Eşinizin eski sevgilisini hayatı boyunca unutamayacağını öğrrenseniz ne yapardınız?

arkadaşıyla konuşmalarına şahit oldum eşimin eski sevgilisinin buna kazık attığını ama uzun sure aynı evde yaşadıkları için onu unutamayacağını hatta ara sıra ruyalarına bile girdiğini söledi hayat böle devam edecekmiş bir şekilde çok kötüyüm :( keşke evlenmesem dedım bunca yıl dogru biri cıkar dıye bekledım şansıma bak yasamak istemıyorum ya

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ben şahsen kabullenemezdim.Sadece kıskançlık duygusuyla söylemiyorum bunu dostum.Biraz da mantığa vur işi.Bir eşten beklenen nedir.Sadakat degil mi?En temel vazifesini de yerine getiremiyor hatta bu zayıflığını açık açık söylüyorsa ilişkide bir şeyler kangren olmuş demektir.Bütünü kurtarmak istiyorsan kangren olan parçayı derhal ve acımadan kesip atmak icabeder.Yoksa vay senin haline.Açık konuşmama müsade eder mi

sin bilmem ama internetten gödügüm kadarıyla senin durumunda olan çok ve bu tip eşler genelde eş değiştirmeli sex ya da grup sex yoluna gidiyorlar.Yo yo korkma sen daha ilk evredesin ama iş oraya doğru gidiyor.O tip insanlar bu şekilde daha mutlu olduklarını zannederler ama tek yaptıkları kendi ruhlarını ve kişiliklerini yavaş yavaş ateşte yakıp kületmek olur.Sana bir de kısa bir hikaye anlatayım.Evvel bir kadın varmış evlenmiş boşanmış.Ne zaman yeni kocasıyla yatağa girse ''Aaaah aah ne olaydı da şu yanımda da öteki kocam olaydı'' adam bir iki sabretmiş bakmış olacagı yok.Bir yaz günü damda yatarlarken kadın yine aynı şeyi söylemiş ''aah aah ne olaydı da öbür yanımda eski kocam olaydı'' adam dayanamamış vurmuş tekmeyi kadını damdan aşşagı atmış.Kadın dava açmış , hakim sormuş niye attın diye adam da demişki ''Hakimim damda yatıyorduk, bizim döşek iki kişilikti; ama bu salak karı araya eski kokcasını sokuca sarsıldık ben sıkı tutundum ama hanım tutunamayınca damdan düştü'' Hakim durumu anlamış ve beraat vermiş :) ben sana karını damdan at demiyorum ama diyorum ki ömür kısa vakit kaybetmeden boşa o kadını anlaşma yapıp eşyaların sende kalmasını saglamayı da unutma yoksa bir gün eve geldiginde karını neyse anladın sen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bende daha önce biriyle birlikteydim ama aradan 5-6 sene geçmesine rağmen bazı şeyleri unutamadım.. unutmak kolay olmuyor... o kadar yaşanmışlık var hepsini bir kerede silip atmak kolay değil.. ama onun yaptığı yanlışlık şu: neden bir arkadaşınla eski sevgilin hakkınla konuşuyorsun ? hadi konuştun neden unutamayacağını belirtiyorsun ? sonuçta evlisin ve şu an sevdiğin kadın yanında daha ne istiyorsun ? ama sende hemen üzülme haklısın zor bir durumdasın anlıyorum seni.. bu tür düşünceleri aklından çıkar yaşamak her şeye rağmen güzel.. ama dediğim gibi bazı şeyleri unutmak kolay değil.. sende biraz onu anlamaya çalış.. yine de o haklı demiyorum tabi.. hatta konuşabilirsiniz de.. duyduğunu söyle sende eksik bir yön mü varmış onu sor neden onunla ilgili konuşuyor hala da seninle ilgili konuşmuyor o geçmiş bitmiş.. bunun seni üzeceğini hiç mi düşünmemiş.. aynısını sen ona yapsan hoşuna gider miymiş diye sorular sorabilirsin..

