Öleceğiniz günü bilseniz.

Ne hissedersiniz? Ne düşünürsünüz? Ölümünüze 1 hafta kala neler yapardınız?

0|0
15|4

En İyi Erkek Görüşü

• ilk işim kendime en donanımlısından hayat sigortası yaptırmak olurdu. sonrasında ölmeden önce mutlaka yapmalıyım dediğim şeyleri yapardım. mesela vaktimin çoğunda uçak ve helikopter yolculuğu yapardım. sevdiğim arkadaşlarımla ve ailemle gezer, hayatın ne kadar anlamsız olduğuna dair konuşmalar yapardım. yöresel mutfaklar üzerine çalışan restoranlara gidip menüdeki ismini bilmediğim yemekler arasından rastgele seçimler yapardım. vs.vs. son günümde de kumsala uzanır, elimde kokteylimle zamanın gelmesini beklerdim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Eksik namazım kalmışsa onları tamamlardım.Kendimi ibadete verirdim,helallik alırdım,sevdiğim oğlana evlenme teklifi eder ama daha ağzını açmadan oradan kaçardım,öleceğim son gün ise...

Öleceğim saate dek annemin cennet kokulu göğsünde uyurdum...

0|1
    1|0
  • şunu yapardım bunu yapardım demeyeceğim sesimi duyup hadi yap bakalım al 1 hafta kaldı diyen olabilir.

0|1
    0|0
  • Psikolojim bpzulur bilmemek daha iyi :( ama bilsem son 1 hafta kala seri katil moduna girerdim heralde.

0|1
    0|0
  • Ben bilmek istemezdim,yaşarken zaten ölürdün.

0|1
    0|0
  • Bilseydim eğer,olmak istediğim gerçek ben gibi davranabilirdim..Yol verilmesi gereken can sıkan saçma sapan insanlara hadlerini bildirirdim ve oh hayat herşey kolaylaşırdı :) gün gelince de giderdik işte :)

0|1
    0|0
  • sanırım en çılgın şeyleri yapardım . eski sevgiline dön , uçak kullan falan

0|1
    0|0
    • Nasıl uçak kullanacaksın? Neden eski sevgiline dönmek istiyorsun? Yeni sevgilin yok mu?

• Ne seviyesine baktınız? Hangi son kontrolleri unutmayayım? Anlamadım.

• tamam sormadım sayınnn

• Doyacağım kadar sevişir, midem alana kadar waffle yer, sevdiklerimle bol bol vakit geçirirdim.

1|1
    0|0
  • hatalarımı telafi edip herkesten helallik alırdım..

0|1
    0|0
    • Cehenneme gitmekten ürküyorsun anlaşılan. Korkma ben seni cennete alırım..:)

• Allah akıl fikir versin size bey amca..

• Amin. Cem-i cümlemize.:)

• yapmak istediklerimi yapardım.

0|1
    0|0
  • Eve gelmez, saatlerce dolaşırdım. Okula gitmezdim. Tüm paramı yerdim. Harika 1 hafta geçirirdim.

0|1
    0|0
  • Sigara içerim.

0|1
    0|0
  • olcem ben zaten 2 ay omrum kaldi

0|1
    0|0
    • Allah allah hayırdır? Neden ya? Üzme bizi..

• Kızım lütfen benimle iletişime geç ne olur.:

• ekliyorum..

• ayy yok be kotu olurdu depresyonstylaa olurduk:D

0|1
    0|0
  • bebeğim olmadan ölemem, olmaz.

0|1
    0|0
    • Hamile misin?.:)

• hayır. ama anne olmayı çok istiyorum daha öğrenciyim 2 senem var

• Ya öleceğin tarih sen 88 yaşındaysa?.:) Bu durumdan memnun olursun değil mi? İnşallah anne olursun ve o duyguyu yaşarsın kızım.:)

• helallik almak için dolanırım borcum varsa onu kapatırım

1|1
    0|0
    • Cehenneme gitmekten ürküyorsun anlaşılan. Korkma ben seni cennete alırım.:)

• neyse hadi iyi geceler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne yapıyorsan yine onu yapardım. Bol bol gezerdim.

0|1
    0|0
    • Yav baba üyeliğimi yine sildiler. Kapıdan kovuldum bacadan girdim. 3. sefer siliyorlar beni ya. Bundan sonra sildirmeyeceğim üyeliğimi. Şimdi ara dur o 2 arkadaşı.:)

• Başka şekilde eklerim ok şimdi değil.

• OK Nasıl isterseniz. Anlamadım başka şekilde eklemeyi.:) Eklersen yazardım şu ana. Ama sonra da olur. No promlem.:)

• garfield gibi yapardım salardım herşeyi ohh misss

0|1
    0|0
  • Psikolojim bpzulur bilmemek daha iyi :( ama bilsem son 1 hafta kala seri katil moduna girerdim heralde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...