Beşiktaş-Galatasaray Maç devam ederken taraftarın stada girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Beşiktaş-Galatasaray Maç devam ederken taraftarın stada girmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Doğru mu Yanlış mı ?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• bahane değil ama meolun yaptığı hareket fitili ateşledi

oarya 80 bin kişi gelmiş ne diye o hareketi yaparsın böle bir atmasferde,

melonun vicdanı raaht mıdır şimdi?

meloınun bu 1 değil 2 değil 3 değil

0|1
    0|0
    • Birader tamamda beşiktaş taraftarı kendine hakim olamıyormu melonun yaptığını savunmuyorum ahlaksız zaten karakterni sevmem bunu Meireleste yapıyor ama GS taraftarı tak diye sahaya atlamıyor birazda yenilmeyi kabul edemedi taraftar yani zaten 90dan sonrada maçı çeviremiycekelrini anlayınca atladılar en azından maç iptal olur diye ama başaramadılar

• şimdi benimd diğim olayla seninki bir değil işte ben meireles yaptıında yapmamıştı diyorum sen ne diyorsun kaldıki tribüne şeyiyle hareket çekti meireles çok daha kötüsünü yaptı grupla mrupla alakası olduğunu düşünmüyorum bunlar bahane sadece kurtulma bahanesi yönticilerin onlarda cezanın üyük olduğunu biliyor yırtmaya çalışıyor ayrıca şimdi melo yapsada ne fark ediyor Çarşı gerizekalımı kendine hakim olamıyormu

• olabilir ama beşiktaşlarında indiğini çok net gördük

Kızlar Ne Diyor 5

• Hazmedememezlik.

0|0
    0|0
  • buda kaypak soru tipi özünü belirle

0|1
    2|2
  • Tineri fazla kaçırmışlar

1|0
    0|1
  • adamlar yenilgiyi hazmedemeyip sahaya atladılar bunun neresi doğru olabilir ki?

0|0
    1|0
  • Eğitimsizlik bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben her zaman derim " Futbol taraftarlığı %85 gerizekalılıktan ibarettir.!" Hale bakın ya, bunun adı ne?

Yok Olimpiyatları alacakmışız. Ya böylesi millete Olimpiyat yerine başka bişi verilir. Nedir bu ya? Taraftara ne giriyor ya? Amk' larınımın babalarının takımı mı lan. İşte şimdi Polis her türlü dalmalıydı ama nerdeeeeeee

1|0
    0|1
  • Koydukça kuduruyorlar ahahah

1|2
    0|0
  • O sahaya giren taraftarın hepsi oç dir noldu sonuç ne elde ettin.lige çok iyi başlamışız bu maçı kaybedebiliriz sonuç nolucak en az 6-7 maç ceza sahaya girenler Beşiktaşlıyız diye dolaşmasınlar sittirip gitsinler dip not melonunda amk

0|2
    2|0
  • bizim taraftar biraz pisdir :=

0|0
    0|0
  • İyi günde hepsi taraftar onların ama kötü günde gördük.. Hepsi çirkef ve yaptıkları adamlığa sığmaz.Ordaki polislerin ne suçu varda öyle yapıyolar.Neyse sonuç olarak Koydukmu. !

1|0
    0|1
    • hehe daha hiç bişey belli degil koçum maç ertelenecek 2 -3 dakika daha var .

• Maç bitti ne ertelenmesi 3-0 GALATASARAY galip ilan edilir.

• Aynen bilmeden konuşur enayi

• Holigan değiliz daha beteriz en kötü gün bugünse bugünde beşiktaş bugünde çArşı<3

1|0
    2|3
    • Öyle taraftar olunmuyor taraftar takımına zarar vermez

• Her türlü yendik ama yaptıkalrı ahlaksızcaydı

0|1
    1|0
    • Aynen .

• ya şimdi gs taraftarı bunu yapmaz diye temize çıkarmayın kendinizi, 2-3 sene çnce gs fb maçında maç 0-0 ken sizinde tarftarınız girdi sahaya ama bu olay farklı, farklı provakarif gruplar vardı, olayı bu kadar basit holigalık olayı oalrak görmeyin

• Benim sana bahsettiğim maç , gs fb maçta volkan ayalarını tutuyor gs tarftarı şeyini gösterdi zannedip sahaya gs tarftarı girmişti ki sulu derbi maçını zaten herkez biliyor.

Benim demek istediğm bu değil poisin bile şuanda açıklaması var tribünde provakatif gruplar vardı illegal gruplar sahaya giren kişide kırmızı örgütün flaması vardı diyor.

• Alın size rekor 76 bin kişi sahaya indi :D

0|0
    0|0
  • Bu Beşiktaş in işi degil. Gezi olayları nın devami. Hep amaç Türkiye ye zarar vermek. Ve başardılar da.

Bu saatten sonra bize euro 2020 yi bok verirler.

0|0
    0|0
  • Elinden o formayı alıp bir tarafına sokmak için indiler.Göt yemeyip soyunma odasına kaçmaz delikanlı olan ya da o formayı hiç sallamaz.

0|0
    1|0
    • Meloyla aynı odaya kapatak mı seni ?

• Olay basit holiganlıktan kaynaklanmadı,

prokatif gruplar ortalığı karıştırdı

0|0
    0|0
  • melo yuzunnden girdiler

0|1
    2|1
  • güvenlik görevlileri arkadaya doğru kaçıyordu :D

0|0
    0|0
  • bunun neresi doğru olacak yahu, adamlar yediremediler kendilerie stada girdiler, kendim gs liyim ama hiçbir taraftar grubunu da sevmem ama içindekilerin en pisi bjk taraftarıdır

1|0
    0|1
Yükleniyor...