Reşat Nuri Güntekin, Çalıkuşu dizisinin fragmanını izlese sence ne derdi?

Çalıkuşu kitabının yazarı Reşat Nuri Güntekin bugün yaşasaydı, bu dizi hakkında ne düşünürdü sence?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Çalıkuşu M,K ATATÜRK'ün en sevdiği romandır. Çağdaş okumuş Türk kadınını temsil eder Feride, daha çok köy köy dolaşan ve savaştan çıkan bir ülkenin panaromasını verir. Elbetteki tekrar tekrar dizi yapılmasından onur duyardı

7|0
    2|0
    • konu dizi yapılması değil...

reyting uğruna dizi yapılırken romanın/eserin sadece adının kalması...

değiştirilmesi budanması parçalar eklenmesi... sonucunda gerçek eserle uzaktan yakından ilgisiz bir ucube yaratılması...

• come down cowboy! kavga ederken bile gece gece ATA'yı anıyoruz. bu şimdilik bana yeter. ok

• neyse sonunda anladığına sevindim :) açıkça söylemesen de... anlamışsın...

Erkekler Ne Diyor 12

• "İÇİNE ETMİŞ SİNİZ! YAZDIKLARIM NEEE BUNLAR NEEE"

3|0
    3|0
  • Allah belanizi versin derdi kesin :)

0|0
    0|0
  • bune laaa derdi kesin

1|0
    0|0
  • ne bilek bacim afedersin :D

0|0
    0|0
  • fahriye evcen daş gbii derdi

3|1
    2|0
  • adamlarda üretme yok zaten var olan bir kurguyu kitaptan yararlanarak filme çeviriyorlar biraz düşünsnler üretsinler

0|0
    0|0
  • Bu romandan dizi uyarlama işi uzadi sonra da yabanci dizileri izleyen nesil yetişiyor diye programlarda lak lak öterler lan 2.5 saatlik dizi çekersen 20 dakikalik reklam verirsen heralde izlemem .

0|0
    0|0
  • biri şu üzerimdeki ölü toprağımı atmama yardım etsin amq lar eserimin derdi :D

0|0
    0|0
  • REŞAT NURİ:vay mk ne hallere düştük

0|0
    0|0
  • Şu an bile kemikleri sızlıyordur. Görseydi havale geçirip tekrar ölürdü valla.

0|0
    0|0
  • Aranızda Reşat Nuri Güntekin olan var mı ?

0|0
    0|0
  • keşke yazmasaydım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• yazmaz olaydım derdi heralde

0|0
    1|0
  • bence her yazar çok hassas olur bu konuda, senaryodan bahsetmesek, aktörlerin röllere uyduğunu düşünüyorum özellikle Kamuranın, küçükken o kitabı okuduğumda Kamuranı aynı bu şekilde hayal ediyordum.

1|0
    1|0
  • keşke bu romanı yazmasaydım

1|0
    1|0
  • Herkes adamın içini mi okumus ne derdi biz nerden bilebiliriz ki ama ben bir yazar olsam eserimin her donemin eseri olmasına sevinirdim bir yazar baska ne isteye bilir ki?

2|0
    0|0
  • Bence begenirdi, memnun olurdu.

2|0
    2|0
  • güzel olmuş çalıkuşu nun dizi versiyonu ama feride karakterini fahriye evcen yerine tuba büyüküstünün veya merve boluğur un oynamasını tercih ederdim

0|0
    0|0
  • Ne para varmış bu işte erken ölmüşüm derdi bence.

1|0
    0|0
  • Bence bu hali daha iyiydi

. ww.youtube.com/watch?v=E5kOP-pu9GU

0|0
    0|0
  • Telif hakkından ne kadar alacağını düşünürdü tabi :)

0|0
    0|0
  • Bence birşey diyemeden vefat ederdi :)

0|0
    1|0
  • Ne yazdım ne çıkmış :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...