Ne yapmalıyım lutfen yardım edın bunaldım artkkkkkk

erkek arkadasımla akrabayız.anneme soyledgmde annem babamdan dolayı ayrıl dıye baskı yapı fakat bn dınlemedm ayrılmadm derken aradan zaman gectı onun ailesı bu sene evlenın dıye baskı yaptı bn 19 o 25 yasında bn daha evlenmeyı dsnmedıgımı soyledm yasmdan dolayı bu yuku omuzlayamayacgmı belırttm ama o aılesının baskısından dolayı yıldonumumuze 2 ay kala ayrıldı.haftaya yıl donumu olacaktı 2 aydır hıc bır caba gostermedı barsmk ıcın.vesselam anneyle konustu ettı gene bu sene evlenmek ıstedıgını soyledi arada mesafe oldugu için ama benim aılemn kcuk yasta ızın vermeyecegını soyledm aynı zamanda bunlar babamın vermeyecegınden korkuyorlardı bnde babam ızın vermez kucuk yasta bunu dedm madem korkuosnz 2 yıl bekleyeceksnz dedim.ben senın ıcın okumaktn fedakarlk ettm 25 yasneden 21e ındrdm evlılık mevzısunu ama sen hıc bı fedakarlk yapmıosn dedim ve yapmıoda herseyı bneden beklıo o fıkır sunuo benim kabl etmemı bklı.lafa gelrse askneden oluo geberıo ama ıcaraata gelnce annesgle sız susun bu bızm hayatmz bn bklmk ıstyorm demıoo.szce ne yapmalıymm ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• daha fazla sesli harf kullanmaya özen göstermelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Annesi

-Bu kız okup başkasını bulup napcan oğlum?

Sorusunu erkek arkadaşına yönelttiyse, erkek arkadaşın afallar...

Genelde ilk sordukları soru bu olur çünkü.

Yapacağın şey belli, senin geleceğinden kıymetli değil hiçkimse ve hiçbirşey... Bildiğinden şaşma, aksi takdirde pişmanlıklarınla beraber daha mutsuz olursun

0|0
    0|0
  • s**tiret gitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...