ÇArşı grubu kapatılsın mı ?

Sürekli şiddet olaylarıyla gündeme gelen çArşı grubu kapatılmalı mı ? Saçma yorumlarınızı kendinize saklayın..

• Evet, kesinlikle!
    42% (5)33% (5)37% (10)Oy Ver
  • Hayır tabi ki!
    42% (5)47% (7)44% (12)Oy Ver
  • Kararsızım.
    16% (2)20% (3)19% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çarşı = tinerci topluluğu içip içip maça geliyorlar koyunca da ağlıyorlar ahahhaa

0|1
    1|0
    • Bu cevabı senden beklemezdim...

• Trollüyorum sadece çarşı ile aynı düşünceleri paylaşıyorum bazı konularda.Maçtaki olayların arkasında başka şeyler var diye düşünüyorum zaten.

Kızlar Ne Diyor 14

• Kapatılsa ne olacak, o ruhu yok edebilecekler mi?

Bir Fenerli olarak çArşı sevgim yadsınamaz.

2|2
    1|2
  • Hayır asla, bir Bandırmalı olarak çArşı grubunun kapatılmasına karşıyım, her takımda her toplulukta kendini bilmezler elbette olur. Adam içip içip maça gidiyorsa o kendisinden sorumludur dolayısıyla faturası tüm çArşıya kesilemez. Görmediniz mi çarşı grubunun gezi parkı protestolarındaki hassasiyetini toplumsal olaylara karşı duyarlılığını? Bunları da lütfen göz önünde bulunduralım arkadaşlar...

Sonuç olarak çArşı Kapatılmasın!

1|0
    1|1
    • Zaten 3-5 kişi içip sahaya atladı. "toplumsal olaylara karşı duyarlılığını" dediğin, seçilmiş hükümeti devirmek midir ?

• Hükümeti devirmek değil onun adı direnmektir. Ayrıca çArşı grubu lösemili minik Galatasaraylı Ozan için pankart açtı, Ozan'ı kurtaralım dedi işte ben buna "duyarlılık" derim...

• İstersen direnmek de, istersen ayakta durma, istersen uçmak. Sonucu değiştirmez !

• C yi seçtim.Biraz sakinleşmeleri lazım gerçi ben bu mümkünmü bilmiyorum.Bir kere fener beşiktaş maçına gittim ve yemin ediyorum fener bahçeliler kartalların yanında civ civ kesildiler :).Kartallar çok hırçındı.Taraftar çok çılgındı.

0|0
    0|0
  • bi galatasaraylı olarak kapatılmasını istemem. direnirken çok güzeller... seviyorum çarşıyı <3

1|1
    1|1
  • Hayır, bir Galatasaraylı olarak istemem.

0|1
    0|2
  • kim kapatabilir gücünüz yetiyorsa hodri meydan

1|1
    0|1
  • Beşiktaş komple kapatılsın :)

0|1
    1|1
  • Sahaya inen carsi grubu degildi mk.

1|1
    0|3
  • Hayir tabii ki.

0|1
    0|1
  • tuzluk hakli.

0|0
    0|0
  • Zoruna mı hüloggg çarşnın yaptkları? Bir GS taraftarı olarak çarşı grubu bizim kardeşimizdir.

0|0
    2|1
    • kardeş mi?

galatasarayın siyaseti ne hüloğğdur ne gezidir..

uAnın tek siyaseti vardır o da Galatasaray..

• Gerekli cevabı bayan arkadaşımız vermiş.

• kızım sen elinin hamuruyla böyle futbola felan karışma

• link

kafalar bu kafalar

0|0
    0|0
  • Kapatılması imkansız

0|0
    0|0
    • Takmların siyaseti beni ilgilendirmz. GS taraftarıyım diye her yaptklarnı doğru bulmam gerekmio.Taraftar olarak Çarşı grubu bnim kardeşimdir.

• beğenmek zorunda değilsin..ama bir galatasaraylı çarşıyı kardeş bellerse gsli olmaz...

• Suçlu olanları almasınlar ya masumların suçu ne saçmalamayın.

0|0
    0|0
    • Taraftar grupları olmadan takımlar desteklenmiyor mu ? Suçluyu, suçsuzu ayıramazsın.

