Selam.bugün neler yaptınız ve ne yapıyorsunuz ve de ne yapacaksınız :))

1 saat önce sahafçılara gittim ama kapanmıştı:( daha yeni geldim,yemek yiyorum.ayaklarım topuklardan mahvoldu:D birazdan duşa girecem.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• oy gecmıs olsun al tabıkı ponza tası kullan tuzlu suda ayaklarını beklet pappatya yagı ıle masaj yap bende formula 1 izledim evdeydım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sahafçılara topuklu ayakkabıyla mı gittin :)) Gece yemeğine de babetle gidiyorsun sanırım :))

0|0
    0|0
    • Evet :D

• İşte bu son yazdığın şeyler varya, güya gülmen aklın sıra minik beyninle laf sokmaya çalışman senin ezikliğin ve altta kalmadım bak bozulmadım imajı verip saçma iddialarda bulunman senin nekadar sorunlu olduğunu daha net gösteriyor. Asıl acınılacak durumda olan sensin. Çok altta kaldın ve sen bu gece asla uyuyamazsın :))) Hadi sana da iyi geceler. İlaç al da öyle uyu.

• Yazdıklarını okumıycam :D yine boş yazmışsındır.muckkkk

• aleykum selam haftanın 7 günü çalışıyorum :) pek ayrıntı özelliklere gerek yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İş programımı aldım.Stilimi ve düşünce sistemimi her hafta yenilerim.Bu hafta da yeniledim.Namazımı kıldım.Buraya takıldım.Kitap okudum.Bulmaca çözdüm.Öyle işte.

0|0
    0|0
    • Stili ve düşünce sistemini nasıl yeniliyorsun canım? Mesela geçen haftaki ve bu haftaki stilin neydi

• Geçen hafta emo gibiydim çok duygusala bağlamıştım bu hafta daha sweety im daha tatlı ve olumlu bakıyorum hayata.

• Hahah

Yükleniyor...