Birini unutmak için hayatınıza başkasını soktunuz mu?ve saplantıya dönusecek kadar bırını sevdınız mı?

birini unutmak için hayatınıza başkasını soktunuz mu?ve saplantıya dönusecek kadar bırını sevdınız mı?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Birine sülük gibi yapışmıştım; çocuk kurtulamamıştı elimden aylarca. O nasıl karaktersiz, iğrenç bir sevme şekliydi ya anlatamam. Ama sonradan aklımı başıma aldım; şimdilerde sadece karar veriyor ve uyguluyorum. Duygularımın beni önlemesine izin vermiyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet maalesef sevdim. Hiç unutmam Kadir gecesi Allah'ım ne olur beni bu azaptan kurtar diye yalvarmıştım.

0|0
    0|0
  • evet çok sevdim ama unutmak için kimseyi hayatıma sokmadım soksaydım zaten saplantı olmazdı bu kadar...

0|0
    0|0
  • ne yazıkki fena saplantılıyım. görüşmediğim gün olmamalı deliriyorum.

0|0
    2|0
  • bir kere yaptım ama daha karaktersizce bir şey olamaz.hem eskisi unutulmuyor hem de karşıdakini ne olduğunu bilmediği nedenden dolayı yıpratmak çok iğrenç .

1|0
    0|0
  • kafam dağılsın diye terkedilince baya kişiyle konuştm falan sonra sevgilim pişman oldu barıştık :D

0|0
    0|1
  • evet yaptım malesef...başka bir insan yüzü başka bir insan sesi onun izlerini siler sandım. olmadı olmadı olmadı...

çivi çiviyi sökmüyor. o yangın içinde yanacak seni de yakacak tüketecek ancak ondan sonra dogarsan yeniden dogarsın küllerinden.

o ateş içinde alev alev yanarken başkasının dökeceği bir avuç su söndürmüyor yangınını.

sonrası pişmanlık sonrası keder...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• birini unutmak isteyince çok çabuk unutuyorum zaten başka birine gerek kalmıyor :D

0|0
    0|0
  • eski sevgilim bunu yaptı geri dönmek istedi ondan sonra ama asrın hatasıydı bu

0|0
    1|0
    • bunu yaptı derken . sen mı terk etmstn o mu acarmsn braz

• takıntılı bir insansan sakın ola tekrar birlikte olmayı düşünme derim ben takıntılıydım birlikte olmayı istemediğimi belirttim ağırına gitti ama aşkta bir yere kadar

• ama onu brkrsm vcdn azbndan ölcem. cunku ben sosgdum deyp ayrlmak ıstedm agladı kenedene zarra verr dıye korktm o potansyl var neyse o sıra baskı yaptı bıze geln annenler gelmsken dedı aılem sehr dısndan 2 gunlgne geldgnde basksna vercklr benı dedı mecbr gttm snra 1 gun snra ayrldm vcdn azabıneden ölcktm gorsmesydm hala morlm bozluyr onun yaptgı fedkrlklr gelyr aklma rezl ettm onu:(

Yükleniyor...