• Ayırırsın almayacaksın bunları

Erkekler Ne Diyor 14

• 1453 kartalları adı altında akp gençlik kolları gibi çalışan ve amaçları sadece ve sadece çarşı nın toplumsal olaylarda aktif rol oynamasını taraftar bölücülüğüyleengellemek olan provakatör-yandaş-got kılları yüzünden oldu tüm bunlar. Ligin 5. haftası 6 puan fark attığın rakibine karşı yenilginin hazmedilemeyip sahaya atlanması beşiktaşlı taraftarların kesinlikle yapacağı iş değildir. İlk defa yenilmiyor beşiktaş ve ilk defa hakem hatasına da maruz kalmıyor.

Provakatörler misyonlarını gayet iyi uyguladılar, 5-6 maç seyircisiz oynama cezasıyla asıl darbe çarşıya vuruldu.

Heriflerin maç öncesi attığı twitlere baksanıza amk link

link

Bu da adamlara yetkililer tarafından dağıtılan beleş biletler link

link

Şuna da bir göz atın link

Sktirin gidin kızılçeşmede miting yapın beşiktaş maçlarından uzak durun.. Aksi halde, redhack in son twiti link

Bu arada gs yi tebrik ediyoruz muhtemelen hükmen galip sayılacaklar. İlk defa yenilmedik gs ye son da olmayacak, sahada yaşanan sertlikler de hakem hataları da her derbide yaşanan şeylerdi bu olayların gs yle, hakemle, melo'yla herhangi bir ilgisi yoktu..

eski cevap vol 123453 (yaklaşık 3 dk önce girildi)

2|0
    0|1
  • Hiçbir "gerçek taraftar" kendi takımı frikik kullanmaya hazırlanırken maçı sabote etmez. Demek ki işin içinde güdümlü bir grup var. Kimse çArşı'ya bok atmaya kalkmasın. Fenerbahçeli olarak sonuna kadar arkasındayım çarşının.. Tüm hulooğculara kıl yumaklarına sokak yasaklansın !

1|0
    1|2
  • Hayır tabi ki!

Kapatılsın diyeni deşerim.

2|0
    0|1
  • Ama sen saçma sorularını kendine saklamıyorsun ?

1|0
    1|1
  • Bunu tartışmak bile fazla bir iş. Tabiki kapatılsın. Çok gereksiz bir topluluk.

0|1
    0|0
  • hayır maçlara bileklerinde kelepçeyle girsinler :)

0|1
    0|0
  • yalnız drogba iyi koydu :D napıcaklarını şaşırdılar ahaha

0|2
    1|0
    • kime diyorsun? gezicelere diyosan dış güçler olayını akpliler diyor, bu olaylara diyosan yine yandaş medya kanalları provakatif gruplar sahaya girdi diyor? Halk tv saha ya giren kişi tekbir sesleriyle ya allah ya bismillah diyrek giriyor hangisi dopru?

• Bu çarşının işi değildi. Provakasyondu bu.

0|1
    1|0
  • Galatasaylıyımm Bak çarsıda baya arkadaslarım var delikanlı bebeler aradım şimdi Pravakötörler war kardeşim dediler hem biz çarsı olarak olaya karışmadık diye belirtti

1|0
    1|0
    • 2-3 kişi karışmadı diye olayı çözer mi yani ? Güldürmeyin beni :)

• Sahaya girenlerin çArşının ç si ile alası yoktu

1|0
    0|0
    • Taksim'deki çArşı'ların da ç ile alakası yoktu.

• tabi gezicilerin hepsi teröristti, beşikşalı galatasraylı fenerbahçe formasıyla gelenler sahteydi, hepsi marjinal hepsi illegal, benim tencere tava çalan anneannemde provakatör

• Demi zaten her olaydı dış güçler bilmem ne amerikanın oyunu bunlar diceksiniz utanmasanız

• Hayır tabi ki!

0|0
    0|0
  • 8eşiktaşa saha kapatma cezası gelecek. bir dakika lan bunların sahası yoktu :ASD:FDA:S

0|2
    0|1
  • bence olayları gezi parkçı çapulcular ve solcu örgütler karıştırdı

0|1
    0|0
  • çArşı kadar duyarlı bir grubu kapatılması bazılarının işlerinin yarar

0|0
    0|1
Yükleniyor...