Büyük derbi hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Öncelikle tüm Galatasaraylı arkadaşları tabrik ediyorum iyi oyun çıkardılar. Beşiktaşlıların da canı sağolsun üzülmesinler. Bu maç sizce nasıldı? Galibiyet aslen kimin hakkıydı? Bir de olimpiyat stadında birtakım olaylar çıkmış diye duydum, bu konuda beni aydınlatır mısınız? Derbi hakkında yorumlarınızı alalım... :)))

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş'ın Galatasaray'a bu ilk kez yenilişi değil. Üstelik skorda tarihi bir hezimet de yok. Artı final müsabakası hiç değil. 2-1'lik skor için Beşiktaş taraftarı ortalığı yakıp yıkmaz. Hele hele tribünlerde bir tane bile GS taraftarı yokken. Bir de hani mağlubiyetler serisi olsa "taraftarın sabrı taştı" diyeceğim bir olay da yok. Kötü oynayıp ezildiğimiz bir sürü maçı gözümün önüne getiriyorum. Çarşı taraftarı büyük çoğunda takıma moral için genede rezil top oynayan oyuncularını alkışlardı. Açıkçası benim burnuma hiç hoş kokular gelmiyor. Sırf Gezi eylemlerini halkın gözünde iyice itibarsızlaştırmak için bir oyun tertip ediliyor. Maalesef Gezi eylemcilerinde stretejik zekası sıfır olduğu için hükümetin yaptığı her düzmece harekette sınıfta kalıyorlar. 1453 Kartal Grubu ve 4 savcı hiç tesadüf değil. 1453 Kartal Grubunu kim ne amaçla kurmuştur? Twitter'da attıkları mesajlar incelenmelidir. Bu taraftar grubu bir siyasi partinin gençlik kolu üyeleri olup, aslında Beşiktaş'la veya futbolla zerre alakaları yoktur. İlk kez Kazlıçeşme meydanında AK Parti mitingiyle ortaya çıkartılmışlarıdır. Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarında da Gezi sloganları atılıyorken özellikle 4 savcı niye bu maçı izlemeye gelmiştir? Emin olun "1453 Kartal Grubundan tek bir kimse sahaya girmemiş, girenler hepsi Çarşı grubudur" olarak açıklama yapılacak ve verilecek sağlam bir cezanın tüm sorumlusu Çarşı olacaktır. Gezi Eylemcileri buna benzer senaryoya bir kez daha düşmüştü. Hatırlayın, eylemler 2 haftasını bitirmiş ve yavaş yavaş durulmaya başladığı dönemdi. Eylemleri zerre yayınlamayan yandaş medya o gün tam tekmil Taksim Meydanı'nda yerini almış, Polis eylemler boyunca kafa göz dağıtırken nedense o gün çok insancıl oluvermiş, Tomalar kafalara değilde ayakların yaklaşık 50 cm önüne su sıkmış, biber gazı neredeyse hiç kullanılmamıştı. Tersine eylemlerde hiç yapılmayan molotof ve havayi fişek atma olayı ise tam da o güne denk gelmiş(!) ve bunu tüm yandaş kanallar canlı yayınlamıştı. Eylemcilerin bazılarının elindeki polis telsizi ve bellerindeki silahlara ise hiç değinmeyeceğim. Bugünkü maça dönersem, belki komplo teorisi yapıyorumdur ya da yanılıyorumdur ama ben bu saatten sonra, bu hükümetten her türlü düzmece hareketi beklerim. Kimse kusuruma bakmasın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tabikide maç bizim hakkımızdı ve aldıkta.Meloya verilen kırmızı kart çok ağır oldu sırf maçı germek için yapılmış birşeydi ama melo adamın dibi çıkarken on numarada yaptı tribünlere.

Ve böylelikle çarşı grubunun iyi günde takımın yanında olduğunuda görmüş olduk.

0|0
    0|0
  • Maç hakedene gitti.Son dakikalarda Melo kırmızı kart gösterdi biraz da taraftarı kışkırttı.Önce 2-3 kişi sahaya girmeye çalıştı sonra 10'larca kişi girdi.Polis falan tutamadı.Ama bence olaylar Melo'nun hareketi yüzünden olmadı.Sahaya girdikten sonra "Her yer Taksim, her yer direniş!" diye sloganlar atıldı yani siyasi bir amaç vardı önceden planlandığı belli.

0|0
    0|0
  • Maç iptal olmuş.

hay tüküreyim böyle işe.

2|0
    0|0
  • Şu maçı hakkımızla kazandık diyenlere soruyorum.

Hakem skora %100 etki etti mi etmedi mi?

Burak 2. golde topu eliyle önüne aldı mı almadı mı bariz bir şekilde?

buna cevap verin.

Hakkaniyetle kazanmak bu mudur?

0|0
    0|0
  • 8eşiktaşa saha kapatma cezası gelecek. bir dakika lan bunların sahası yoktu :ASD:FDA:S

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Besiktas taraftari iki uc standard takimi yenince iyice kendilerini sampiyon ilan ettiler. Eee galatasarayda birden one gecince, dakikkalar gecince, ortam gerildi, stres basti.. Futbolcular gayet sakinken taraftar costu.. Sandalyesini alan sahaya indi asdggf..

Macta suclu: Besiktas taraftari ve Melodur.. Taraftar takimi iyice batirdi, Melo ise profesyonelce davranmadi her zamanki gibi..

Galatasaray hak ederek kazandi bence. Zaten besiktas galatasarayada fenerbahceyede rakip degil..

0|0
    0|0
    • 2. golde burak topu eliyle önüne alıyor bariz bir şekilde ve gol pasını veriyor

hakkaniyetli kazanmak bu olsa gerek.

• Eyvallah

Bizim hakkımızdı hala da öyle..

Şimdilik maç tatil stadı mahvettiler..

Federasyon kararı bekleniyor şu an 3 puanımızın resmiyete dökülmesini bekliyoruz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...