ÇArşı'nın bu davranışı hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Dün ki maçta olan olaylar sonucu çArşı grubuna çok fazla yüklenildiği ve olayın onların üzerine atıldığını gördüm peki siz Ks üyelerine soruyorum

link (Dün maçtan önce çekilen bir kare ) böyle bir davranış sergileyen bir taraftar grubunun sahaya girip futbolu terörize etmesi mantıklı mı sizce ?

Güncellemeler:
Bir futbol müsabakasında 4 tane savcının tam yetkiyle trübünde yan yana gelmesi tesadüf müdür buda tartışmaya açık bir konu.

Güncelleme için özür dilerim .

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Son yıllarda izlediğim en sakin derby maçıydı, iki takım futbolcularıda sakindi.Sahada pek bir gerilim olmadı,herkes kendi futbol mücadelesinin derdindeydi... O halde bu olaylar neden oldu?

Farkettinizmi oyun sakin sakin giderken Beşiktaş taraftarları bayrak sopalarıyla birbirlerine girmişlerdi.

Şimdi bir beyin cimnastiği yapalım. Ben diyorum ki,tribündeki o kavga, akp gençlik kollarının oluşturduğu ve sahaya girmeye çalışan 1453 gurubu ile,onlara engel olmak isteyen çarşı gurubu arasında çıktı. Olayların futbolla ya da GS nin 1-2 önde olmasıyla ilgisi yok. Beşiktaş 3-0 önde olsa bile bu olay yine olacaktı

(Not: Galatasaraylıyım)

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben Bandırmasporluyum ancak Beşiktaşı asaletinden dolayı severim. İşte gerçek çArşı budur o dünkü maçta sahaya tekbirler getirerek girenlerin gerçek çArşı grubu taraftarı olmadıklarını biliyor muydunyz? Çarşı'yı zayıflatmak için kurulan 1453 kartal isimli hükümet yanlısı bir gruptan ibaret olan tüm olaylarda herkes nedense bir an Çarşı'ya yüklendi dolayısıyla hemen çArşı'nın adı karalandı. Halbuki gerçek Beşiktaşlılar nerede ne yapılmasını bilen, sağduyulu ve centilmen taraftarlardır. Beşiktaş çArşı grubundan ibarettir.ve bu hep böyle kalmalıdır ki Beşiktaşlılar aralarında taraftar gruplaşmasına bölünmesine izin vermemelidir. Söyleyin, minik Ozan'ı kurtaran ona pankart açan koskoca çArşı grubu alt tarafı 3-5 densizin sahaya inmesiyle mi anarşist oldu?

0|1
    0|1
  • zaten 1453 kartallar diye bir grup çıkartmış sanırım olayı. ama çarşıya yıkılmaya çalışılıyo işte. Ki bir GSli olarak çarşı grubunun bunu yapacağını sanmam.

0|1
    0|0
  • Abi Allah askina ben Galatasayli olmama ragmen inanmiyorum bu sacmaliklara..

Yahu takımın 4te 4 yapmıs, ligde harika bir hava yakalamış ortada net bir neden yokken bu sekilde bir aptallık yapcak derecede bilincsiz degil Çarşı..

Hic bir gercek Besiktas taraftarı bu olaylara karısmaz eminim ben..

Çarşının siyasi olaylara bakıs açısı malum.. Bunu kaldıramayan kesimler var.. Tamamen onların oyunu..

Herseye ragmen Tebrikler Besiktaş, Tesekkurler Galatasaray'ım <3

1|3
    0|0
  • 76 bin seyirci içinden 1000 bin kişinin yaptığı bir olayı herkese bağlamak ne kadar yanlış olsa da o işi bulaşanları aklamaya çalışmakta o kadar yanlış olur . Ama en büyük yanlış ki bunun hesabını mutlaka vermeliler bjk yönetimi bu sene her kombine için bir tane bedava bilet verdi onun hesabını vermeleri lazım. Bence o olayları başlatanlarda zaten yönetimin kalabalık olsun diye bedavaya bilet verdiği kişiler .

