Beşiktaş'ı tutmayı bırakıyorum

Bugünkü bjk taraftarının yaptıklarını gördükten sonra, artık Galatasaraylı olmalı karar verdim. Sizde de taraftar fazla taşkınlık yapmadı mı?

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• Senin zaten.Beşiktaş taraftarı olmadığına kalıbımı basarım.

Ama bilmeyenler için ben hatırlatayım gs taraftarının geçmişte yaptığı stad içi ve dışı olaylar burdan yazmakla bitmez

Mühendis oktayın katledilmesinden tut, polisin gözünün kör edildiği sulu derbi maçından tut, alisamiyende 0-0 biten maçta gstaraftarının sahaya girmesinden tut daha geçen sene gs taraftar tarafından bıçaklanıp öldürülen fenerbahçe taraftarından tut burdan yazsak evden köye yol olur.

hiç bir takım taraftar grubu temiz değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Besiktasa ne kiziyorsun ? Bunu yapanlar besiktas degildi bunu yapan AKP genclik kollari ve diger AKPliler.

Kanitlar.

link

link

link

Gercek besiktaslilar

link

1|2
    1|2
  • dönekleri sevmeyiz zaten çittir çit :)

1|1
    0|1
  • Bence gs yıllardan beri hakemler tarafından kollanıyor haluk ulusoy zamanında zirve yapmıştı bu.şimdi de devam ediyor.bjk maçında gs'den en az bir oyuncunun atılması ve gs'nin buz gibi elle oynamadan dolayı bjk lehine faul olan golü verilmemeliydi artık gs'nin hakemler tarafından kollanmasına birileri dur demeli nereye kadar sürecek bu böyle.

1|0
    0|1
  • Bir takım tutarken o takımın taraftarına bakarak mı bu kararı veriyorsunuz? Çünkü eğer öyleyse, sütten çıkma ak kaşık taraftarı olan takım neredeyse yok. Şimdi varsa bile ileride buna böyle devam edeceklerinin garantisi hiç yok. Takım tutma amacınızı tekrar gözden geçirin lütfen. Aksi halde Galatasaray'dan da vazgeçebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Sen o zaman Beşiktaşlı değilmişsin ki zaten.. :)

Olay çıkaranlar taraftar geçinen beyinsizler, o arma değil..

Beşiktaşlı değilim, ama bugünden sonra Beşiktaş haberlerini daha bir dikkatli izleyeceğim. Birilerinin Beşiktaşı kullanıp çevirmeye kalkacağı dalavereleri de..

0|0
    0|0
  • provakasyon var sahaya girenler direkt polislere dalmaya gidiyor ellerinde sopalar sandalyeler sanki savaşa gidiyorsun önceden planlı programlı uygulama aynısını gezidede yaptılar Beşiktaş taraftarı değil onlar ve bence BJK ceza bile almamalı ama MELO insanlık dışı hareket etti zaten sevinç gösterisinde de kime benzediğini ortaya koyuyor

0|0
    0|2
  • Bu geceki olayların beşiktaşla alakası yok tamamen beşiktaşı çökertmeye yönelik çarşı grubunu yok etme amaçlı bir organizasyon var. Ben galatasaraylıyım ve bunu net olarak görebiliyorum sen bence hiç beşiktaşlı olmamışsın gerçek bir taraftar olsan takımını bırakmayı düşünmez yaşanan olaylar beşiktaşa ait olsa bile düşünmez. Mümkünse sen beşiktaşı bırak ama sakın galatasaraylı olma takım tutmana bile gerek yok senin bence.

0|1
    0|1
  • Bırakıyorsan bırakta başka takım tut bari. Milletle uğraşmayan ona buna burada bile sorularda laf sokup aşağılamayan bir takım seç. Bursa yı tut ama GS yi tutma.

0|0
    1|2
  • Taraftarın abarttıgı kesin, fakat çarşı kesiminden kişiler provakatörlerin yaptıgını söylyüor, provoke olabilir... Bence fazla üstüne gidilmemeli bu olayın, ağır tahrik görünüyor..

