Çarşı mı yoksa 1453 Kartalımı destekliyorsunuz?

bir anket, ayrıca bakalım dün akşamki olayları çıkartanlar kim olarak tespit edilecek..zaten yansıyan ilk resimlere göre trübünden işaretlenlerin çoğu saha içinde görünmektedir..

• 1923 Çarşı
    77% (10)90% (27)86% (37)Oy Ver
  • 1453 Kartal
    23% (3)10% (3)14% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|22

En İyi Kız Görüşü

• Çarşı varken diğerlerine b*k yemek bile düşmez.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir Galatasaraylı ve Ultraslan olarak,1453 ü asla Beşiktaşın taraftar gurubu olarak görmeyip,muhatap almayacağım.

Tabiki Çarşı

1|5
    0|0
  • Allah aşkına sırf provakasyon için kurulmuş bir takımı çArşı ile mukayese etmeyin.

2|0
    0|0
  • Bu ne yahu..

Besiktaş takımının gercek taraftar grubu Çarşı'dır..

1|4
    1|0
  • dövlet carsiyi cekemiyor.

1|0
    0|0
  • Çarşı.

1|0
    0|0
  • " 1453 kartal " diye bir taraftar grubu yok o yüzden çarşı ile mukayese edilemez ...

1|1
    0|0
  • 1453 kartal ne ya?

0|2
    0|0
  • Ne Çarşı ne 1453..

Ben Galatasaraylıyım ve 2 taraftar grubu da beni bağlamaz..

Sonuna kadar uA

0|0
    0|0
  • işter bunlar hep milli irade

0|0
    0|0
  • Keşke böyle olmasaydı..

0|0
    0|0
  • 1453 kartallarini opsunler bize bir sey olmasin. Carsi'siz besiktas mi olurmus?

0|0
    1|0
  • 1453 kartal tabiiiiiiiiiiiiii <3

2|0
    4|10

Erkekler Ne Diyor 22

• çArşı<3

1453 kartal it köpek dolu iktidar yalakası beşiktaşın ve çarşının adını lekelemeye çalışan bir gruptur .

2|3
    0|2
  • 1453'ün yüzde 80'i Beşiktaşlı değil hatta futbolla alakaları olmadığını düşünüyorum.

Bir avuç hükümetin paralı askerleri..

Çarşı dünyanın en organize taraftar grubu.

3|2
    0|0
  • İkisinide desteklemem yıllardır söylerim Beşiktaşın düşmanıdır çarşı bedavacıdır bedava bilet vermezsen yakar yıkar.evet iyi organize oluyorlar yaratıcılar çok iyiler şu bu.ama yıllar evvel demiröreni protesto ettiğimizde yolumuzu kesip bize saldıranlar çarşıydı.serdar bilgili ilk sezon bilet verince büyük başkan bedavayı kesince ana avrat sövdüler.Beşiktaşlıysan paranı harcayacaksın hiç olmazsa maçın parasını vereceksin.çarşıya karşıyım ama dün sahaya indiklerine asla inanmıyorum onlar değildi. 1453 denen gruptan bahsediliyor söylenenler doğrumu bilmiyorum ilginç şeyler yazılmış maçtan önce onlar veya değil sahaya inenlerin hepsi şereften yoksun nikahsız mahsüllerdir.tespit edilip tazminat davaları açılıp hapis cezası ve tribünlerden ömür boyu men almalılar.bunu yapmayan hukukunda amk

0|0
    1|0
  • 1071 malazgirt kartalları hulooğğ

0|3
    0|1
  • Artık taraftarları bile böldüler

1|1
    0|1
  • 1453 kartallar kimla Galatasaylıyım gerekirse Bjk forması giyip Çarşı diye bagırmasınıda bilirim

0|2
    1|0
  • Stadyumlara Siyaseti sokup futbol izleyicisini bölmek için slogan atan çarşı en sonunda emeline ulaştı...Bedava bilet peşinde koşan, paralı askerler DHKP C ve CHP yalakası çarşı hiç bir zaman BEŞİKTAŞK' ın önüne geçemeyecek...Hiç bir grbu desteklemiyorum...Ben BEŞİKTAŞK taraftarıyım...

0|0
    0|3
  • M.S. 345 kavimler göçü kartalları <3

1|1
    0|0
  • 1538 prezeve deniz kartallari

0|2
    0|0
  • bu ikisini kıyaslamak bile olmaz yahu 1453 kim görevlerini bitirip yarın öbür gün kaybolacaklar

1|0
    0|0
  • 1453 bir taraftar grubu bile değil Çarşıyla kıyaslanamaz

1|1
    0|0
  • çarşı meloya karşıyı destekliyorum:D

0|1
    1|0
  • 1453 Kartal ne yahu

Başına İstanbul'un fetih tarihini koymuşlar diye çarşı ile kıyaslamak yanlış..

0|0
    0|0
  • Olayların iç yüzü Çarşı grubu gezi olaylarını destekleyince akp bunlara karşı 1453 kartal grubunu kurdurdu. Maçtaki olaylar 1453 kartal grubunun Çarşı grubuna saldırmasıyla başladı. Maçın sonuna doğruda Çarşı grubu Her yer taksim her yer direniş diyerek sahaya girdi.

0|0
    0|0
  • hükümetin gurubunu değil çarşıyı seviyorum

2|1
    2|0
  • 1453 kartal kim amk daha dünkü bebelerle çarşıyımı kıyaslıyorsunuz

1|3
    1|1
  • grup olarak değilde kuruluş amaçları olarak kartalları destekliyorum

0|0
    1|1
  • çarşının poku olamaz onlar

0|0
    0|0
  • hicret kartalları! ! tekbir! ! !

0|0
    1|3
  • 1923 Çarşı

0|0
    0|0
  • Kendi icinde bolunen her sey eziktir

0|0
    2|0
  • spora siyaset hiç karışmamalıydı olacağı bu ne bekleniyorduki ? Kendi istekleriyle kendi bütünlüklerini bozdular.

0|0
    0|1
Yükleniyor...