1 Saat içinde 1 milyon lirayı nasıl harcarsınız?

Gecenin şu saatinde elinize 1 milyon lira geçiyor; ancak 1 saat içinde harcamadığınız paranın kalanı geri alınacak. Bankaya yatırmak yok, birine emanet etmek yok. Hemen taksiye atlayıp parayı harcayabileceğiniz bir yere gidebilirsiniz ancak ödemesini bir saat geçtikten sonra yapacağınız alışverişler için bu parayı kullanamayacaksınız. En hızlı ve verimli şekilde nasıl değerlendirirsiniz?

1|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• online olarak yardımlaşma vakfı sitesine girer yoksul aileler listesine yaklaşık 250 bin tl bağışlardım çocuk esirgeme kurumuna 100 bin tl bağışlardım geriye kalan 650 bin tl nin 300 bin tlsine spor araba alırdım 100 bin tlsine villa alırdım 200 bin tlsinide eğitimim için kullanırdım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• adı üstünd 1 milyon dolar.. :D hemen bir emlakçı bulur arardım hemen gel sana 50 bn vercem ev almam lazım acilen derdim . adam gelirdi evleri alırdım :D :D

0|1
    0|2
    • pardon 1 milyon lira :D

• umut verdim :)

• umut her zaman vardır.. :)

• Bu saatte pek birşey yapamazdım sanırım. Gider eğlenir, açık yerlerdeki herşeyi alırdım.

0|1
    0|1
  • Kesin harcayamazdım. :)

0|0
    0|0
  • Açık neresi varsa yağma yaparım

0|0
    0|0
  • harcayamazdım...

0|0
    0|0
  • istemez .

0|0
    0|0
  • dünyanın en büyük pembe elmasını alırım para bitti

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Para benimse 10000 tl 10000 tl bankonotlar varsa yiyebildiğimi yer geri kalanı insanlara dagıtırım

veya hepsini yakar izlerdim

0|0
    0|0
  • Derhal Boğazın iki yakasından birer ev alırım. Ya da benim gibi 6 kişi daha bulabilirsem Bugattiye girerim :)

0|0
    0|0
  • Parayi alayim 59 dakika sonra teker teker anlatirim nereye nasil harcadigimi

0|0
    0|0
    • sana para yok passatı çekmişsin altına :)

• anladım

ama keşke bende de öyle dağıtacak bir milyonlar olsa :(:(

• Keske olsa da dagitsak kimbilir kac kisinin 1000 liraya bile ne kadar ihtiyaci var olsun be hayali bile guzel

• Amcamın cafesi var açtırırım cafeyi para benim değil mi 1 milyona meyveli soda içerim :D Daha sonrada rahat rahat paramı harcarım ne yorucam kendim oh misss :DDDDasdaDA:A:

0|0
    0|0
  • o paradan hayır gelmeyeceğini bildiğim için. oturur bir sigara yandırır tüm parayı ateşe verir izledim. ve en verimli şekilde harcamış olurdum. nefsimi terbiye etmiş olurdum

0|0
    1|0
  • 1 milyon liralık bir gayrımenkul bulurum, satıcıyı komisyoncuyu noteri ararım en hızlı şekilde gelin derim satışı yaptırırım olur biter

1|0
    0|1
    • şu saatte adamları arayıp parayı teslim etmelisin yalnız yoksa kalanı cebinden :)

• verdiğim cevapta eksik ne anlayamadım?

• "ben bu saatten sonra gelen paranın içine s*çarım arkadaş"

0|0
    0|0
  • Gider kuyumcuyu uyandırır ve 1 milyon TL'lik altın alırım.

0|0
    0|0
  • yardım kuruluslarına verirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...