Eski odun sevgilim... Size küfreden bir sevgiliniz var, ne düşünürsünüz?

sevgilinize yalan söylediniz buluşma konusundan dolayı. O da size kızdı ve o günden sonra değişti bi an gözünde herkes gibi oldunuz artık her kızdığında ve tartıştığınızda size küfreden bi sevgiliniz var ne düşünürsünüz ?

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayatta hatasız kul olmaz bu bir ıkıncısı kaldıki yalan soyledın ama bu yalanın bir gereği vardır belki mecburdur soylemeye baska turlusu yoktur belkı zaten bu hayatta dogru soyledın mı haksız yada suclu olursun yalan soyledın mı omuzlarda tasınırsın.buda bi ayrı garip gerçek senın olayın belkı ılk defa yalan soyledın ama mecbur kaldıgın ıcındır yada ona soylesen o anlamaz yardıme demez yada anlamadan dınlemeden yargılar dahada ılerı gıdebılırdı o da yalanın boyutuna baglı soylemedgın ıcın bılemıyorum o konuda yorum yapayım ama . gecerlı bır sebebın varkı yalan soylemıssın bunda bu kadar abartıp kufreden bır sevgılı kusura bakma ama amma abartmıs yontulmamış odun misali kızma ama aklınca maçoluk sergiliyor gerek yok bence arkadaslarına gelınce kuzu kesılır sana gelınce asla vayy be ne erkek milletiyiz biz :) açıklama yaptıgın halde devam edıyosa hıc umursama sen en ıyısını yapmışsın salla gide :)

1|0
    0|0
  • O odunu en yararlı şekilde kullanırdım...yani Şöminede cayır cayır...ısısından bir zarar gelmezdi sanırım...Nasıl küfür ettirebiliyonuzki anlamış değilim...neler oluyor da Saygınlık bu kadar yerlere serilip çiğnenebiliniyor..( bu sadece sizinle alakalı değil, genelde bu tip şikayetler çok olduğundan, " lan " lı konuşmalar filan...)

1|0
    0|0
    • lan lı konuşmalardan nefret ederim karşındaki sevgilin de olmasın hadi bi bayan yani ben :) nasıl küfredebilirki o kadar saygısız ,işte bende bi ilişkide saygı yoksa biter dedim bitti iyi demişmiyim :)

• evet iyi demişsin..ve artık umursama da..onu yok say..görme...aşağılık kompleksine kapılır salak...

• güldürdün :))

• tahrik olurum..

0|0
    1|0
  • ona hak verırdım bır ılıskıde yalan dolan olmaz ona yalan soylemen ona deger vermemenı gosterıyor yanlıs bır davranıs seklı sonucuna da katlanmak sana kalmıs :)

0|0
    1|0
  • seven insan her ne olursa olsun birşeylere katlanmak zorunda. ama düşünceleri farklı ise onda beklentilerinizi bulamazsınız...

0|0
    1|0
    • öyle olmuyo işte canım.. evet seviyodum hemde çok ama bu sevgiyi saygıyı onda görmeyince bitiyo bişeyler .

• Gururunuz yok mu sizin? Şu hayatta kimseye küfrettirmeyin kendinize! Sevgi mevgi aşk yalan. Küfrün olduğu yerde onlar olmaz.

0|0
    0|0
  • e işte yalan öyle birşey ki bir anda insanın içindekiler alıp bir anda götürebiliyor, empati yap bence o sana yalan söyleseydi ne yapardın , o da tepkisini böyle gösteriyor demek. Zaten tanıyorsan sevgilini tepkisinin nasıl olduğunu bilmen gerekirdi ve düzelip düzelmeyeceğinide senin bilmen gerekir, ama galiba adam seni bitrimiş

0|0
    0|0
  • kovalarım küfür ederse

1|0
    0|0
  • Bir süre sabır sonra hoşçakal

1|0
    0|0
    • vala sabır sabır bir yere kadar alttan aldıkça üstüme geliyodu hayvancan bende artık bb dedim yani :)

• bir kıza küfür edilmez aslında ama yalan söyleyerek güven kaybeden bir kızla görüşmeyi kesmek belki daha mantıklıdır

0|0
    0|0
  • Yalan yalanı doğurur. Sanada biri yalan söylese "daha öncede söylemiştir, bundan sonrada söyleyecek " dersin. Sen ona odun diyon ama sende bazı haltlar karıştırıyon herhalde. Sen artık ayrıl gitsin. Veya onu ikna et çok ağır yeminlerle ikna et.