0|0
    0|0
    • ya arkadası dertlenmıstıde o dertlesmek ıcın aramıs onunla konusurken anlttı aksam eve geldıgınde gormek ıstemıyorum yemek yapmıyorum dagıldım benkı bir dedıgını ıkı etmıyorum sorun yok senle bir ömur yasıcaz dıyor kafam cok karısık

• tamam benimle bir ömür yaşacaksın da aklında başkası duruken nasıl yaşacaksın ? yani bedenin burada ama aklın başkasında mı olacak ? ben sürekli bunu düşünüp yaşayamam böyle de kendisine.. senin tekrar ona güvenmeni sağlamalı diye düşünüyorum..

• Kimse daha önce yaşadığı ilişkileri köklü ilişkileri unutmaz. Herkesin de rüyalarına girer. Yani bunu ihanet gibi düşünme. Unutmak insanın elinde olsa keşke. Haydi başından geçen kötü bir olayı unutmak iste ve unut bir daha hatırlama ama mümkün değil malesef. Unutumuyor istesende olmuyor. Hatta bunula ilgili güzelde bir film yapmışlar izlemeni tavsiye ederim jim carry nin sil baştan filmi.

Önemli olan onu hatırladığında bu yaşamından pişman olup olmadığı olmuyorsa seninle mutluysa çok fazla durma üzerinde takma kafana inan elde değil unutmak.

0|0
    0|0
    • ama bazen söyle hıssedıyorum sankı gecmıste degerını bılınmedıgı için ya da ne bilim bir sebepten dolyı bana yeterınce deger vermıyor gıbı gelıyor bbana sadece ben cok ıyı bırıyım dıye evlenılecek bırıyım dıye benle evlı gıbı hıssedıyorum :(

• ilişkimizin ilk baslarında evet öleydı bazen mesafe gırıyordu iş dolaysısla işte ozaman mesajlasırdık cok aramazdı hergun mesajlasırdık ama cok da

• Belki durgun bir dönem olur ya ilişkilerde öyle bir anda söylenmiş bir söz olabilir.

Bir arkadaşım vardı birini çok sevdi evlenemedi olmadı. Sonra başkasıyla evlendi 2 sene evli kaldı boşandı.Şimdi hayatında gerçekten ruh eşim dediği insanı bulduğuna inanıyor ama arada geliip bana diyor ki yine o evlenemediği insanı rüyamda gördüm diyor.

Yani unutmadığından değil ama bilinç altına itilen şeylerden doalyı görüyordur o rüyaları.

Senin açından kötü bir durum evet ama kötü olduğunu sanmıyorum

• Güzel ablacığım yazan yaşa göre diyorum bir de saygımdan.Herkesin bir ilki birde sonu vardır.Sizin de olmuştur ilkiniz :) Önemli olan şu anda enişte de siz de birbirinizin sonusunuz :) Geçmişe takılsın.Rüyasında görsün avucunu yalar ancak.Sen varsın yanında.Yanında gözünün önünde sen varsın.Sadece rüyasında görür eskisini ;) Allah sizlere hepimize sağlık versin yeter.Öyle yaşamak filan istemiyorum ne demek duymayayım bak.Sevgilerle...

0|0
    0|0
    • :) sagolun ama çok kotu hıssedıyorum kendımı

• :)

• Tamamdır :)

• açıkcası zor bir durum yani çıkmaza surukleyebılır ınsanı evlılık oyle zordurkı bazen oyle kararlar alınırki tum hayatını değiştirebılır bır ınsanın bır ınsanı unutması zor elbette hele bırde yasanmıslıklar olduğu zaman cok daha zor eşin senınle aşk değil mantık evlılığı yapmış gıbı duruyor bu durumu ancak sen cozebılırsın esınle konusman gerekir neden nicin gibi...eksıklıklerınıde gormen lazım beklentılerını belkıde karsılayamamıssındır ?

