Beşiktaş'ın bu haline gülüyorum

Bugün kazandık, ama bjk taraftarları hazmedemeyip sahaya indi. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Hersey iyi hos güzel de bir BesiktASK taraftari olarak sorarim

1- Lig Tv vatanseverliğini gösterip. 34.üncü dakikada sesi neden kapadi?

2- maçtan önce dağıtılan 5000 biletin, kimlere? Neyin karşılığı? olarak dağıtıldi?

3- sahaya girişlerde neden üst araması yapılmadı?

4- sahada neden 4 savcı bulunuyordu?

Sahaya inenlerin ÇARŞI ile alakası yok. 4 spor savcısı,binlerce polis,1453 Kartalları adlı provokatör grup... Çarşı'yı ve tribünlerdeki dik duruşu mahkum etmek amaç.

Bu komplonun başlangıcı olacakları hep beraber göreceğiz.

Net mi?

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben arkasında başka nedenler görüyorum. Beşiktaş tarihinde ilk kez 2-1 kaybetmiyor ya da kötü top oynamıyor. Ne bileyim arka arkaya 5 mağlubiyet alırsın veya 6-0, 7-0 yenilirsin taraftarın sabrı taştı dersin öyle bir şey de yok. Ya da ligin son haftası şampiyonluğu belirleyecek maç dersin stresi kaldıramadılar dersin o da değil... Senin gibi bir arkadaşın aynı sorusuna uzun bir cevap verdiğim için aynısını burada tekrar yazmayacağım. Birazcık kafanızı çalıştırırsanız, 1453 Kartal Grubu+Maça atanan 4 Savcı+Taksin Sloganları+Sloganlara karşı tekbir getiren 1453 Grubu+Gezi Eylemleri vs... Toplayın kafanızda bakalım ne sonuç çıkacak. Ben bunun önceden planlanıp uygulamaya konulduğunu düşünüyorum. Yoksa biz çok maç yenildik hazmetmeye alışığız...

1|0
    0|0
  • Sahaya giren taraftar oç dir ama yenilgiye hazmedememekle ilgili değildir gerizekalı gerizekalı konuşmayın

1|2
    0|0
  • siyaset olmasaydı iyiydi.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ilk defa mı derbi kaybediyor? 4 te 4 yapmış şampiyonluğun en önemli adayı beşiktaş sahasını 5-6 maç kapatacak olayları neden sebebiyet versin? Beşiktaş halen 3 puanla gs yi geçyioyor hadi şampiyonluğu son haflatalarda kaybeder beşiktaş bu olayla çıktı dersin

bu olayı halen mi basit holiganlığa indiriyosunuz?

ne kadar basit düşünüyosun

1|0
    0|1
  • Hazmedemeyip sahaya inen taraftar grubu 1453 Kartalları'dır. Çarşı ve görüşlerine zıt olan bir gruptur zaten kurulma amaçları da çarşı ve faaliyetlerine karşı durmaktır. Zaten kırmızı karttan 10 dakika önce kavga çıkardılar tribünde. O yüzden bence gerçek beşiktaşlıların bir suçu yok. Asıl suç amacı sadece çarşıya karşı durmak olan yeni kurulan sözde grupta.

0|1
    0|0
  • açta kıçına gül

2|1
    0|0
  • Önceden planlanmış olaylar bunlar.Bunun içinde başka şeyler var bence.

1|0
    0|0
  • Bu Beşiktaş in isi değil hala anlamadin mi? Gezi nin devamı

1|0
    0|0
  • Cahil misin kizim olaylarin sonucla alakasi yok tamamen siyasi buyude gel.

0|0
    0|0
  • Kazandık gerisini boşver :)

0|0
    0|0
  • Aynen götleri yemedi i*nelerin

0|0
    1|0
  • 6 yediginizde gülüyormuydun

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok saçma bir soru olmuş

Şahsen gsliyim ama bu olayın bjk-gs çekişmesinden daha önemli meseleler içerdiği kanısındayım

0|3
    0|0
  • 2-1 bizim için asla sahaya inilecek bir skor değildi 8-0 da inmedik 2-1 ne Allah aşkına o tiyatroydu ama çok komik bir tiyatro inananları görmek üzücü gerçekten

1|0
    0|0
  • geçen hafta saklanan gizliler hala gizlisiniz ..ee yendiniz artık nicknamelernizi açın :)

0|0
    0|0
  • 8-0 yensek sahayi yakarlardi aasjhdf.

0|0
    1|1
  • Hazmedemeyeceksen oynamayacaksın... @Besiktas

1|0
    1|1
  • Besiktasin iktidar yalakasi cakma taraftarlari diye belirtmek gerek 1453 kartallariymis breh.

0|0
    0|0
  • rezillik

0|0
    0|0
Yükleniyor...