Benle bu şekilde oynamasını istemiyorum. Nasıl davranmalıyım?

Arkadaşlar sevgilim benden ayrılmak istediğini söyledi okuluu zamanının olmadığını bahane ederek ama hep arayıp sorma gibi bir sorunu var adamın ne yapmaya çalışıyor pişmanlık var mıki bu tarz harketlerde bulunuyor çünki beni özledğini de ifade etti! Bu akşam beni arayacak ve konuşacakmış benimle nasıl davranacağımı bilmiyorum ona dönmek istemiyorum sevdiğim halde çünki benimle bu şekilde oynamasını istemiyorum git gel falan saçma geliyor nasıl davranacağımı bilmiyorum kırmak ta istemiyorum... Lütfen doğru düzgün cevaplar verin...

0|1
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sevmeiyorsa hiç uğraşma boşuna bırak gitsin görsün ebesinin...nı geri gelir yine...o zamanda sen onaa kapak yaparsın...

1|0
    0|0
    • Seviyormuş ama sebepleri varmış bebenin :)

• seven adam veya hatun sevdiğim der başka birşey demez herzaman ayrılmak için bahanesi varsa...bencillik yapıp sadece kendi sorunları sıkıntılarıyla meşgul ediyorsa...başkasının sözü üzerinde etki bırakıyorsa...zırt pırt sorun çıkarıyorsa ...hiç sevmemiştir demektir...böyle insanlardan kimsye hayır gelmez...en güzel şey onu bırakmak olacaktır...bir ilişki bir kere bittiyse ondan hayır gelmez...ekle sana başımdan geçenleri anlatayımda bak bakalım seven adam nasıl olurmuş...

• ekledim

Erkekler Ne Diyor 4

• kendi ağzınla söylemişsin benimle oynuyor diye, hala neden zaman ayırıyorsun ki? hem ayrılmak istiyor hem özlüyorum diyorsa, seni cepte tutmaya çalışmaktan başka bir halt etmiyordur. Okul bahane, senden ayrılır ertesi gün mini etekli başka birine yazmaya başlar.

0|0
    0|0
  • bir insan ayrılamk istediğini söylediyse olay bitmiştir !

1|0
    0|0
  • İki arada bir derede kalmışsın. Önce sen kendinle ilgili kararını ver.

1|0
    0|0
  • Mutluysanız zamanında bir şans daha ver. Hayat o kadar iğrenç ve acımasız ki mutlu olmak zor.

1|0
    0|0
    • İyide terk eden o

• Klişe laflara ya da başkalarının bulduğu kavramlara takılmayın, bu hayat sizin.

• Genelde klişe laflar var ama nasıl takılmayalım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...