1|1
    0|1
  • senın gıbı besıktaslıyı istemeyız zaten olayları iyice incele bu gıbı olaylar yuzunden bjk klubune suç bulma oraya bıletsız provakasyon yapan ipi kopuk o.ç gırmıs besıktası karalamak sen yınede besıktası bırak bıze iyi günde degıl kötu gunde desteklıyen taraftar lazım. ÇARŞI

0|1
    0|1
  • Bazı taraftarların taşkınlığıyla senin takım tutmanın ne ilgisi var. Bu olay sadece sahadaki şiddet uygulayanları bağlar. Sanki en başta seni beşiktaşlı yapan taraftar gruplarıydı

0|0
    0|0
  • Yimpaş yozgatlıol neden gs oluyosun

0|0
    0|0
  • sen taraftara bakarak takım tutuosan şimdiye kadar beşiktaşı tutman hata takım taraftar için tutulmaz bunu unutma bende beşiktalıyım ama 300 tane çapulcunun yaptığı şelerden dolayı ne yonetimin nede futbolcuların suçu var sen duyarlı bir tarftar olduktan sonra gerisi ilgilendirmez sen şimdi git galatasarayı tut

0|1
    1|1
  • Hll kıss seni tuttum şimdi :)

0|1
    1|0
  • Olmzsanız...

0|0
    0|1
  • gel fenerli ol...

0|0
    0|2
  • onlar tayipgillerdi canım çarşı değil

0|2
    0|1
  • Seni taraftar diye sayanın zaten ben mk bos yapmada yol al hayatın boyunca besiktası tutmamısın zaten senden olsa olsa saha icine yalnıslıkla giren 2. Top olur .

0|0
    0|2
  • ben fenerliyim ama senin kadar dönek görmedim. Asıl Takım tutmak takımının zor günlerinde yanında olmaktır!

1|0
    0|2
  • Hangi takıma talipsin.

0|0
    0|0
  • Doğru yolu bulduğun için tebrik ediyorum.

0|2
    1|1
  • Sezon finali mi bu çarşı grubu sahaya insin. Garip garip hallenmeler içine girmeyin. Olay gayet açık.

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım ama Çarsıyı Yıkmaya birileri var Yedirmeyiz yani

0|0
    0|0
  • almışlar sandalyeleri statta sandalyeyi nerden buldunuz hammına:))

0|1
    0|0
  • Takım tutma olayları bana göre boş iş.

Sürekli kavga , tartışma..

Değecek birşeyde değil.

0|0
    0|1
  • En doğru seçimi yapmış olursun. Beşiktaş balon takımdı galatasaray o balonu söndürdü.

0|0
    0|0
  • çık dışarıııı

0|0
    0|2
  • :D Siz BJK li değilmişsiniz zaten

0|0
    0|1
  • Saçmalama. Takım tutmak başka şey taraftarı sevememek başka sey

Sen sahaya inenleri tutma ama çarşıyı tut. cünkü çarşı sahaya inmez

0|0
    0|0
  • git kendini bok çukuruna at daha iyi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 9

• senin ki takım tutmak olmuyor. taraftarların ya da provakatör belkide daha emin olamadıgın insanların yaptıgı davranısları takıma yükleyemezsin.

0|1
    0|1
  • sen bu kafayla gidersen yollar çok sana :)

0|0
    0|0
  • Galatasarayli oldugum malum ama sacma sapan konusma Gizli..

O kadar taraftar vardi orda sadece belli bir ksmî taskinlik yapti. Ben onlarn Gercek Besiktasli olmadigina eminim..

Hani Besiktas taraftari cok duyarli ya hani siyasi olaylara cok tepkili ya hükümetin oyunlari bunlar..

Yine diyorum Gercek Besiktas taraftarina Helal olsun..

Tesekkurler Galatasaray'ım.. <3

0|0
    0|0
  • Aramıza hoşgeldin ama bizi de bırakmayacağın ne malum :)

Taraftar olayı çok karışık. Hem hazımsızlık hemde gazlanma, 1453 kartalları isimli arap yalağı bir oluşum vs.

1|0
    0|1
  • sizin için takım tutmak ne kadar basit

hiçbirşeyden haberiniz yok taşkınlık yaptı kim yaptı kimler yaptırdı biliyor musun sen

0|1
    0|0
  • böyle saçma sorularla ortalığı germeyelim .

0|0
    0|0
  • Başiktaj taraftarı değilde Çarşı baya bir sapıttı.. clup bile istemiyor onları onların olayı futbol değil boşver sen takım başka taraftarlık başka.

0|0
    0|1
  • Hoşgeldin şanlı takımımıza

0|0
    0|0
  • fenerli kokusu alıyorum :)

0|1
    0|1
Yükleniyor...