Neden melo suçlu neden ?

meireles TT Arena'da kırmızı kartı yedikten sonra armayı gösterirken kimse stada dalmıyor, tribüne daşak geçerken tahrik etmiyor da Melo yapınca mı tahrik ? bir S.. gidin

eğer mantık buysa izlemeyin futbolu abi kendinize hakim olamıyorsanız suçlu aramayın

tamam melonun karkterini bende sevmem ama onu bahane etmeyin yenildiyseniz yenildik deyin

birde şu espriyi yapam gidem :D

Beşiktaş saha kapatma cezasından korkmuyor neden? Çünkü sahaları yok adsaasdhahdahdhaa

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeli olarak söylüyorum. Dediğin gibi Meireles'in yaptığı o hareketlerde doğru değildi. Özellikle hakeme yaptığı hareket. Emre Belözoğlu, Meireles ve Melo. Ne yapacakları belli olmuyor malesef. Olanda Türk futboluna ve takımlarına oluyor.

0|1
    0|0
    • Doğru söylüyorsun her takımda var böyle tipler ben zaten melonun ahlakını beğenmem diyorum ama işte onu bahane etmesinler yok sahaya giren dış güçmüş bilmem ne

• Kulüp kendi oyuncusunu dizginlesin, sakinleştirsin gerekirse en sert şekilde uyarsın. Orası futbol sahası oynanan oyun futbol. Sonuçta kavga dövüşe gidilmiyor oraya.

Kızlar Ne Diyor 4

• Melonun savunulacak yani yok.

Besiktas seyircisi Melo olayindan once birbirine girmisti o yuzden bu konuda Melo suclu olmasada. Yaptigi hareketler hos degil. Yakismiyor be galatasaraya.

0|1
    0|0
  • Melo suçlu falan değil. Bahaneleri de hemen hazır

0|2
    0|0
  • Boşversene ya Melo'nunda dediği gibi hahahhaha

0|1
    0|0
  • Fena bir para cezası almalılar..

Sanki ilk kez yenilmişler gibi dağdan indiler..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Melo tahrik etti diye sahaya girdim demek mini etekli gördüm tahrik oldum tecavüz ettim demekle aynı mantık.

0|3
    0|1
  • Nickine ve esprine neyse.. Tatil oldu haketmemiştiniz zaten ;)

0|0
    0|0
    • GS hükmen 3 0 alıcak %70 tüm yorumcular diyor

• her neyse Drogba koydumu koydu birde gittiniz taraftar olarak shaya indiniz en bekliyorsun sizin hükmen yeniceğinizimi git bir zekanı ölçtür veya objektif bak

• Ronaldo attı 6 olduuuuu :D tribünler ayakta oha lan kimse kalmamış o.O

• Forma sallayarak o kışkırtmış vede kızdırmıştır çarşı taraftar grubunu bence ağır bir cezayı artık hakediyor bu oyuncu maçta 3-0 hükmen beşiktaş galip sayılmalı

0|0
    0|1
    • saçmalığa bak buna inanıyormusun şimdi çocuklaşma birader sen çarşı taraftarı gerizekalımı kendini kontrole demiyormu ayrıca melodan öncede kavgalar vardı çarşıda tribünde yani boşuna bahane etmeyin herkez gördü

• maçta sağ görüşlü bjk'lilerin kurduğu 1453 kartalları grubunun provokasyon yaptığı iddiaları var.

0|0
    0|0
  • 10 dakika önce zaten kavga ediyolardı adamlar meloyla bir alakası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...