Kapat

En sevdıgınız magazanın satıs danısma sureklı sıze gulup dalga gecerse ne yaparsınız?

sız magazaya gırdıgınızde sıze gulen arkadaslarıyla beraber sıze gulen satıs danısmanına ne yaparsınız?

Benım cok sevdıgım bır magaza var.orda calısanlardan bırı bana soguk davranmaya basladı sonra gulmeye basladı her geldıgımde guluyor bana ve arkadaslarına bıseyler soyluyor bana gıcık gıcık bakıyor ben de oranın ıyı musterısıyım urunlerını sevıyorum sankı onun magazası ve onun ıcın gelıyormusum gıbı davranıyor mudurune sıkayet ettım hala davranıslarından vazgecmıyor ne yapmam gerekır?ben de ınatla o magazaya gıtmeye devam edıyorum ya ınsanlar ne kadar kotu normalde ben musterıyım daıma haklı olmam gerekırken sucum da yok hıcbır haksız duruma dusuyorum gorevlı tam hatırlamamakla beraber benım eskı ılkokul arkadasım olabılır ama aynı sınıftan degılız onla bır alakası olabılır mı ? Ama dogru duzgun tanımıyorum bıle kızı

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle hiç bir şekilde size kötü davranmaya hakkı yok.

Bu işi güzellikle çözmek isterseniz, kendisiyle muhattap olmak istemediğinizi ve başka bir kişiden yardım istediğinizi söyleyebilirsiniz. Rahatsız olduğunuz konuları açıkça belirtip yapmaması yönünde uyarabilir ve ısrarcı olabilirsiniz

2. seçecek ise tekrar müdüre şikayette bulunmak ve gittiğiniz yer bir mağaza zinciri ise organizasyona durumu bildirip çalışanın tutumu bildirebilirsiniz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Mudurden daha ust bir makam yokmu sikayet edebilecegin

0|0
    0|0
  • Müdüre tekrar git konuş, bu durumu internet ortamına taşıyacağını söyle. Eğer baktın olmuyor, gerekli sitelerden gereğini yap.

0|0
    0|0
    • ınternet ortamında bı cadalozla bas edemedıgım ıcın kendımı rezıl mı edecegım?

• Büyük mağaza ise sikayetvar.com ile şikayetinizi yapın sizi arayacaklardır kısa sürede. Eğer ki farklı bir şey yapmak istiyorsanız, güvendiğin arkadaşları toplayıp, öylesine uğramış gibi yapıp madara edin :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ilkinde yanına gidip neden bana bakarak güldüğünü sorar şikayet eder ve devam etseler de görmezden gelip şikayetimi yinelerdim

0|0
    0|0
  • sen de arkadaşlarınla git onla ilgili bişey diyomuş gibi yap bakıp gıcık gıcık gül :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...