0|0
    0|2
  • IM BUNU ÇARŞIYA YORMALARINı dogru bulmuorum kendı ıclerınde bolunduler gıbı carsı edebını adabını nerde duracagnı bılen bı takım kendı oyunculaır yenıldı dıe de ole sahaya mahaya dalmaz onlar lıgde 3 lugunu cılgınlar gıbı kutlayan bı taraftar gıdıp bole bı taskınlık yapmaz. bende bı galatasaraylıyım ama besıktasa saygım sonsuzdur. olay tamamen baska bence çarsının bu ısle ılgısı yok o renklere aldanmasın kımse

0|1
    0|0
  • çArşının kalitesini bilen biliyor,zaten bildikleri ve bilmemek istedikleri için bu olaylar dönüyor.tek istenilen çArşının kapatılması.dünkü olayda da anlaşılacağı gibi sahaya girenlerin onlarla bir alakası yoktu.

0|0
    0|1
  • Ben sahada holiganlık yapanların çarşı grubu olmadığından eminim dertleride maç falan değil onların planlanmış belliki mesela ağaç değil sen hala anlamadınmı sözü bir kez daha doğrulandı mesela maç değil siz hala anlamadınızmı diyorum.

0|2
    0|0
  • Böyle yapanları sahaya almamak lazım. Masum Beşiktas taraftarının suçu yok burada şiddet yapanlar suçlu!

0|0
    0|0
  • Zaten o pankartı açan taraftar inmemiştir

Onun dışında ben zaten Çarşıdan bekliyordum böyle bir davranış,işin içine hükümette girince tam oldu bence

0|0
    0|0
  • çarşı yapmaz.

0|2
    0|1
  • Bi Trabzonsporlu olarak Beşiktaş yaktı kendini diyorum susuyorum.

0|1
    0|0
  • benim anlamadığım maç oynanırken taraftarlar neden birbirlerini dövüyorlardı

0|0
    0|0
    • sanırım bir grup sahaya girmelerine engel olmaya çalışıyordu

Erkekler Ne Diyor 26

• yeni öğrendim maçı provoke eden grup çarşıya karşı olarak kurulan 1453 kartallar denen hükümet koyunlarından bir grupmuş

1|5
    0|0
  • Saçmalık diz boyu düşün çarşı sahaya inecek foto çektirecek polis öyle seyredecek olacak iş mi ? çoktan coplmaya başlarlardı

1|2
    0|1
  • Sahaya inen grup beşikjtaş taraftarı değildi. AKP gençlik kollarını çarşıya rakip olmak amaçlı kurdugu 1453 kartallarıydı. Zaten 5bin adet biletide onlara daha biletler satışa sunmadan alındı.

0|4
    0|0
  • Bu olayların tamamen siyasi olduğunu düşünüyorum Melo falan hikaye

2|1
    0|1
  • Çarşı bir Futbol takımının Traftar gurubuydu, En başarılı ve en çok taktir edileniydi, Namı sınırları taşmış hatta Temsil ettiği takımın önüne bile geçmişti, ta ki Gezi olaylarına destek verirken, dozu kaçırıp Siyasete bulaşıncaya kadar..Şu an sadece Pislik yuvası, kendini aklamalı, temizlemeli...Alet oldular her türlü pisliğe..

0|1
    2|4
  • Ben fenerbahçeliyim ama dunku macı ızledım ve sahaya ınen grup çarşı değil karttal 1453 adlı yalaka taraftar grubuydu.kı bjk frıkık kazanmısken carsı sahaya ınmezgezı olaylarının ıntıkamını besıktastan almak ıstıyorlar.herkes sunu bılmelıkı besıktas ve carsı bırbırının ayrılmaz ıkı parcasıdır.ortada olan gayet acık..

0|4
    0|1
  • Bende besiktasliyim,cok güzel kategorize yapiyonuz futbolu bile siyasi görüslerinize alet ediyorsunuz tabi masallah hepinizde sütten cikmis ak kasiksiniz herkes hakli kim haksiz belli degil ortada bir gercek var futbolada siyasetide bulastirdiniz cok radikal önlemler almak lazim kameralardan bunlari bulup bidaha statlara enaz 200 metre yaklastirmak lazim ve statlara tc kimlik nolari kontrol edilerek iceri alinmasi lazim hatta bilet ve kombine satarkende ayni uygulamayi yapmak lazim ingiltere bunu basardi bizde yapalim artik neyi bekliyoruz

0|0
    0|0
  • yazık çok yazık...çarşıyı normal şartlarda yıkamayanlar bazı oyunlar düzenleyerek zarar vermek istiyorlar...çarşı yıkılmaz... elbet bunun hesabıda sorulacaktır...

