Galatasaray'ın bu torpili nereden geliyor olabilir?

Galatasaray antalya maçında da ofsayttan golle 1 puan aldı beşiktaş maçında da elle asist ve 3 puan aldı

Galatasaray yarıştan kopmasın diye sürekli arkadan itiliyor ve kurbanda nedense hep beşiktaş oluyor.

Sizce neden Galatasaray bu kadar torpilli olabilir

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• yahu bu ligte sen gs'nin 11 kişi değil 14 kişi oynadıgını bilmiyonmu ? bjknin mustafa pektemekle net pozisyonunu ofsayt diye kesen hakemler burak'ın voleybol oynadıgını pozisyonu görmüyor ve gs 2.golü yapıyor ne kadar temiz bir futbol oynanıyor ligte!

0|2
    1|1
    • tamam yaparsın ama gizliden yardım et böyle bariz desteklenmezki bir takım. ligin en iyi çıkış yapan takımı beşiktaşı resmen uçurumdan aşağı ittiler inşallah çabuk toparlanır

• beşiktaşlı olan fırat aydunusu bu maça vermek ne kadar dogru sence? bjkliyim maçtan sonra bjkye çalıştılar demesinler adam resmen bjkyi dogradı gs'nin ekmeğine yag sürdü maçı verdi gsye,ayrıca aydunusun hakemliği bırakması lazım her sene en az 2-3 maçı resmen katlediyor adam.

Kızlar Ne Diyor 6

• Biz torpilli değiliz hakemin hataları bunlar

O ofsayt dediğin pozisyonda onu o anda görebilmek gerçekten zor,biz pozisyonunu yavaşlatarak izleyince anlıyoruz sonuçta

Onun dışında koluna çarptı ama bunu sadece Burak için söylemeyin bence Drogba ile bir BJK oyuncusu da yan yanayken top o bjkliye çarptı biz itiraz etsekte Fırat bey gidin gidin yaptı

Bence her şeyde Galatasaray'ı baz almayın,haddinizi aşmayın

0|0
    0|1
  • Ulan madem el kol var haketmedik. O zamn kendi taraftarlarıız neden birbirini kırıyor.? Ne teneke adamlar

0|1
    1|1
  • geçen senede aynı terane olmuştu,bu sene olmaması için bir sebep yoktu.her şey bir yana biz iyi oyunumuzu sergileyemedik.yaralı aslanı bile yenemedik,gerçek bir kartal gibi oynamayamadık..

0|0
    0|0
  • burak elle mudahale etmedi net gördüm eli kolu vucuduna yapışıktı her hangi bir açıklık yoktu hakem dogru karar verdi peki sabriyi ceza sahasında biçtiler net penaltıydı kırmızı karttı beşiktaşlıya ama yok bunlar görülmez

peki muslera sakatlandı topu taca attı beşiktaşlılar neden fair-play oynamayıp tac atışını centilmence galatasaraya vermedi melo buna kızdı

0|2
    0|1
    • muslera zaman geçirmek için bilinçli attı topu.

burakın pozisyonu net elle oynama (bütün yorumcular aynı fikirde el değil diyen yok ama ben daha iyi biliyorum diyorsan orasını bilemem)

sabrinin pozisyonunda oyuncu kimdi hatırlayamadım ama önce topa dokunuyor topa dokunamasa penaltı dokunduğu için penaltı değil.

melodan hiç bahsetme onun gibi futbolcu olmaz onun gibi bir insan olmaz

• Nasıl ya ? koskoca markus merk denen hakem elle oynadı diyor sen ne kadar futbol yönettin hayatında?

• serdarkartepe allah seni kör etsin tez zamanda holigan mahluk

• Maç hakkımızdı aldık ama mutluluğu yaşayamadık. İki tarafada yazık oldu

0|0
    0|0
  • maç öncesi gs kazansın diye dua edip maç sonrasıda bjk yağlaması ne demek oluyor.

biz olmasan siz 1. zor görürdünüz.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen bizle uğraşacağına git liderliğin tadını çıkar bak bir kaç hafta sonra liderliğide alacağız bir daha bırakmayacağız

Bende Fenerin torpili nerden geliyor diye düşünüyorum geçen hafta Kasımpaşa karşısında resmen hakem sayesinde kazandınız

Ayrıca şike yaptığı her yerden tescillenmesine rağmen neden FB türkiyede hiçbir ceza almıyor

Sahi nereden geliyor bu torpil?

