Arkadaşlar yorummmm??

2 yıl önce bizim mahalleye taşındılar hemen çaprazımızda oturuyorlar cidden çok yakışıklı biri hep bakıyorum oda bakıyor falan ama bir tülü ismini öğrenemedim bugün eklemiş isminide öğrendim 2 yıl sonunda .. Ekledikten 3 saat sonra kabul ettim mesaj atmış şimdi gördüm " sonunda buldu seni. Yazmış anlamadım ? Dedim seni bulmak için çok uğraştım:) dedi bulmak istedin ki? Dedim neden mi? Dedi Neden yazmıştım gitmemiş sanırım.. Evet neden? Dedim (oysa ki heyecandan yazamadım :D) Bulmak zorundaymışım gibi hissettim.dedi sustum yine yazdı ya ben Bu tanısma işlerini cok beceremiyorum kusura bakma:) dedi farkettim.. Sorun değil dedim memnun oldun mu tanıştığına :D dedi Yani şimdilik memnun oldum diyelim dedim oda iyi Aynı sokakta oturduğumuzu biliyomusun? Dedi biliyorum dedim Tek farkedenin ben olmaması iyi. Dedi Farketmemek zor değil aynı sokakta oturuyoruz sonuçta dedim doğru ama ben yine de emîn olmak istedim dedi sustum yine çünkü normaldede sert yapım vardır herkese yüz vermem yine yazdı Ve sunu da söylemeliyim seni bulmak istememin sebeplerinden biri de Despot bir yapının oldugunu düşünmem Yani önüne gelenle konusmayacagını biliyorum bu iyi, çok iyi dedi. Bunu anlamana sevindim dedim gülümsedi sizce yazıyor mu bana ? Ve soğuk davranmam iyi mi olmuş?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sadece tipine tav olduysan yandın..söylemedi deme..

0|0
    0|0
    • Nasıl yani niye

• İnşallah mal değildir:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...