Çok yakışıklı bir adamla evlendiniz, bir sene sonra adam felç oldu. Ona bakar mısınız yoksa terk mi edersiniz?

Arkadaslar allah kımseye vermesın ama velevki cok yakısıklı bir adamla evlendiniz bir sene sonra adam belden assagı felç oldu ona bakarmısınız yok terkmı edersınız

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• yakısıklı oldğu icin ddeğil iyi günde kötü günde beraber olmak icin evlenirim,bakarımda tüm paramı pulumu tedavisi icin gözümü kırpmadan harcarımda

0|2
    0|0
    • işte turk kadını +1

• karı bosamıyorum icimdeki insanlığı konusturdum okadar

• adamsın

Kızlar Ne Diyor 16

• adamın felç olmadan önceki yaşantısında bana davranışlarını düşünerek karar veririm. birbirini seven bi çiftsek tabii ki bakarım ayrıca bakmam için çok yakışıklı olmasına gerek yok :D neden öyle bi ayrıntı var soruda anlamadım:D çirkinleri kaderlerine mi mahkumlar :P

1|2
    0|0
  • yakışıklılık önemli diyil seviyosam bir ömür ayrılmam yanından...

0|2
    0|0
  • Tipsizse bakmam , yakışıklıysa bakarım diye bir şey sözkonusu değil , evlendiysem eğer seviyorumdur , seviyorsam eğer terk etmem ...

0|0
    0|0
  • Seni hastalığında sağlığında da yanımda görmeliyim...Güneşin doğduğunu da battığını da senle izlemeliyim...Herkesin basına gelebilcek bir olay ama kişinin vicdanına da kalmıs birşey . Öyle bırakmam onu daha cok desteğe ihtiyacı olduğu için daha cok sarılırım.Zaten bu yla birlikte başkoymusuz benm de başıma gelebilir

0|1
    0|0
  • İnsan sevdiğini terk eder mi?

0|0
    0|0
  • arkadaşım herkese bakarım demek kolay o senin eşin olduğu için tabiki de elinden geleni maddi anlamda da gözünü kırpmadan verebilmelisin. ama Yatalak birine bakmak ömür boyu bakarm demek o kadar da kolay değildir. Şuan herkes bakarım der ama iş ciddiye binince ve o adam sana para getiremeyeceği için sevgisini gösterecek takati olmadığı için siz de zamanla uzaklaşırsınız tabi vicdanınız ve sevginiz el veriyorsa. başa gelmeden kimse kesin konuşmamalı.

0|0
    0|0
  • yakışıklı olup olmamasının ne önemi var

eşim olacak kişiye sonuna kadar bakar sahip çıkarım

Allah kimseyi o hale düşürmesin

0|0
    0|0
  • Hepimiz ıkıyoruz evet bakarız :D

Şaka bir yana sevdiğim aşık olduğum adamsa varlığı

o evi dolduran ruhaniyeti bana yeter.

Yatsın orda baksın gözümün içine

0|0
    0|0
  • Düşünmesi bile kötü.İtiraf etmek gerekirse net bir cevap veremeyeceğim o anki duruma bağlı olur kararım.Ama evlendiğime göre seviyorumdur ve bakarım sanırım..

0|0
    0|0
  • Yakışıklı olması gerekmiyor. Kocam demişsem, aynı yatağı paylaşmışsam bakarım. İyi günde kötü günde ye ne oldu?

0|0
    0|0
  • yakışıklı diye evlenmem.seviyorsam evlenirim ve bakarım.

0|0
    0|0
  • iyi günlerde varımdır sadece

0|0
    0|0
  • Ya sevdigim insani terke etmem ...nefesi yeter yanimda olsun

0|0
    0|0
  • kac yasinda olduguma bagli.

0|0
    0|0
  • Bakarım

0|0
    0|0
  • evlenmesem de terk etmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• iki taraflı düşünmek lazım..

eşim hasta olsa bakarım..

bi tanıdıgımın eşi 7 sene kanserle mücadele etti görseniz nasıl aşkla bakıyordu hasta yatağındaki eşine..

0|0
    0|0
  • Adamın maddi gücüne bağlı eğer yüklü bir miras kalacaksa yalandan ağlarsınız bile:)Aklıma şu playboyun sahibi geldi adamla yalandan evlenip meşhur olduktan sonra terk edenler:)

0|0
    0|0
  • Hani şu bakarım elbette yazanların çoğusu varya öyle biri durum başlarına geldiğinde bakmazlar. Bu olay başlarına kaç senelik evlilikten sonra geldiği önemli durumu değişken kılacak husus bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...