Beşiktaş Galatasaray maçı yorumları neler?

Saygı çerçevesinde lütfen birbirimizi kıracak şekilde değil?

Beşiktaş Galatasaray maçı yorumları neler?

Iyi akşamlar herkese.

0|0
7|31

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Hakederek kazandık ama malesef galibiyetimize gölge düştü ayrıca bunu söylemek istemiyorum ama söylememiz lazım Muslera sakatlandığı için topu taca attı ama Beşiktaşlı oyuncular topu bize atmayıp oyuna devam ettiler nerede Fair Play?Nerede Centilmenlik?

2|1
    0|1
  • Benim dediğim gibi oldu. :) Dün dedim biz bu 8taşları yeneriz diye. :D

Neyse onların her zamanki çirkefliği yine yaptılar yapcaklarını.

2|0
    0|2
    • Boşver renktas keşke olmasaydı.

• kanka GS golleri kendi hakkıyla mı attı yoksa beşiktaşın aptal hataları ile mi attı ?

• iki golde de haddinden fazla hata yok muydu kanka ..3-4 üncü golleri de atmanız muhtemeldi her zamanki gibi burak sabri kaçırdı golleri

• Beşiktaş takımına karşı yapılan bir kışkırtma olduğunu düşünüyorum. Taraftar sahaya girmeden, Melo kırmızı kart görmeden önce zaten o tribünde kavga mevcuttu. Melo kırmızı kart gördü, orda biraz ortalık karıştı. Melo çıkarken taraftara formasını gösterip kışkırttı diyenlere ilk diyeceğim; hadi taraftar kışkırdı diyelim, kışkıran tribün değil tam onun karşısındaki tribündeki taraftar sahaya girdi. İkincisi, Melo formasını gösterirken adamın suratına su şişesi atıyorlar.

Maç içerisinde sert müdaheleler oldu, hakem haklı ya da haksız kararlar verdi, bunlar zaten maçta olan şeyler değil mi?

Çarşı grubu ilk önce kendi içindeki hainleri temizlesin!

1|1
    0|0
    • Tüm çarşıyı suçlamak saygısızlık olur bak çözüm boyle yapan taraftarları almamak lazım yani bizim taraftarlarda fenerbahçedede kavga çıkaranı stada alarak hata yapıyorlar.

• Çarşı balkondan uçarak mı girdi sahaya? Yahu azıcık mantıklı olun be.

• Belki de Drogba'dan imza almak için girdiler sahaya :D

3|0
    1|1
  • Bugün Beşiktaş muhteşem bir oyun sergiledi, tebrik etmek gerek, şayet geçen seneden bunun sinyallerini veriyordu, Bilicin gelmesiyle beraber daha derli toplu bir Beşiktaş vardı...

Galatasaray ise hala dağınık, affedilemez hatalar yapıyoruz, Çok sert oynuyoruz ve savunmada fazlasıyla açıklar veriyoruz... Drogba sakatlık riskine rağmen fedakarlık etti ve o yeşil sahada futbolunu oynadı, yapması gerekeni de en güzel şekilde yaptı, onun varlıgı bile özgüven katıyor bir taraftar olarak bana...

Şayet o olaylar sonrası bütün moralim alt üst oldu..

Mesele Galatasarayın veya Beşiktaşın galibiyeti değildi...

Taraftarların yaptıgı hareketler hiç hoş değildi... Ne yüzünden kavga çıktı bilemem fakat bunun sebebinin Melo olmadıgına adım kadar eminim...

link Sporxde "Türkiye' de Futbol Bitti" başlığı dahi bu gecenin aslında tamamiyle özetiydi..

O taraftarı görünce ağzım açık kalmıştı, halbuki bu gece maçın sonu açıkçası tamamiyle moralimi bozdu diyebilirim..

-Futbola siyaset karıştırılmamalı

-Mağlubiyetler de yaşarsın galibiyetlerde, Biz 6-1 lik mağlubiyete rağmen elden geldiğince sakinliğimizi korumaya çalıştık

-Beşiktaş zor dönemlerden geçiyor olabilir, şu an yükselişe geçmeye çalışıyor, şayet taraftarı böyle yaparsa Beşiktaş ilerleyemez..

