Ne hissediyor sizce?

Arkadaslar bu siteye yeni üye oldum ve yorumlarınızı önceden de takip ediyordum çok mantıklı cevap verenler oluyor o nedenle sormak istedim. 2 buçuk senelik bir iliskim var ve son günlerde sevgilim biraz saçma davranmaya basladı. Saçmadan kastım mesela bir iyi davranıyor çok düsünceli bazen de sebepsiz yere kötü davranabiliyor.. Dedesinin kanser oldugunu bir hafta önce ögrendi ve çok etkilendi ondan da olabilir diye düsünüyorum. Ama daha az önce de beni çok sevdigini ama neden böyle yaptıgını bilmedigini söylüyor o da saçmaladıgının farkında. sizce böyle olmasını anlayısla mı karsılamalıyım?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• evet bencede karşılamalısın piskolojik olarak arkadaş çokmüş durumda bir ara bende aynı durumları yaşadım farklı olaylardan dolayı eyer seviyorsan erkek arkadaşını üstüne fazla gitme nederse alttan al sizin ilişkiniz için daha iyi olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• başka seçeneğin var mı ?

0|0
    0|0
    • seviyosam yok degil mi

• yok tabi ki bu sebepten ayrılmak bence mantıksız üzerine gitme çokda ilgilenme niye öyle dengesizlik yaptığını bilmiyorsa hala ya senden çok emindir gitmiyeceğinden ya da hakkaten psikolojik olarak bir sorunu vardır.

• Benim gitmeyecegimden emin zaten de :) tesekkürler

• Anlayın artık erkeklerin 2 modu var

1)Normal mod.

-Mahnut ?

+Efendim aşkım

2)Öküz modu

-Mahmut ?

+böeeeasffgjfdjdfkdd

0|0
    0|0
  • Tabikide Kötü olmuştur.

0|0
    0|0
  • ilgi azalması varsa tehlikedir... bu aldatma belirtisidir... dikatli ol yinede...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belli dedesini çok seviyormus başlardada böylemiydi yoksa dedesinin kanser olduğunu öğrendkten sonra mı böyle davranmaya başladı?

0|0
    0|0
    • Sonrasında böyle oldu, sanırım etken sebep bu

• Çok haklısın ve çok tesekkür ederim :)

• rica ederim canm umarım dedeside düzelir acil şifalar versin Allah :)

• Sebebi belli biraz sen ilgi göster yanında olmaya calıs

1|0
    0|0
Yükleniyor...