Başkasını severmiyim bilmiyorum , hayatımın hiçbir anlamı kalmadı ...

yaklaşık 8 aydır ayrıyız... ben onu canımdan çok sevdim ama o sevdimi bilmiyorum.. ilk bir ayımız muhteşem geçmişti bulutların üzerindeydik hayatımda ilk defa dünyanın en mutlu insanı hissetmiştim kendimi onu bir dakika bile görmezsem özlüyordum.. sonra yavaş yavaş soğumaya başladı ben ayırlmak istedim soğuk davranınca gülegüle dedi bir gün geçmeden barışmak istedem kabul etmedi defalarca yalvardım kabul etti .. sonra sürekli ayrılmaya başladı benden önce bir gün sonra üç sonra 1 hafta sonra 1 ay sonra 3 ay ve her ayrılışında geri dönen o oldu ve bunu hep sorunb yaptı hep ben geri dönüyorum diye .. şimdi ise 8 aydır ayrıyız ve benim geri dönme şansım yok , çok mutsuzum onsuz bir gelecek düşünemiyorum hergün her dakika aklımda ne yapmalıyım ? nasıl geçecek bu aşk acısı ? madem sevmiyordu beni niçin ayrılıp hep seni özledim diye geri dönüyordu ? zamanla geçer dedim ama hiç geçmedi acısı kokusunu sesini gülüşünü herşeyini özledim hergün kan kaybediyorum biraz daha ölüyorum ...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• peşinden koşma bırak ne hali varsa görsün

boşver üzülen taraf hep biz oluyoruz birazda onlar üzülsün

unut gitsin değmez

0|0
    0|0
    • haklısın .. bencede en doğrusu bu belkide saplantı oldu bende biraz daha zaman geçmeli belkide..ama ona dönmeyeceğim kesin sadece nedenini anlayamıyorum bana sensiz yaşayamam ölürüm falan diyodu ayrılmadan bir iki gün önce sonra ise bir bahane uydurup gitti kafam almıyor ..

• ben sana cevap attım ama gönderemedim ya yollanıyo yazıyo sadece anlamadım..

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayat bir kişiden ibaret değil o kişide dünyanın merkezi değil. Unutmakta onu hatırlamakta sana kalmış bir durum. Sen çok fazla üzerine titremişsin kız arkadaşında bunu kullanmış. Kendini başka şeylere ve bir uğraşın olsun ve ne olursa olsun kesinlikle müzik dinleme nişanlısından yeni ayrılmış birinin tafsiyeleri bunlar :)

0|0
    0|0
    • zaten müzik dinleyemiyorum iyice bunalıma girerim o zaman :) haklısın beni biraz aptal yerine koymuş galiba unutturmayan bana söylediği şeyler o kadar emindimki beni sevdiğinden unutturmayan kurduğumuz hayaller o kadar güzel hayaller kurmuştukki yıkılması benide yıktı ama toparlanmam lazım benimle vakit geçirmek içinmiş demekki bunlar keşke hiç aklıma gelmese bende çok isterim bunu ama kolay değil buraya yazmak çok rahatlattı ama beni teşekkür ederim yorumuuz için

Erkekler Ne Diyor 2

• Ah şu hemcinslerim :) adamı fazla ilgiden soğutmuşun kızım tamam ilgi göster fakat erkek kısmı biraz nazdan hoşlanır seni özledim diyip dönmesinin nedeni bütün erkekler aynıdır kendimden biliyorum senden soğumuştur diğer kızlara ilgi göstermeye başlamıştır sonra sen aklına gelmişindir senle özlem giderip tekrar başka kızlara yönelirler böyledirler bir çiçekten bal alıp diğer çiceklere konarlar :) Sen peşinde koşarsan ona daah çok prim vermiş olursun seni kandırmasına izin verme kaçan kovalanır diye bişey var takma takarsan senin zararına olur. Ah senin gibi beni seven bir kadınım olmadı ne kadar da şanssızm :(

0|0
    0|0
    • kardeş ben erkeğim ama napıyosun yanlış okudun heralde :)

• ne yaptın sen footman :D

• bende bilmiyorum silmeyi neyse sağlık olsun napalım :)

• kardeşim sıkıntı yapma zamanla geçer ben ayrılmadım terkedildim ama imdi nefret ediyorum hastalıklı pislik benim ve alemin şerefiyle oynadı...sanki karşısında çocuk var...karaktersiz kendini bilmez dengesiz ..uğraşma bu pisliklerle...kendine yeni bir hayat çiz ben dün çizdim bugün kafam rahat hatırlamıyorum bile...

0|0
    0|0
    • nefret etmekte kötü kardeş insanın içi içini yiyor .. bana o kadar büyük laflar ettiki seni canımdan çok seviyorum ilk ve tek aşkımsın falandır filandır ben bunu anlayamıyorum işte bisürü hayaller kurduk beraber sonra hep ipe sapa gelmez sebeplerle ayrılmak istedi bütün kızlarmı aynı çok soğudum bu evlilik falan gibi konulardan nasıl güvenirimki birdaha

• yok bütün kızlar aynı değil sen ne istediğini bilmeyen biriwine sarmışsın

• evet bende öyle düşünüyorum ne istediğini bilmiyordu ve sadece beni istiyormuş gibi davrandı haklısın bir insan dürüst davranmadı diye herkesi yargılamamk gerekir unuturuz inşallah zamanla

Yükleniyor...