Bu burak denen futbolcu bozuntusu

evet bu adam ne zaman gider bu takımdan bende rahatça çileden çıkmadan maç izlerim yanında Danny le berber ne zaman defolup giderler bu takımdan

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlaşmaları bitince giderler başka yolu yok ...

0|1
    0|0
    • ohoooo ben ölürüm o zamana

• Yok canım...Söylemeyin Allah gecinden versin.Koçlara ve başkana göre adam iyiyse siz istiyorsunuz, diye adamı çıkartacak değiller elbette...Antlaşma bozulursa parasını siz mi ödeyeceksiniz? Çünkü kulüb adamı beğenmese dahi antlaşmayı fes edemezler yoksa tazminat öderler.Bu da kimsenin hoşuna gitmez...ya sizce?

• çük şükür terim gitti sıra burakta allahım o günleride gösterir inşallahhhh

• Cidden iki kere kaleci ile basa bas kaldi yine olmadi..

0|1
    0|0
    • ya gs ye geldiğinden beri sölerim futbolculukla alakası yok o kadar top bana atılsa bende atarım 3 5 gol

• Yahu siz ne biçim Galatasaraylısınız?

Siz gerçek bir taraftar mısınız merak ediyorum?

Hangi Galatasaraylının kendi oyuncusuna kazma,aptal,bir halta yaramayan demeye hakkı var?

Kimsenin..Sevme tamam ama saygı duy...kimse oyuncusunu küçük düşüremez..Burak'ın yaptığı asisti resmen out gibi görüyorsunuz veyahut direk..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Burak´ın zaten top tekniği top kontrolü iyi değildi ancak geçen sene bitirici vuruşlarıyla taraftarların beğenisini kazanıyordu ama bu sene golde atamayınca sahiden hiç çekilmiyor Sezon başında satılmalıydı kendiside gitmek istiyordu zaten

0|1
    0|0
  • Fatih Terim belli bir kredi ayırmıştır ona, en kötü ilk sezon sonu vadesi dolar...

Sabır diyeceğiz, Tek Çare Drogba şu an...

Umut Buluta helal olsun, ne olursa olsun her maç hazır ilk 11 oyuncusu gibi, Drogba Kadar Hayranım Umut Buluta

0|1
    0|0
  • Adamın amacı futbol oynamak değil kardeşim rolex saatlerinden birini takıp*boktan bir kombin ile gecelerde jaguarı ile gezmek.

0|1
    0|0
  • Adam daha geçen sezon gol atarken seviniyordunuz, bugün ya da daha önceki maçlarda gol kaçırdı diye, oynayamadı diye adamı niye dışlıyorsunuz. Siz o sahaya çıkıp o kadar baskı altında top oynadınız mı? Bir futbolcu bir sezonda 30 gol atması ne kadar normalse ya da hadi abartalım, İspanya Messi'nin 40 gol atması ne kadar normalse, bir santraforun bir maçta 2 gol kaçırması da o kadar normal.

0|0
    0|0
    • bu adamı hiç bir zaman sevmedim hiç bir zamanda sevmem futbolcu olabilecek heleki golcü olabilecek en son adam

• Trabzonspor'da oynadığı iki sezon ve geçtiğimiz sezonda sadece ligde 108 maçta 81 gol atıyorsa bu adam santrafordur. Adamın kişiliğini hiç savunmam zaten ama golleri ile takıma katkı sağlıyorsa, görevini yapıyorsa sıkıntı yok demektir.

• kardeşim o kadar topu bir sana atsalar sen bile atarsın o golleri iyi topçuyu avrupa bırakmıyo zaten hani milyonlar ediyodu bu adam niye bir tanesi dönüp bakmıyo çünki bırak santrofor u futbolcu olabilecek biri bile değil

• Katılıyorum renktaş gitmesi lazım.

0|1
    0|0
  • Aynen ya Bi gitselerde nefes alsak

0|1
    0|0
  • Ulan varya adam haftaya hatrick yapsin bu adam kral ya dersiniz bana Buraktan daha iyi bir Türk forvet gösterin tamam dicem!

0|0
    0|0
    • bu adam trabzonda 33 gol attığındada bir bok olmaz dedim geçen sene attı yine dedim aha bugünde diyorum bundan futbolcu felan olmaz çok büyük golcüydü dünya devleri peşinde geziyodu hani

Yükleniyor...