0|0
    0|0
    • ama bilidiğimi bilmiyor henüzn :( yuzunu goresım gelmıyor su gunlerde :(

• bende evlıyım gerçekten mutluyum huzurluyum bence soylemelı ve konusmalısınız ama soyleyiş tarzında onemli cunku dıyorum ya hassas bı konu sıkıntılı souçlar doğurabılır ıkınız ıcınde mantıklı bı sekılde orta yolu bulmalısınız mutlaka ıkınızınde bırbırnızden beklentılerı vardır belkıde bunları karsılayamamaktan oturu gelen bır dusuncedır?

• benzer durumlara şahit oldum. eski sevgilileri unutmak zor oluyor. aile danışmanlığı hekimine bu konuda baş vurabilirisniz. yine psikologa başvurabilirisniz.

0|0
    0|0
  • sonuçta senle evli mi evli mutlu musun mutluysan unut gitsin derim =)

0|0
    0|0
    • evli evet mutluyuzda ömur boyu unutamayacagım yaram olarak kalacak dedı ya insan bir kere aşık olurmus falan filan ben onun için birsürü fedakarlık yaparken onun söledıklerıne bak hemde onu terkedıp başkasıyla yasayan biri için iyiliklerimin karsılıgı bölemıymıs

• ah ah bukadar kolay olsa cok kotu hıssedıyorum sevmıcem onu :)

• Bilimsel olarak birlikte olduğumuz insanları ilişki bittikten sonra ancak birlikte olduğumuz toplam sürenin yarısı kadar süre geçtiğinde unutabiliyoruz. Yani o kadınla 6 sene birlikte olduysa ilişki bittikten 3 sene sonra unutacak. Bilim böyle söylüyor. Tabiki istisnalar vardır.

0|0
    0|0
  • şimdi siz eşinizle bir kere evlenmişsiniz onu görsede saten geri döneceğini sanmam neden diceksiniz ailesi neder sizin aileniz neder bunu düşünücek milletin ağzına sakız olucak onuda düşünür böyle bişiy yapcağını sanmıyorum ama seni sevmeseydi evlenmezdi diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • dönmez dönseydı flort asamamızda kız peşinde döndu amam baskasının malı oldu dıye sanırım kabul etmedı

• olabilir

• Kadın evde eşinin or.p.su, dışarıda hanım efendi, mutfakta sanatçı olmalı, eşini her yönden tatmin et bir daha eski sevgiliymiş dışarda gözü varmış, eşim beni sevmiyormuş, benden mutlu değilmiş gibi laflar duymazsın

0|0
    0|0
  • bence yapman gereken esine farkli fantaziler ve geceler yasat ki aklindaki yaramazliklar ciksin unutma unutmadiysa yarin farkli seylerde olur

0|0
    0|0
    • ya cok yasayamıyoruz kı farklı fantazı kurayım ufff

• erkeklerin akli farklidir biraz gecmisinde yasiyor esin tut elinden cikar ordan onu gorusmeyi de kendin ayarla kadin lini cikar ortaya al aklini adaminin dahada demiycem baska bir sey senden baskasini dusun mez basim dan gecdiyi icin soluyorum arkadasim

• şeyimde olmaz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Unutamamak demek, aklına gelmesi demek onu özlemek demek değil ki. Bende ilk sevdiğim kişiyi ölsem unutmam mesela; ama onu seviyorum demek değil bu; gerçekten.

0|1
    0|0
  • bir cok insan asik oldugu kisiyle evli degil

demki mantik evliligi onun icin önemliymis

senle yapmis örnek benimde deligibi sevdigim erkek var evlilik yapilmaz onu biliyorum

fakat ömür boyuda onda haber almaliym yasadigini bilmeliyim arara bulusup bir sohbet etmeyede ihtiyacim var