TRİBÜNDE GÜREŞ TUTMAYALIM, FUTBOLUMUZU OYNAYALIM, ALKIŞ DA TUTMAYALIM FAKAT ŞU GÖRÜNTÜLER OLMASIN...

dipnot: TFF yatacak yerin yok!

0|0
    1|1
  • iddia oynamam ama soran herkese GS nin ölüsü bile BJK ye yeter dedim inanmadılar :)

3|2
    0|2
  • Kısacası Galatasaray'a yapılan haksızlığı herkes gördü.Taraflı tarafsız bunun kavgasını yapmak artık saçmadır.Maç bizim hakkımızdı.Beşiktaş taraftarları yenilmemize hazmedemeyip Melo'nun formayı kaldırışını bahane göstererek maçı iptal ettirdiler.Çarşı'dan bunu beklemezdim.Kısacası renktaş.

4 Maçta 3 Beraberlik aldık üzerine Madrid'den 6 gol yedik ama hiç bu kadar çirkefleşmedik!

1|1
    0|1
    • Ya hayır ben kendi adamımı uyarıyorum gelmiş cirkef diyor sanki biz birsey yaptık ayıp ama be.

• Ama iyi olanlarda var tabiki .

• Tabi vardır.Renktaş iyi olanlarına saygım sonsuz benim işim iyi olmayanlarla renktaş.İyi olanlarına saygım birşey demiyorum ama kötüler yüzünden iyilerde zarar görüyor.

• siyaset girmeseydi iyiydi.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş : küçük takımların büyük rakibi ------ Galatasaray : bütün takımların büyük rakibi --- süper lig de bu böyledir. 4maç kazandın diye galatasaray 6tane yedi diye hangi rüya ve hayale kapıldıysa uyandırıldı Galatasaray tarafindan. Çarşı yakışmayanı yaptı. Melo sert oyuncu onu kabullenin biz galatasaray olarak kabullenip te aldık . el ile aldı diyorsunuz yorumcuları dinleyin . atamayana atıyorlar laf yapıyorsunuz.Arena ya bekleriz demek istedi melo forma göstererek. kendi taraftarını coşturan rakip taraftarı çılgına uğratan pitbulumuz o bizim :-)

0|0
    0|0
  • 0|3
    0|1
    • dogrudur yorumlarıma bak zaten

• Bilet satılmasa ne olacak ki ? O adamların biletleri zaten daha önceden hazırlandı (5bin adet). Adamlar beşiktaşlı bile değil belki.

• yahu genel dedım bak sımdı fb macındada adamın bırı muz gosterdı tum fblılerı nasıl suclarız var mıboyle mantıksızlık o ve onun gıbıler tespıt edıcelecek bılet satılmıyacak baska yolu yok be arkadasım

• Seçimler yaklastıgı için ak partinin bir oyunu trübüne pravakatörleri soktu istedigini aldı

3|2
    0|0
  • CarsI barbarLIgnI gosterdi yine

0|0
    0|0
  • Ne beşiktaşlı ne de galatasaraylı değilim çarşı gurubu her zaman sosyal projelerde ön sırada yer alan bir topluluk onların suçlu olacağına pek ihtimal veremiyorum ama ne zaman fatih terim galatasarayın başına gelse oyuncular çirkefleşiyor,bu kadar antipatik bir spor adamı daha yoktur dünyada herhalde.

0|1
    0|1
  • alamazsın ..

0|1
    1|0
  • çarşı grubuna ve futbolumuza yapılan kötü bir pravokasyon bu şimdiye kadar o kadar kötü yönetim kırmızı kartlar oldu geçen yılda melo atılıp rakibe tükürmüştü o zaman neden kimse sahaya dalmadı bir de garip olan polis her yerde biber gazı jop kullanırken bu harekette ne kadar hoş görülüydü bir anlam veremedim kahrolsun faşizmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • olimpiyatları kaybettik euro 2020 yi kaybetmemiz için çalışmalara başlandı. ne cok vatan hainimiz varmış.. çarşı değil bunu yapan,

1|0
    0|0
  • Yine galatasaray yine çirkeflik yine olaylar diyecek söz bulamıyorum 3-0 hükmen yenik sayılmalı galatasaray bak bir daha oluyormu bunlar kadıköydede yaptılar geçen sezon aynı çirkefliği