0|1
    0|0
  • 1453 grubunun yaptıgını cumle alem gördü ...bu olayı çarşıya yıkmak demek onları yıpratmak karalamaya calısmak nifak tohumu atmakla eşdeğer...

0|0
    0|0
  • ben de beşiktaşlıyım ve taraftarın yaptıgını ınanmıyorum yensekte yenılsekte bEN BEŞİKTAŞLIYIM her zaman takımın destekcısıyım bizler beşiktaşlı taraftar arkadaşlar olarak takıma destekcıyız lıg de bırıncıyız bu yeter bıze :) ama dedıgın gıbı bazı kesimler kartalımın üstüne atmak istıyor suçu dün akşam kı olan olayları

0|0
    0|0
  • gezi olaylarından dolyı çarşı hükümetin bir numaralı düşmanı oldu. bu olaylar ani gelişen olaylar değil planlanmış kurgulanmış olaylar

şimdi beşiktaş taraftarından kurtulmuş oldu beşiktaşa büyük ceza verilecek yazık oldu yazık

1|0
    0|0
  • her olaydan bir akp karşıtlığı çıkarılıyor. geziden beri ülkemde hiçbirşey normal değil. Ülkeyi her kim karıştırıyorsa Allah belasını versin. bunu yapan akp ise onun versin, akp düşmanları ise onun versin. her kimse onun Allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • Bu olayı çArşı, 1453 Kartalları felan çıkarmadı sadece tribün içeresinde olay çıkmıştır. Belki o olay şöyle çıkmış olabilir. Hiç bağırmayan taraftar vardır o olayı da olabilir ya da zaten olay 80.Dakika'da çıkmış belki yöneticiye veya futbolcuya küfür etmişlerdir. veya Planlanmış bir olaydır. Düşündünüz mü hiç neden herkes sahaya çıkmadı ? Benim kaanatim : Planlanmış bir olaydır.

0|0
    0|2
  • çarşı polisle yarım kalan hesabını görmek için sahaya inmiştir

0|0
    1|4
  • görmedinzmi 76.500 kişinin 500 ü sahaya indi geriye kalan 76.000 kişi tribündeydi çarşı yla falan alakası yok bunların bu maç eğer 3-0 beşiktaş önde olsaydı o taraftarlar yine girerdi çünkü alakaları yok çarşıyla çoğu zaten formasızdı

0|0
    0|0
  • Bunu bizim taraftarımız yapmadı oraya girdikten sonra her yer taksim her yer direniş demeye başladı bazıları fark ettiyseniz.. BİBER GAZI ÖZLEMİ

0|0
    0|0
  • birşeylerin döndüğü çok açık çünkü olay olmadan önceden de beşiktaşlı taraftarlar kendi aralarında kavga ediyordu tribünlerde.

0|1
    0|0
  • Mantıklıdır.

0|0
    0|1
  • Ben dün akşam Statdaydım... Çarşı' üstte altt tarafda yani sahaya koşanların alayı 1453 kartal grubuydu... Birdaha bilip bilmeden ÇARŞI'ya b*k atmayın. Haber demi okumuyosunuz ?

0|0
    0|0
  • O dakikalarda yapılan Tezahürat takım için miydi "Her yer taksim , her yer direniş..."DHKP C ve CHP ruhlu çarşı stadları karıştırmak için bahane arıyordu...Çarşı yıllardır para karşılığı Başkanların yalakacısı olmuş, Beşiktaş' kulübünün önüne geçmeye çalışan pislik bir gruptur...Siyaset yapacaksan meclise, terör yapacaksan dağlara git, stadyuma gelip insanları bölmek için slogan atma...

0|0
    0|2
  • yazık olmuş

0|0
    0|0
  • bjk ceza alacak, saha kapatılacak, AKP eleştirelemeyecek, çarşı suçlanacak...hükümet yine tiyatrosunu oynadı...

0|0
    0|0
  • Bunu yapan çArşı değil 1453 kartalları,3000 toplu bilet aldılar,olayları çıkaranlar onlar,sırf çArşı suçlansın diye yaptılar

0|0
    0|0
  • çarşı ile alakası yok gardaşım . 1453 diye bir grup kurmuslar amk

0|1
    0|0
  • amerikayıda Akparti vurdu zaten.

0|1
    1|0
  • onlar çarşı grubu değildi maçı provake ettiler

0|1
    0|1
Yükleniyor...