Insan mutsuzken bütün patlayışları en yakınındakilere mi oluyor?

insan mutsuzken bütün patlayışları en yakınındakilere mi oluyor? bu onları sevmediği anlamına gelmez değil mi?

erkek arkadaşım çok mutsuz hayat şartlarından dolayı ve yanında olmama izin vermiyor, kendisini herkesten her şeyden çekti.. yanında olma çabalarıma da beni bozarak, üzerek, soğuklukla cevap veriyor.. napıyım ben şimdi? :( çok mutsuzum.. bu beni sevmediği istemediği anlamına gelmez değil mi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Seni sevmediği, istemediği anlamına gelebilir de gelmeyebilir de...

Şöyle birşey var

O dönemlerde insan bazı şeylere çok soguk gibi olur, canı birşey istemez, suskunluga ve yalnızlıga gömülür, kendi kendine takılır, kendini iyi hissettiği anda konuşma ihtiyacı duyar...

Bir de sürekli ilgilenmeye çalışman sinirini bozuyor neden dersen

-Bu konuları konuşmaktan sıkıldıgı için, hatırlamamaya çalışıyodur

-Sadece ilgi beklediğini, sırf bu yüzden formaliteden sordugunu düşünüyor olabilir

-Zihni hissi karmakarışıktır kendine gelene kadar zaman vermeni istiyor olabilir

-Sevgisi veya ilgisi bittiği için soguk davranıyor olabilir

Bir veya bir kaçı olabilir onu en iyi tanıyan sensin...

Ayrıca insan en sevdiğiyle mutluluk yaşar en sevdiğiyle öfke patlamaları yapar.. Fakat birlik bozulmaz.

0|0
    0|0
    • sogukluk benden kaynaklı değil.. bana karşı şahsi bir şey değil.. içinde bulundugu koşullardan kaynaklı.. ama ben onu yalnız bırakamıyorum bana ne diyip çekilemiyorum onu çok seviyorum böyle giderse bunalıma giricek.. onun bu anlarında yanında olmazsam mutlu anında olsam nolcak.. napıyım ben geri mi çekiliyim biraz bir akıl verin nolur?

• Duygusal triplere girmeden tavrını koy, güçlü ol demekten kastım yani canım benim kıyamam sana şeklinde değil, lan olum şöyle edersin böyle yaparsın bende destek olurum sabırlı ol gibisinden...

Bunun gibi sus ama susarken de pekala de geriye çekil, bir süre sus, şayet dayanamayıp yazacaktır yazmazsa eğer sen yaz beklenti yapacaktır... Tepkilerini ölç biraz da

• anladım ben teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevmedikten sonra istese ne olur istemese ne

0|0
    0|0
  • Bunu bilemeyiz belkide gerçekten öyledir belkide değildir bunu ancak sen anlayabilirsin...

0|0
    0|0
  • bırak kendi haline biraz düşünsün sorunlarını kendi çözsün ...

0|0
    0|0
  • İnsan en cok sevdigini daha cok kırar

Herzaman kural bu

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım? ondan bu süreçte uzak mı duruyum :(

• Bilmem iyi gelecekse uzak dur

Ama konusmak daha guzel

Hislerini hissettiklerini acıkca koy ortaya

Cunki yasadiklarini yasayan hic bir kimse yok

• söyle mutlu olmayı öğrensin öyle gelsin bellki adam pesimist. Senide tutup aşağı çekmesine izin verme. Bu hayat sana çarçur et diye verilmedi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...