Beşiktaş - Galatasaray maçında kim haklı?

arkadaşlar şuanda kafamızdaki soru işaretlerini gidermek için soruyorum. tahrikmi vardı yoksa yenilgimi kabul edilmedi ya da başka birşey?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes herşeyi konuşuyor ama hiçkimse neden beşiktaşın bu kadar etkisiz oynadığını, neden veli kavlagın adeta takımını sabote edercesine oynadıgını,fernandesin sahada sadece adının olduğunu konuşmuyor?

Yada neden hiç kimse sosyal ve görsel medyanın 1 hafta boyunca beşiktaş taraftarını gaza getirdiğini,adeta yürü seni kim tutar, bir 6 golde sen atarsın real gibi türü yayınlarıyla beşiktaş taraftarını şartlandırıp,kendilerini dev aynasında görmelerine sebep olduğuna değinmiyor?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• şimdi bir şey diyecektim ama demiyeceğim.hakem kuralları uyguladı hepsi bu

0|0
    0|0
  • Yahu Melo formasını göstermeden zaten taraftar kendi arasında kavga ediyordu. Ya hazmedilemedi ya da siyaset bilemiyoruz.

0|0
    0|0
  • Yenilgiyi hazmedemediler. Yok AKP varmış (Akp'yi de zerre sevmem), yok içeri ajan sızdırılmış. Başta niye provokasyon yapmadı o zaman bunlar da, maçın sonunu beklediler?

0|0
    1|0
  • Hakemin her 2 taraftada harbi hataları vardı..ama sonuç olarak biz yendik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olaylar siyasi arkadaslar gezi olaylarindan sonra carsiya karsi kurulan grubun basinin altindan cikti carsi ve stattaki diger taraftarlarin olaylarla alakasi yoktur carsinin ustune yilmaya calistilar ama yemeyiz

0|0
    0|0
  • Melo sert girdi ve kırmızıyı yedi.Sonrasında tüm Bjk'liker Melo'ya saldırdı.Tüm tribünlerden de Melo'ya hakaretler yağdı.

Melo zaten agresif bir oyuncu ve soyunma odasına giderken,formasını tribünlere karsı gösterdi.Bu kırmızı kart gören hemen her oyuncunun yaptığı bir hareket.

Melo olayı isin bahanesi bile olmayacak kadar küçük bir faktör.Tek suc Bjk taraftarınındır.Ortada tahrik falan yok.

0|0
    0|0
  • yediğini hazmedemediler o kadar

0|0
    0|0
  • Ya tabiki beşiktaş haksız maç esnasında sahaya inmek ne demek.

0|0
    0|0
  • çarşı (gsliyim)

0|1
    0|0
    • sebep kardeşim ?

• beşiktaş taraftarıydı bence gsnin hakkıydı kardeşim bu maç

• ben haketmediğimiz bir galibiyet aldık demedim ki bjk maçlara seyircisiz çıksın gezi parkıyla alakalı slogan atılmasın diye yapılmış bir hareketti olanlar çarşıya yıkıldı

• 1453 kartalları denen got kılı akp gençlik kolları provakatörleri haklı!

1|0
    1|0
  • bu taraftar geçen sene sahaya inmediyse bu sene neden insin ki? kötü oynamadılar, tahrik te yoktu. sahaya inenler beşiktaş lı bile değildi zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...