0|0
    0|0
  • çok seviyesizce davranması kötü değil mi beril saygının bittiği yerde ne sevgi kalır ne de ilişki.. dikkat et kendine daha çok yıpranmadan doğru bi karar vermelisin ya düzelt al karşına çek resti adam gibi olsun kıçı başı oynamasın yada mutluluğun için yollarını ayır..

0|0
    0|0
  • olabilir insanlar bunu fantezi olarak bile kullanıyoru

0|0
    1|0
    • dalgamı geçiyosun başlarım öyle fantaziye küfür etmem ama başlarım bişeylere :)

• ay yok yokk bi müddet olmasın yani :)

• sıkılmış kız ya:)

• ona yalan söylemezdim ,ve bunlarada gerek kalmazdı..suçun bi tarafında sende varsın,angel değilsin sen.

0|0
    0|0
    • hadi be ordan :) Allah a havale etseydi ne gerek var küfre. bi kerecik yalan söyledim o da mecbur bıraktı zaten ki açıklamasınıda yapmıştım herşey gayet iyiyken gene başladı küfretmeye üznde varmış demekki.

• tamam küfretmesi yanlış ama sendede hata var,zaten ayrılmışsınız, konuşmanın pek bi anlamı yok.

• icinde bişey kalmıs olmalı

0|0
    0|0
    • koymuş demekki ama elimde olan bişey değildi :)

• İlk yalan söyleme diğer yalanlarıda dogurur.Ben sana soru sorayım sen neden yalan söyleme ihtiyacında bulundun...

• Profildeki resme bakarak cevap vermek gerekirse odun demek az kalır:)abazan sytle \o/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O saatden sonra artık benim sevgilim olamaz ...

1|0
    0|0
  • vardı bendede öylesi herşeye küfür ederdi bıraktım onun umrunda olmadı die düşünüyordum ama bir süre yanlız kalınca anyayı konyayı anladı pişman oldu yanaşmaya çalıştı fakat oda benim için arttık herhangi biriydi

1|0
    0|0
    • geldi zaten de ben gene affettim ama baktım değişmemiş hayvan gene tekmeyi haketti saygısızlar anacım yapcak bişey yok..

• ya ben aska sevgıye acım bır senedır kımseyle cıkmadım artık benımde bır kız arkadasım olsun ama ya :(

• aç kal biraz daha :)

• iliski sonları hep böyle seviyesizlesiyor zaten cok garip bir durum değil

0|0
    0|0
    • hani önceden çok iyiydik te sonradan böyle değişince kötü oluyo insan ya :/

• değerle alakası yokki bunun tükenmislikle alakası var ama hynede kendini tutan seviyesini bozmayan erkekler tabikide var.. olmasa kimsenn umudu olmazdı

• aynen bişeyler bitmiş en başta saygı...

• Yol veririm napıcam başka.

1|0
    0|0
  • bence kendine küfür ettrecek kadar olmamalı seviyesini blmeli bu ne ya daha eşin bile dgl

1|0
    0|0
    • evet bide eşim olduğunu düşün şiddete kadar giderdi heralde.

• aynen öyle bırak gtsin ya yakında döverde o seni:DDbenden kötü durumlardakilerde varmış

• Bende küfür ederim.

Ne yani susacakmıyım.

Peeh

0|0
    0|0
  • bir dakika harcamam yanında. ne hali varsa görsün.

1|0
    0|2
Yükleniyor...