Aşkın mı çocukların mı deseler?

cilveli
Çok sevdiğin insanı mı yoksa çocuklarını mı bırakamazsın. Eğer evliysen vede çocukların varsa bir başkasına da aşık olmuşsan çocukların mı yoksa aşkınmı ağır gelir. Hangi tarafa yüklensen o taraf boğar insanı aslında boğulacak gibi olunca herşeyden tüm hayattın bıkar insan ama en çok aileden ve çevreden tepki görmekten korkar insan. Peki ya sizce sevgili dostlar bu yazımı okuyanlar yerimde olsaydınız ne yapardınız?
Güncellemeler
+1 yıl
gereksiz cevaplar istemiyorum lütfen yardımcı cevaplar istiyorum
Güncellemeler
+1 yıl
hadi kızlar sizden güzel cevaplar bekliyorum lütfen
Aşkın mı çocukların mı deseler?