0|1
    1|0
    • Bak sinirlenmiyim diyorumda sizin taraftarlar indi sahaya cirkeflik nerede ayıp ama

• Zaten olması gereken bu ispanyol gazeteleri daha şimdiden manşet yapmış türk taraftarlar sahaya çıkarma yaptı diye,biliyordum böyle olacağını

İşin tuhaf tarafı futbolcular ve kulüp yöneticileride bu oyuna geliyor sadece taraftarlar değil aziz yıldırımın son derbide yaptığı açıklamalarda bunu gösteriyor anlamadım gitti.

• Bilemem ama bıktım çatışmadan

• Rekor kıracaklardı.Kırdılar.

Rezilliğin,

Hazımsızlığın,

Ahlaksızlığın,

Arsızlığın,

Rekorunu Kırdılar.

HELAL OLSUN

ADAMSIN DROGBA '

1|1
    0|2
  • Maç öncesi GS Taraftarı bir çocuk için ilik arayan çArşı mı girecek sahaya hemde üst trübünden atlayarak ve tekbir getirerek .Sahaya girenler akpnin 1453 grubudur

0|2
    0|3
  • 5leseydik iyiydi.

1|0
    1|1
  • BJK NIN YENILMESI HİÇ ÖNEMLI DEGIL KALBIMIZ DE HIÇ OLMAZ SA GALATASARAY GIBI ARADA BIR MAÇ KAZANMIYORUZ :) GALATASARAY BIRAZ PUAN KAZANSIN YA :) COK GERI DEN GELIYOR

0|0
    0|0
  • cinconun hakkından çarşı gelir.

2|0
    4|5
    • Gelemedi ama:)

• nesi mantıksız kardeş? adamlara her yer çarşı. arena da olsa olimpiyatta olsa neresi olursa olsun fark etmiyor. cinconlar yalakalık ederek başbakana ve Fransızlara arenayı aldılar, ama çarşının yiğitleri her yerde delikanlı duruşlarını sergilemeye devam ediyorlar.

• Kelimene dikkat et seninle ağız dalasına girmiyecegim birsürü düzgün duruşlu Beşiktaşlı arkadaşım var

• Bir şey söylemey gerek yok zaten herşey ortada maç esnasında sahaya inmek ne demek ya.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş taraftarının bir alakasi yok. Bu gezi olayların devami

0|1
    0|1
  • çarşıya b ok atan herkes huur çocuğudur.. sktrsin gitsin pis akplii faşist ipnler

0|1
    0|0
  • Biri Allahu Ekber diyerek 1453 taraftar grubunun saldırı yaptığını söylemiş. Danıştay saldırısını yapanlarda Allahu Ekber demişti dimi ?

0|0
    0|0
  • Provakasyondan başka hiçbirşey değil; siyaset karıştı.

İstanbul United denilen bir oluşum varolmuşken böyle bir olay yaşanamaz der noktamı koyarım.

0|0
    0|0
  • O hakemin ben yorumsuz. güzel rekoru güzel taraftarı güzel futbolumuzu batıran tek vukuat o fırat aynıdunustur. nokta.

0|0
    0|2
  • e artık kazanalım ya

1|0
    1|1
  • tatil mi oldu maç :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Bi trabzonspor lu olarak kardeş takımımız galatasarayı tebrik ediyor beşiktaşi kınıyorum :)) telesekreter gibi oldu :))

2|0
    0|0
  • hak eden kazandı

1|1
    0|2
  • Neslicim bunun hakkında zaten çok konuşmaya gerek olanlar tam bir cahillik,kabadayılık

Biz hakkımızla oynadık,Allah dualarımı kabul etti

3 puanımız bizimdir

Biz namağlup tek takımız ligde,Beşiktaş fazla havalandı biliyorsun..ama söndüler

2|0
    2|4
  • Beşiktaş kulübünü yaktı söylebiliceklerim bu kadar. Futbolu böyle insanlar berbat ediyolar işte.

1|0
    0|1
  • 8-0 yenecektikye artik Arenaya kaldi asdf.

1|0
    0|3
  • hakem katletti maçı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...