Beşiktaş galatasaray maçı tatil edildi tatil edilmesini sağlayan en etkili faktör ne idi sizce?

beşiktaş galatasaray maçı tatil edildi tatil edilmesini sağlayan en etkili faktör ne idi sizce?

• Ronaldonun esilopla iddiaya girmesi kaybediceğini anlayınca tribünleri galeyana getirip maçın oynanmasını engellemeye çalışması:D
    43% (3)0% (0)30% (3)Oy Ver
  • Ronaldonun çıkış tünelinde meloyu ısırıp kendinin kuduz olup rahmetlik olması:D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Fırat aydunusun maçta önce fırat karikatürleri okuyup devamlı sırıtması:D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çarşının meloya karşı olması:D
    57% (4)100% (3)70% (7)Oy Ver
  • Tatilin asıl nedeni bence budur yazıyorum şıkkı:D üyelerin free styla köşesi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• falla Çarşı arsız arsız ben yapmam siz beni ne zaman gördünüz olay çıkarırken de, 1453 bulun bir üyemizi bileklerimi kesicem dedi, Melo kışkırttı yoksa çocuklar sakin sakin oturuyorduyu zorladılar..

en sonunda en kestirme yol :D

Tayyip 10.000 kişiyi ayarladı Beşiktaşlı kılığına soktu stata görderdi Çarşıdan intikam aldıya bağladılar :))) Şindik herkes sakin ve mutlu :D

( yuhh yani maçı izledik allahü ekber diye bağırdılar diyo ya herkesbunlardan korkulur artık herşeyi yaparlar"

0|2
    0|0
    • Ya Allah bismillah diye bağırarak girdi 1453'lüler, ben tribündeydim.Maçı tam izleyememişsin, olmamış bu bir daha izle..

Çarşı da girdi yalan yok.

• sen istanbulda mısın len .. ben Taksim diye bağıranları duydum..

• Çarşı meloya karşı tabiii diğerlerine kafam basmadı bir kız olaraktan, tamam bende cinconu sevmem ama , çarşı nın yaptığı yanlıştı harbiden çarşıymışş bu arada helal de dedirtmedi değil tabi :D

0|1
    0|1
  • Ahahaha Ronaldo'mdan hala ses yok mu abi.. :))))))

O degil de düm senden sonra babacimla baya kritik yaptık bu olaylarlarda hükümetin parmagi yoksa bende Esila degilim.. Olimpiyat dün o kadar kalabalikti sadece belli bir kisim indi sahaya.. Gercek Besiktas taraftari bunu yapmaz.. Cok igrenc isler dönüyo abi..

Herneyse tebrikler Besiktas , Tesekkurler Galatasaray'ım <3

Not ; Hala o pis kahkahanı atıyo musun nam aasfg

Not 2 ; Disim daha düzelmedi asdf

0|1
    1|0
    • hahahaha kanka utancından antalyaya dönemiomuş en son nezaretteydi ronaldon zaten coğrafi konumuda tırt asdfghjk :D ama bencede siyasi dümenler dönüyor gibi kanka haklı olma ihtimalin çok yüksek;)

• Ahaha kıyamam ben O'na ya ://///

Gelsin az bir dalga geceyim pardon teselli edeyim kendilerini assfg

• Fırat Aydınus malının iğrenç maç yönetimi, Melonun çirkefliği , lig tv nin sesi kısıp Erdoğanın götünün kılı olduğunu bir kez daha ispatlaması, Beşiktaş taraftarına polisin jopla saldırması vs vs vs :) DirenGeziParkı

0|1
    0|0
  • çarşı sana karşı pis fukara :(

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çarşının Melo´ya değil Drogba´ya karşı olmasına bağlıyorum

0|2
    0|0
  • Çarşının meloya karşı olması:D

0|1
    0|0
  • dağların denize paralel olması

0|1
    0|0
    • kışların kurak ve soğuk yazların ılık ve yağışlı olmasıda olabilir bak asdfghj

• oda olabilir ama ben oradaki yerel tarım ve hayvancılığı göz önüde bulundurarak bu kanıya vardım. ama emin değilim seni yanıltmış olmayayım.

• duyduğuma göre çarşıya yeni bir rakip kurmuşlar gaziye mabahe ederek ortalığı karıştırmak için

0|1
    0|0
  • çarşıya saygım var ama fubolda şiddete karşıyım...

0|1
    0|0
  • Çarşının meloya karşı olması ...

0|1
    0|0
  • Beşiktaş taraftarının kabızlık sorunu :P

0|1
    1|0
Yükleniyor...