3|2
    0|2
    • siz bu gidişle liderliğide alırsınız ligi namağlupta götürürsünüz kendinizi dev aynasında görürsünüz ama avrupada kimse yardım edemez galatasaraya kim olduğunu real gösterir

• Sen herhalde geçen sene uyumuşsun sırf TFF yi protesto etmek için milyonlarca GS taraftarı sokağa döküldü ayrıca GS yönetimi her açıklamasında TFFyi istifaya davet etti ben sana sorduğun soruların cevaplarını verdim ama sen benim sorduğum soruların cevaplarını veremedin

• yanlışın var hükümeti en çok proteso eden trabzonspordur. sonra fenerbahçedir. federasyonu hükümet getirdiyse bu size çalıştığının bir kanıtı

adnan polatı harcayıp bu cemaatçiyi kim getirdi

• torpili her maçta rakiplerini tek kaleye hapsetmekten olmasın, daha ligin 5. haftası aga, 29 hafata var bu da 87 puan demek. 70 puanla bu ligde şampiyon olunuyor zaten. Merak etmeyin gözüken köy kılavuz istemez, yine 9-10 puan fark olacak gibi geliyor. Şampiyonluğun en büyük adayı beşiktaş yaptılar. Kendi evlerinde 80 bin kişiyi gördük. Şimdi tekrar FB yi GS karşısına çıkarmaya çalışırlar , onlarda ölçüsünü alır. Yabancı sınırı + milli takım teknik direktörlüğü+ fatih terime verilen 9 maç ceza+engine ve meloya verilen abartı cezalar, play-off lar vs. bunlar mı torpil oluyor? avrupanın her türlü merciyle şike yaptığı karar verilen klüpler daha Türkiye liginde ceza almadı farkında mısınız? Nerden geliyor bu torpil?

0|1
    0|0
  • Hadi lan ordan memenen kafa yaptı galiba :D

3|2
    0|2
  • Ah be fenerbahçeli kardşim boşverelim aşalım artık bunları beşiktaş avukatlığıda nesi? :) Aynı maçta gyee birçok poiyonda haksılık ypıldı kalıki burağın poiyonuna hani erler ya gri pozizyon..

0|0
    0|0
  • Kasımpasa maçında Kasımpasa'nın verilmeyen golü ve penaltısı ?

Webo'nun golünden önce Kuyt'ın rakibine yaptığı faul..Kasımpasa maçında 3 puan resmen hakem tarafından fb'ye hediye edilmiştir..

1|3
    0|0
    • güldürme beni aynı maçımı izledik

• derbide ne olmuş ? Gs'nin verilmeyen yüzde yüz penaltısı var,hadi konuş bakalım..gs lehine ne verilmiş ? Burak'ın kolu ile aldığı posizyon görülmemiş,baska var mı ?

• buraka sarı verilmedi selçuka sarı verilmedi sabrinin pozisyonunda rakip topa vuruyor ve penaltı olmuyor eğer topa dokunamasa dediğin olur. burakın elle asisti... say say bitmez biraz yorumcuları dinle hakemin maçı katlettiğini görürsün

• siz kalkın Drogbadan tecavüze uğrayın sonrada yok efendim federasyon GALATASARAYIN arkasında.

2|2
    0|1
  • Ne çok ağladınız arkadaş. abi birşeyide maç bitince bırakın taşımayın günlerce yeter la

1|1
    0|1
  • Gs yarıştan koparsa lig tv nerden para kazanacak ?

0|0
    2|3
  • Suçlu galatasaray değil siyasetin futbola karışması.

0|1
    0|0
  • elle asist falan yok bıdı bıdı konuşmayın. adam göğsüyle alıyor.

hayır burak'a sataşcağınıza ilk golde kendini yere atan serdar kurtuluş'a, ikinci golde topu bize hediye eden veli'ye kızın. ikinci yarı top mu oynadınız?

0|1
    0|1
    • göğsüyle alıyor derken buraktan mı bahsediyorsun:)))

• geç markus merk'i rıdvan dilmen'i bilmem kimi. hepsinin kime/neye hizmet ettiği çok açık. kendi doğruların olacak bu hayatta dostum.

• gögüsüyle alıyomuş topu biz başka maç izledik heralde vay anasını yaa acaba aynı durumun tersi olsaydı gögüsüyle alıyor dermiydin?

• tabi fernandes karsı karsıya atamadı gökhan töre karsı karsıya atamadı torpilmi.

serdarınız brumaya kaptırdı kendini atıyor torpilmi

g. çok kaldırdılar sekiztaşın ama galatasaray g. indirmesini bilir...

1|1
    0|0
Yükleniyor...