Hiç hayvan öldürdünüzmü?

hayatta bılerek veya bılmeyerek hıc hayvan oldurdunuzmu?

ben kucukken 10 yasındayken bı yavru kedı bulmustum onu kartona koydum. sabah bulayım besleyım dıye o gecede bı yagmur yagdı sormayın bıldıgın bardaktan boşalırcasına.. sabah oldu hemen koşarak bahceye gıttım kedı ne yapıyor dıye baktım taş gibi olmuş ölmüş sızın basınıza neler geldı?

0|0
1028

En İyi Erkek Görüşü

• karıncalara basmıştım:))))))

ama öbür dünyada bunun hesabı ağırdır valla.nasıl ödeyeceğimi bilmiyorum tek bir karıncayı bile incitmenin çetin cezası var buna inanırım.Allah boşuna dememiş hayvanlar benim sessiz kullarımdır .öbür dünyada siz susacaksınız onlar konuşacak sadece!

bir kere de bir kedinin üstüne kaynar su dökmüştüm..aklıma geldikçe üzülürüm ne salakmışım derim kendime..gerçi kediye bişey olmadı..kedileri sevmiyorum fazla tabii bu onları öldürmem için sebep değildir... akrep,yılan bile gördüğümde öldürmedim yanlarından geçtim:)))))))))))))))))))))))))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• genelde omurgasız hayvanlar olur ama bir kere arabanın motoruna girmiş kedi bir çalıştırdım geri geri gelirkene pat düştü yere

0|0
    0|0
  • karıncalara elektrik veriyodum küçükken

0|0
    0|0
  • Köyde kuşlara taş atıyordum konan bir kuşa her zamanki gibi taş attım vurmaz sandım öyle bir vurmuşum ki yerden kalkamadı bidaha :(

0|0
    0|0
  • Çeşmeden su almaya koşarak gittim tavuk varmış benden kaçtı yoldan gecen arabanın altına girdi

0|0
    0|0
  • detaya girmiyeyim. sıralıyım. tavşan- kedi- kaplumbağa-köpek-yılan-akrep- fare- karga- güvercin- ördek- tavuk- koyun- hindi-kurbağa- aklımda kalanlar bu kadar. kedi köpek kaplumbağa bunlar sadece bir kere oldu. çok gençtim. tabancayla öldürdüm sihaı denemek için . bunları ama tövbe ettim . ava çıkıyordum onada tövbe ettim. artık karıncayı bile ezmemeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle bir pçlik yapmadım yapmamda

1|1
    0|2
  • zararlı hayvanları öldürürm

0|0
    0|0
  • Öldürmedim de

Çocukken kedinin birini kuyruğundan savurup savurup havaya atıyordum, yerde bir tane jilet bulmuştum kuyruğunu kesmeye çalışmıştım, sonra manyak mıyım ben diyip bırakmıştım, ne piskopat bişey mişim ben :/

0|0
    1|1
  • çok öldürdüm. tamamı omurgasızdı.

0|0
    0|0
  • Arabayla kuşa çarpmıştım en son. Üzülüyorum hala ama kuş da nasıl kaçamadı anlamadım, havada uçuyordu çarptığım esnada.

0|0
    0|0
  • Hayvan öldüreni telefon kablosuyla dövmeli , yok bu yetmez benzin döküp yakmak geliyor içimden yeminle, bak şimdi o kıza acayip öfkelendim

1|0
    1|0
  • Öldürdüm. sinek, hamam böceği gibi şeyler.

0|0
    0|0
  • Evet. hep de istemeyerek oldu. Şimdi sadece hamam böceğini öldürüyorum, onu da çok korktuğum için..

0|0
    0|0
  • Kara Sinek,tahtakurusu,sivri sinek...

0|0
    0|0
  • Hayvanları çok severım..Bilerek oldurdugum hıc olmadı..Ama şehirler arası yol giderken aracımla oldurdugum cok oldu..Ama hepsınde ınanılmaz acıdı yüregım..:(((

0|0
    0|0
  • Sinek gibi böceklerden haric hayir. Ben örümceki bilem bardaklan yakalayip disari salan birisiyim.

0|0
    0|0
  • sıcak yaz günlerinde bir günde 56 sinek öldürdüğümü bilirim

cart

0|0
    0|0
  • 2 tane fare girmişti eve birini kürekle temizledim diğerini zehirleyerek temizledim :D

0|0
    0|0
  • 1 kplumbağa bilmeyerek

sayısız kertenkele ve kuş bilerek

1 tavuk bilmeyerek

0|0
    0|0
  • Arkadaşımla karınca öldürüyoduk genelde özel yöntemlerle.Başka canlı öldürmedim hiç.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 10

• Gecen yaz Kandıra yolunda saat 2 gibi 120 130km hızla giderken kucuk bir seye carptım.Agaclık daglardan gidilen igrenc bir yol cok karanlık ve hic arac yoktu, durup bakamadım ne oldugunu bilmiyorum ama kirpi benzeri hayvan oldugunu dusunuyorum.bir kac gece uyuyamamıstım..1 kere de E 5 de kusa carptım, en yakın yoldan dondum, baktım yoktu umarım olmemistir..

0|0
    0|0
  • ah o sinekler varya katli vaciptir diyerek aldım elime patpatı önüme çıkana vurdum

0|0
    0|0
  • sineklerı fılan rhatsız olduğum zmanlrda ilaçla öldurudğum olmuştur onun dışında canıce bılerek bır hayvaan zarar vermedım vermemde..

0|0
    0|0
  • Vala bayada bilerek gunluk 10-15 tane pire olduruym malum koy yernde hayvanlarn icinde pire kayniyo

0|0
    0|0
    • ensesinden damla atın

• Ense damlasi kedilere oluydu sanirm bizm kyunlarn daminda kazlmadigi icin samanla gubre sck oldugu icin pire cok bde bir dnem keci bktik kecilern hatirasi :)

• yanlışlıkla araba kullanırken civciv ezmiiştim :( trajik bir kaza oldu

0|0
    0|0
  • sinekler, böcekler ve 1 tane de kelebek :(

0|0
    0|0
  • civcivlerimi gezdirmeye çıkarmıştım kedi birini alıp kaçmıştı benim yüzümden öldü işte

0|1
    0|0
  • her gün mutlaka..

0|1
    1|1
  • kaba ruhlu okuz erkek oldurdum !1!

1|0
    0|0
  • Hayvanseverimdir ama yanlışlıkla tavşan öldürdüğüm oldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...