0|0
    0|0
  • Canm üzme bu kadar kenedeni.. Belliki beraber olmuşlar ve o beraberliği unutamıyor.. Anlayacağın onu biraz ayıp kaçabilr ama yatakta biraz daha istenilir biri olman gerekiyor onun hoşuna giden seyler yap ancak bu şekilde seni düşünmesni senden başka kmseyi aklına bile getirememesini sağlayabilirsn ya da bir aile danışmanına gidin ikiniz :/

0|0
    0|0
    • evet işte bu konuda da kendımı gelıstırmeye calısıyorum uffff ama 5 yıl berabber olmuslra ya

• Canım benm herseyin başı öncelikle mutlu olucaksın mutlu olmazsan mutlu olucak seyler bulmazsan yatak filanda hayal olur.. Eşini seviyorsan onu gerçekten istiyorsan diye başlıcaksın bu işe.. Onu arzuluyorsan zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir emin ol. nette cinsellikle ilgili birçok şey var onları oku nasıl eşimi tatmin ederim tarzında sonra dış görünüş çok önemliyms dantel filan işte :) burada yazamıyorm pek k.bakma anca bu kadr yardımcı olablyorm

• canım bunda üzülcek bişi yok bu seninde başına gelebilirdi önemli olan eşine eşsiz anlar yaşatarak onu daha az hatırlamasını sağlamak emin ol herkesin hayatında unutamadığı birileri vardır

0|0
    0|0
    • pekı bu yasadıklarından dolayı sıze yeterınce deger vermıyor gıbi hissedersen :(

• o şekil hissetmen normal ama durumu lehine çevirmelisin ve bunu başardığın anda emin ol unutulmaz ve değerli olan sen olacaksınn

• kaç yıllık evlisiniz...

0|0
    0|0
    • 1 yıl olacak

• daha çok yeni,senin kaldıramamış olman normal ama geçmişinde birşeyler yaşadığını biliyosundur sanırım...

ayrıca arkdaşına erkeklikte yapmış olabilir...bence kendini hırpalama ve eskisiyle yarışma...eşin seninle evlendiyse muhakkak senide seviyordur...

• böle adamları çuvala koyup sallandırmak gerek.

0|0
    0|0
  • fuckbuddyye çözerim herifi.

0|0
    0|0
  • Sen de hayatina giren insanlari kolay kolay unutamiyorsundur ama bu demek degil ki hepsine hala asiksin veya iclerinden birini arzuluyorsun. Unutmamak baska birsey, buyutmeye gerek yok bence. AMA KESINLIKLE YAPMAN GEREKEN; Esin ile cok net bir konusma yapman lazim ama evde konusmayin, cafe veya restoran gibi biryerler olsun, ses tonunuzu ayarlayip kavga etmemeniz icin iyi bir neden:). Ona duyduklarini söyle ve ex.sevgiliyi özluyorsa, arzuluyorsa ayrilmanizin daha hayirli olacagini vurgula cunki ileride cocuk olacagi zaman her sey daha da kötu olabilir ve zaten cocugun getirdigi sikintilar bir de bu ex.sevgili olayi seni cok yipratir ve araniz tamamen acilir ki o zaman ortada bir cocuk kalir. En basindan önlemini alip sana durustce konusmasi icin ikna et onu. Eski sevgilisine zaten dönemez kiz birakmis bunu ama sen böyle acikca konusursan gözunu acar daha iyi görmesini saglarsin.

0|1
    0|0
  • eşine soğuk davranma bunu duyduğunu belli etme ona olan ilgini sevgini belli et ona kendını değerli hıssettır umarım düzelir :)

0|0
    0|0
    • hıc kavga etmıyoruz mesela ama bana da yeterınce deger vermıyor gıbı hıssedıyorum ya ufffffffff :(

• ama düşün bir evlilik bu kim sevmeyip değer vermeyeceği biriyle evlenir ki? Eğer onu azda olsa unutmasa seninle nasıl evlenir nasıl cesaret edebilir.. bence onun için önemlisin moralini bozma :)

• sagol zaten soğuk davranmak gıbı bı luksum yok bı kac gundur böleyım duzelcegım mecbur

Yükleniyor...