Bugüne kadar herhangi bir şekilde birine paranızı kaptırdınız mı?

Arkadaşlar bugüne kadar herhangi bir şekilde birine paranızı kaptırdınızmı? Daha çok siz güvenip bir miktar borç verip geri ödenmeyip çekilip gidilen ve aile duycak korkusuyla polise gidilemeyen dolandırıcılıktan bahsediorum böyle bişey yaşayan varmı ve polise gidip ifade veren varsa böyle bişeyin peşine düşüpte parasını alabilen kişiler bana yaşadıklarını anlatabilirse sevinirim ifade verirken ne gibi sorularla karşılaşabilirz özel konulara çok giriliyomu yani bunun için bile çekinebilirim ifade vermekten polis böyle bi işe karışırsa 19 yaşımda olmama rağmen aileme gidermi bu konu lütfen bilen varsa yardımcı olsun ..

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aile duyacak diye polise gidilemeyecek dolandırıcılık nasıl ki? Herşeyi insan önce ailesiyle paylaşmalı heleki dolandırıcılık gibi durumları.

0|0
    0|0
    • verdiğin para miktarını duysunlarda öldürsünler seni oldu! ilk söylediğinde şöle açıkliyim bi kız böyle bişi yapmışsa birine para vermişse bunu gidipte ailesine anlatamaz çnkü herkesin ailesi bir değil o kızı öldürende olur dövende olur eve hber gidermi eve polisler gelirmi bu tür şeyler ben bunları istemem mesela halolucaksa kimsenin ruhu duymadan polislerle o kişinin evne gidilir para hesabıma yatırılır işte bu kadar ben risk alamam olucaksa böyle olur

• bende banka dekontları var yatırdığıma dahil o parayı bende emin değilim yaa üstüne soğuk su içsem içerim ama içimdekaldı yanii bunu yapan kişilerin cezalarını çekmemeleri zoruma gidioo bişiler yapmamgerektiğini dşünüorum ama mahkeme yoluyla anca diolarsa bende uğraşamam tabiki

• Yatırdığın paranın dekontları olmasıda önemli değil,adam der borç almıştı ödedi,yada başka bir yalan bulur iftira atıyor der o da sana dava açar görüsün ozaman. Diyorum ya uğraşacaksan belirli bir miktar parayı gözden çıkaracaksın, yoksa ben de isterim dolandırıcıların cezasını çekmesinide Türkiye'de yargı çok yavaş işliyor hatta duruyor bazen. Bazı davalar var 30-40 yıldır sürüyor. Dava falan aılırsa da bir şekilde ailen haberdar olur ama imkanın varsa git bir avutkatla konuş daha yardımcı olur

Erkekler Ne Diyor 3

• maç önü karaborsa bilet :D

0|0
    0|0
  • dolandırıldım..ama polislik bir olay olmadı..olayı çözmek için her türlü soru sorabilirler sanırım..ama aşırı özel gerekceğini sanımıyorum..

0|0
    0|0
  • 20.000 pezo kaptırdım.

0|0
    0|0
    • hadi yaa .s eee bişiyapabiliomusun peki üstüne gittinmi durumun ?

• yok canım ne yapıcam Helal ettim gitti ,para işte nolcaki b.k gibi bişi bu para dediğimiz şey.

Kızlar Ne Diyor 1

• Tatlım geçen hafta dolandırıldım 1.500 ve şuan hiç bir şey yapamıyorum..=)))

0|0
    0|0
    • bn 2.000 ama benim salaklığımdı orası ayrı yeni tanıştığım herife givenipte para vermiştim ama aradn 1 ay geçti şuan knuşmuyoruz ama bişi yazsam o burda değil ben abisiyim dio falan yalan yani evini bliorum elimde yatrdığıma dair dekont var mahkeme olayları olmadan nasıl halledebilirm bilmiorum hiç bişe yapamaman uğraşmak istemediğinden mi yoksa aile durumu falanmı korkudanmı ?

• Ne korkucam tatlım.. :=) Korkmak değilde başka durumlar var..

• Doğrudur neyse canımı sıkmamayı zamanla öğrenicem bi daha aynı hatayı yapmayız olur biter insan başına gelince anlıyor işte :)

Yükleniyor...