Kapat

Ben daha ne diyeyim?

Polonyalı bir kadın kendine sıra dışı bir hedef belirledi; dünyanın tüm kentlerini gezecek ve 100 bin adamla yatacak. İşin ilginç yanı ise kadının sevgilisinden de destek görmesi...

Başkent Varşova’da yaşayan Ania Lisewska hedefini belirlediği geçen ay başında işe koyuldu ve şimdiye kadar 284 erkekle birlikte oldu. Lisewska, “Polonya’da seks hâlâ tabu ama ben bunları aşmak ve eğlenmek istiyorum. Polonya’da, Avrupa’nın diğer ülkelerindeki erkeklerle birlikte olmak istiyorum” dedi. İşin ilginç tarafı ise her erkekle en az 20 dakika geçirmek isteyen Lisewska’nın erkek arkadaşı da onu desteklediğini belirtti. Hedefine ulaşmak için cumartesi ve pazar günlerini kullanacak olan genç kadının amacı fazla yaşlanmadan 100 bin sayısına ulaşmak.  link

Güncellemeler:
Amaç zayıflamak bence. :D

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• türkiyede 1 milyon bulur.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• kendini eşya olarak görüp bundan zevk alması garip...

bir de sevgilisi de destekliyormuş bu ne be :D

0|0
    0|0
  • Bu haberi biliyorum .

0|0
    0|0
  • Igrenc..

Sevgilisi onu desteklemesi dahada igrenc

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Onlarda meshep dediğimiz şey olmadığı için bunlar gayet normal adam sevgilisi kocası değil yani seks için birlikte oluyor onunla ve böyle çılgınlıklarıda seviyordur belki olay bundan ibaret büyütülecek birşey yok milletin yaptığı şeyde sizi ilgilendirmiyor değil mi ?

0|0
    0|0
  • o değlde kondom fabrkası açasım geldi ya la.paraya para dmem .d

0|0
    0|0
  • Türkiye'ye de bekleriz

0|0
    0|0
  • Polonyali hanim ile evlenmek istiyorum arz ederim

0|0
    0|0

• Abi petrol firmalarına haber verinde boşuna yorulmasınlar. 100 bin kişi ile bakü - ceyhan boru hattı gibi niceleri kurulur :))

0|0
    0|0
  • gebze ye gidene kadar yapabildiği kadar yapsın bari.

0|0
    0|0
Yükleniyor...