Telefon yüzünüze kapandığındaki tepkileriniz nelerdir?

ilgilendiğiniz kızı telefonla aradığınızda telefon yüzünüze açılmadan kapanırsa ve size o gün geri dönmezse ertesi gün tekrar arar mısınız yoksa telefonumu no ladı deyip gurur yapıp ondan mı adım beklersiniz

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Meşkuldur, müsait değildir kabul etmemiştir, insanlık hali yoğun yaşayan kişilerin akıllarında tutmaları gereken sayısız şey var ardından geri dönüş yapmakta unutulabilir, normal şeyler bunlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• phone'u hayır larsa küserim konuşmam.telefonu no larsa yüzüne bile bakmam.çağrımı meşgule alırsa meşgul olduğunu düşünür daha sonra bir kere daha ararım.

0|0
    0|0
  • ilgili mesajı atana kadar aramam.

1|0
    0|0
  • aramam onun aramasını beklerim

0|0
    0|0
  • belli bir süre sonra geri arıyorsa dert etmem o an işi vardır derim

1|0
    0|0
  • Telefonu açmazlarsa ve geri dönmezlerse ben ona kıl oluyorum. Meşgule alan kişi bazen unutabiliyor.

0|0
    0|0
  • Numarasını silerım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• :O

:S

X)

:'(

bu aşamada devam ediyor tabi o sürede geri dönüş yoksa.

0|0
    0|0
  • no lanmak nedir ya.

0|0
    0|0
    • mesela sen beni arıyorsunuz birden ben kabul etme aramayı tuşuna basıyorum meşgule atma deniyor ya beni meşgule attı :)

• he. baska zaman tekrar ararim.

• Telefonu no ladı :D

0|0
    0|0
  • sinirden çıldırırım

0|0
    0|0
  • arar sonra ben kapatırım

0|0
    0|0
  • aynını yaşadım akşam aradım açmadı ertesi gün de ararım diye düşündü sanırım aramadım ısrarcı davranmadım ogün bende oda aramadı diğer gün öğlen olmadan kendisi aradı napıyosun işlerim yoğundu diye bende hiç aramazsın sanmıştım dedim

0|0
    0|0
    • gzl tepki vermişsin ben 1 gün sonra mesaj yazdım bana hiç cevap vermedi şu anda küs :)

• ben kontürüm olmadığı için dönememiştim param azdı tekrar kontür yükleyince eksideki borcuma gitti sadece mesaj yazabildim :)böyle bir şeyide söyleyemiyorsun işte kimbilir o ne düşündü ...gzl önyargısız davranmışsın telefonuna cevap vererek umarım düzelir aranız :)

• zor bir durum ama başka bir yalan bulsaydın en azından içi rahat ederdi tel arızalandı yada misafir vardı gibi

Yükleniyor...