Yardımcı olun hangı model prf. makına almalıyım..

profosyonel fotograf makınası almak ıstıyorum. ama hıc ama hıc bı bilgim yok :D

sizlerden yardım isticem..

ilk sorum NİKON MU? CANON MU?

ikinci sorum da HANGİ MODEL?

kadraj ayarların da sorun yasamakta ıstemıyorum ıyı bı lens alayım dıyorum boyutu ne olmalı sıce ve ucret bılgısını verebılırmsıınız.

makınayı annem hedıye olarak alıcak bana bunun ıcın ayırdıgı parada 1 bucuk.. modellerı ona gore soylersenız sevınırım:D

sımdı almak ıcın magzaya gıtsem satıcı bı cok sey anlatıcak ama ben anlamıcam sızzler yardımcı olun

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• nicon d5000 ve üzeri hepsini tavsiye ederim birçok makine kullandım ama hiçbiri bu akadr güzel çekmedi ve o kadar zevk vermedi.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş,

Nikon D5200 Birde Bunu Araştır...

0|1
    0|0
  • Anlamadığın için sana samsung NX öneriyorum sen amatör olsan da özellikleri ve menüsü türkçe kullanım olduğu için bir profosyonel kadar güzel fotoğraflar çekmen mümkün NX serisi bence

0|0
    0|0
    • suan ıcın anlamıyorum ama ıyı bırsey almak ıstıyorum. cunku makına elıme gecınce halıyle ogrenmıs olucam. keske sunu alsaydım demek ıstemıyorum yanıı

• Bende onun için size bu marka ve modeli önerdim özelliklerini kıyaslandığı zaman NX serisi daha ağır basıyor belki nikon ve Canon Marka aynı zamanda isim yapmış fakat sen öğreneceksin ve devam edeceksin ki bu model senin için ideal

• inselse ultra marin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...