi yapabilirsin bence :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• babanın telinden engelle

0|0
    0|0
    • Engelleme seçeneği yok onun telinde baktım.

Yükleniyor...