Bugün kazanan Galatasaray mı ? Bugün kazanan kim ?

Yaşananlardan sonra şöyle bir bakalım. Bugün kim kazandı ?

Bugün Türk futbolu büyük bir yaraya daha evsahipliği yaptı. Kaybettik.

Bugün kazanan kim ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bu gün kazanan hükümet oldu

1453 kim? 5000 bilet neden verildi onlara kuzey kale arkasından inildi ve orda onlar vardı ve bunu twitter hesaplarından açık açık yazmışlar zaten

bir maçta 4 savcının ne işi var

neden özel güvenlik değil polis gücü getirildi

lig tv neden sesleri kesti neden sürekli karmaşa gösterdi çarşının tezahüratları neden susturuldu

kimin aklı alıyor bunca maç yapılmış ÇArşı neden insin sahaya hemde frikik öncesinde şansları hala varken ha birde taksim olayından hükümetin çarşıya yönelik kini herkesçe malumdur.

hakeme zaten bir şey demiyorum meloyu katmıyorum

0|0
    0|0
    • Böyle şeylere itibar etmemek gerek, şu an biliyoruz ki haziran ayında birçok şey sahte ve asılsız çıkmıştı. Olayın aslı çıkmadan ortaya atılan her türlü yanlı habere kulak asmamak gerek. Ben Fenerliyim, evet bu işte birşeyler var OLABİLİR malum çarşının tavrından dolayı, ama çarşının ne kadar sinirli ve kızgın "holiganlar"ırıda yok değil. Herşey açıklanmadan beklenilmeli bence.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• çok saçma olaylar dönüyor ama bakalım hayırlısı

0|0
    0|0
  • Bu günün kazananı yok :(

0|0
    0|0
  • böyle olcaksa hiç maç yapılmasın daha iyi. millet çoluğuyla çocuğuyla eşiyle öylesine vakit geçirmek için ne zaman maça gidebilecek ?

0|0
    0|0
  • Kimse kazanma di bugün.

0|0
    0|0
    • yok ya ! şerefsizlerin yüzüne Galatasaraylılara birşey olsaydı hepsiyle tek tek görüşülürdü !

• Bu Beşiktaş in isi değil amk.

Yükleniyor...