Carsiyi asla lekeleyemezsiniz !!!

Derbide 1453 diye bir grup sahaya inmis arkadaslar ki bunun bile arkasinda tayyipciler var sizce Besiktasa agir bir ceza gelir mi ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• 1453 kartalları adı altında akp gençlik kolları gibi çalışan ve amaçları sadece ve sadece çarşı nın toplumsal olaylarda aktif rol oynamasını taraftar bölücülüğüyleengellemek olan provakatör-yandaş-got kılları yüzünden oldu tüm bunlar. Ligin 5. haftası 6 puan fark attığın rakibine karşı yenilginin hazmedilemeyip sahaya atlanması beşiktaşlı taraftarların kesinlikle yapacağı iş değildir. İlk defa yenilmiyor beşiktaş ve ilk defa hakem hatasına da maruz kalmıyor.

Provakatörler misyonlarını gayet iyi uyguladılar, 5-6 maç seyircisiz oynama cezasıyla asıl darbe çarşıya vuruldu.

Heriflerin maç öncesi attığı twitlere baksanıza amk link

link

Bu da adamlara yetkililer tarafından dağıtılan beleş biletler link

link

Şuna da bir göz atın link

Sktirin gidin kızılçeşmede miting yapın beşiktaş maçlarından uzak durun.. Aksi halde, redhack in son twiti link

Bu arada gs yi tebrik ediyoruz muhtemelen hükmen galip sayılacaklar. İlk defa yenilmedik gs ye son da olmayacak, sahada yaşanan sertlikler de hakem hataları da her derbide yaşanan şeylerdi bu olayların gs yle, hakemle, melo'yla herhangi bir ilgisi yoktu..

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 14

• Beşiktaş kadar i*ne bir takım görmedim ben . Yenilmenin hazımsızlıgindan sahaya indiler kıyamam

6|4
    5|3
  • Çarşının yapmadığına eminsinde böyle bir grubun yaptığına nasıl eminsin.kim oldukları önemli değil ben ağır ceza alacam çok iyi başlamışım sezona yazık ettiler bana.o sahaya inenler alçaktır kim olursa olsun ama şudur budur diye ahkam kesmeyin belli değil henüz

0|1
    0|0
  • Kesinlikle komplo kuruldu Çarşı' ya , nasıl mı?

Hersey iyi hos güzel de bir BesiktASK taraftari olarak sorarim

1- Lig Tv vatanseverliğini gösterip. 34.üncü dakikada sesi neden kapadi?

2- maçtan önce dağıtılan 5000 biletin, kimlere? Neyin karşılığı? olarak dağıtıldi?

3- sahaya girişlerde neden üst araması yapılmadı?

4- sahada neden 4 savcı bulunuyordu?

Sahaya inenlerin ÇARŞI ile alakası yok. 4 spor savcısı,binlerce polis,1453 Kartalları adlı provokatör grup... Çarşı'yı ve tribünlerdeki dik duruşu mahkum etmek amaç.

Bu komplonun başlangıcı olacakları hep beraber göreceğiz.

Net mi?

0|1
    0|1
  • Helal sana dogrulari burada soyleyelim taraftarimizin ve carsi grubunun karalanmasina izin vermeyelim.

1|0
    0|1
  • maçı izlemedim ama bir Fenerbahçeli olarak bütün çarşı grubundaki arkadaşlarıma kesinlikle dikkatli olmalrını rica ediyorum özellikle bu son zamanlarda yaşanan olaylar yüzünden Fenerbahçemiz ve Beşiktaşımız çok ağır yaralar aldılar özellikle de çarşını yıpratılabileceği düşüncesindeyim ama çarşıya bu numaralar sökmez...

0|1
    1|1
  • gs liler kaçacak yer aradılar eqwe :D

0|0
    2|1
  • Olayların siyasi olduğu ortada fakat bu olaylardan sonra Beşiktaşa ağır bir ceza gelecektir

0|0
    0|0
  • Onıu bilemem ama gfelmeli. Maç sırasında sahaya inmek ne demek ya.

1|1
    0|0
  • Yok yok bunun arkasında cemmat var , amerika var dfghsdfh :D :D

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|2
  • Bir şey olmaz tüm zulümleri fenere...

0|0
    0|1
  • Gökten meteor yağsa tayyip attı dersiniz :))

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yok artık ebesin büyük A'sı. Tayyip varmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaşa ağır ceza gelecek zaten onun için hazırlanmış bazı şeyler.

0|0
    0|1
  • olayı üstlerine yıkacaklar akılları sıra sindirmeye çalışıyorlar

1|0
    1|0
  • Evet gelecektir elbet

0|1
    1|0
  • Onların olduguna emin olamayız. Ama kimlerse çok iğrenc şeyler yapmışlar.

0|0
    0|0
  • Gelir malesef bir galatasaraylı olarak çarşıyı destekliyorum, helal olsun diyorum.

0|0
    1|1
Yükleniyor...