Beşiktaş galatasaray derbisi provakatif bir eylememi kurban gitti

evet arkadaşlar dün akşamki beşiktaş galatasaray derbisindeki gözaltılarda örgüt bayrakları ele geçirilmiş benim ağırlıklı düşüncem gezi eylemlerinin devamı ve provakatif eylem olduğu yolunda ve maalesef spora siyasetin karıştığı yönünde sizcede olaylar provakatifmiydi yoksa taraftar fanatizmimiydi

0|0
58

En İyi Kız Görüşü

• Bu olaylarda hükümetin parmagı var hepimiz biliyoruz..

Çarsı takımı böyle iyi giderken sacma sapan islere kalkısmayacak kadar bilincli bir grup

.İyi Galatasaraylıyım ama herseyden önce Atatürkcüyüm Çarsıyı Gezi olaylarında sonuna kadar desteklemistim.Hükümet onların tepkisini bir yerden ckarıyor iste..

Stat o kadar kalabalıktı neden hepsi degil de minik bir azınlık ckardı bu olayları..

Amac Bkj seyircisi sessiz kalsın.

Neyse bunlara ragmen 90dk üstün bir performana sergiledik

Tesekkurler Galatasaray'ım..

1|0
    0|0
    • haklısın canım +++

• Saçmalama, yeter artık...O çocuğu Burak kendini yere atar penaltı kazanırsın, Eliyle önüne topu alır gol atarsın...Hala hükümetin eli var...Burak'ın eli sizin nerenize girdide görmediniz...

• Kes sesini be terbiyesiz ..

Hükümet yalakası oldugun surece göremiceksin gercekleri..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben provakasyon olduğuna inanıyorum. İnsanlar kendilerini gösterebilecekleri her yeri kullanmaya , seslerini duyurmaya çalışıyorlar, karşı tarafta artık bunu önceden kestirebildiği için yeni senaryolar kuruyor. Bu nereye kadar gider bilmiyorum ama bu şekilde yazık oluyor.

0|1
    0|0
  • çarşı asla böyle bir taraftar değildir içlerine sızan eylemciler vardı illegal dediğimiz örgütler bunlar araştırılmalı ayıklanmalı çarşı kendisine gol atan bir futbolcuyu ayakta alkışlayacak kadar centilmendir

0|0
    0|0
    • sen dönen dolaplardan habersiz bir bebesin. Futbol siyasete bulaşması,siyasetçiler futbola bulaştı.Sen hangi koskoca devletten bahsediyorsun? abd ve israil taşeronu,bop eşbaşkanı tayyiptenmi? Güldürme beni. Önce bir öğren olan biteni,sonra gel yorum yap

• çarşı terör yandaşı değil,tam tersi çoğunluğu vatansever insandır. Zaten öyle olduğu için gezi parkı direnişinde,akp faşizmine karşı dik duruş sergilemiştir. Aynı şekilde Ultraslan ve gbf dende duyarlı kesimler aynı duruşu sergilemişlerdir

• yapılması gereken ilk iş tff başkanının görevden hatta ömür boyu yöneticilikten men edilmesidir

• Ben kesinlikle karşıyım zaten spor+siyaset işine

Bir de şu nerdeyse bir gezi için Beşiktaşlı olacak,hatta ve hatta çarşının aşkıyla yanıp tutuşan Galatasaraylıların olmasına da karşıyım

0|0
    0|0
  • evet bence çarşı yapmaz böyle birşey..Diğer taraftar grubu yaptı bence..

0|0
    0|0
    • bende bir Galatasaraylı olarak aynen düşünüyorum çarşı kurban edilmeye çalışıldığı kanaatindeyim

Erkekler Ne Diyor 8

• Çarşı olayı kabullenmediğini kendi sayfası üzerinden duyurdu statda 3 kapı ve 8 bilet ouyucunun kırık olduğunu ve biletsiz girenlerin olduğu söylendi çarşı doğu tribünündeydi ama sahaya girişler batı trübününden yapıldı bir takım art niyetli insanlar her zaman olduğu gibi yine beşiktaşın önünü kesmeye çalışıyor zarar vermeye çalışıyor.

Fırat aydınus'u da buna dahil edebiliriz .

0|0
    0|0
  • Siyaseti futbola sokan AKP´dir adamların el atmadığı yer kalmadı

1|1
    0|0
  • Bir grup stadyumlara girip, toplumu bölmek stadyumda kavga çıkarmak için 34. dakikada provakatif slogan atarsa bunlar olabilir...Geziciler için bu normaldir...Demokrasiyle iktidar olamayacağını anlayan aşağılık insanlar her türlü davranışı sergileyebilir...

0|0
    0|0
  • olayları çıkaran çarşı değil, 1453 kartalları.. galatasaraylıyım ama çarşının suçu yoktu gerçekten. link link

1|0
    0|0
  • Herşeyi boşverde cimbom bizi lider yaptı :D

0|0
    1|0
  • siyasetin futboldan elini çekmesi lazım

0|0
    0|0
  • Yazık hemde çok ... !

0|0
    0|0
  • Bence birileri gündem değiştiriyor.