Demet Akalın ın attığı tweet

Demet akalın geçenlerde tweeter hesabından : tüm gazilerimiz nur içinde yatsın yazmış :) görüşleriniz nedir?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Zekasını bir kez daha kanıtlamış oldu.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• normal karşıladım tweet sahibinden dolayı :)

0|1
    0|0
  • sarışın aptal ayağına yatıp mı puan toplayacak bu kez acep :P

aman neyse ne

0|0
    0|0
  • Dalga geçiyordur, o kadar beyinsiz olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • ilerleme kayıt etmiş kendi çabında bu da bişeyidr.

0|0
    0|0
  • bence bunu üstüne görüşe bile gerek yok :D :D:D:D

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • Doğru söylemiş. kurtuluş savaşı gazileri, ki onlar gerçek gaziydi, hepsi öldü.

0|1
    0|0
    • yappmaaa onu kasteddiğini mi sölüyorsun hiç sanmıyorum

• Herkesin bir değerleri vardır benim Büyük Babam'da kurtuluş savaşı gazi idi ciddiye almamdan daha normal ne olabilir Arkadaşım...

• biz burada gazileri aşağılayıcı birşey yapmuyoruz demet akalın la matrak sadece o kadar duyarlı olmaya hiç gerek yok

• vitamini bebek alıyor napsın kadın :DDD:

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• açılımımı eleştiriyor ne yapıyorrr

0|0
    0|0
  • Demet akalın öyle demişse öyledir. Onun ruhunda var böyle şeyler. Ama güzellik dersen şu anda seninle evlenelim desin 1 dakika durmam her şeyi bırakır giderim. Kendisine aşığım ve bunu bir erkek olarak itiraf ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bunun gibileri zengin edenler düşünsün. Nerde mal var meşhur ediyorlar. Aklıma geldikçe afakanlar basıyor.

0|0
    0|0
  • ''Hadi çal giderken kapımı,aşk bu kızılötesi,yaralı müzesi,hareket edemem'' diye şarkı yapan da var bu ülkede,şaşırmadım

1|0
    0|0
  • yıl 1990 .yer zincirlikuyu kalabalık bir cemaat eşliğinde rahmetliyi son yolculuğuna uğurladılar..o günden beri o kadın böyle işte.kimimi gödüler.demetin aklını.akıl olmadan yine iyi yazıyor :DD

0|0
    0|0
  • düşünemeyen düşünür normaldir

0|0
    0|0
  • böyle bir cevapta demet akalından beklenir zaten mk normaldir komediye bak ya :D

0|0
    0|0
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz amaç bu.

0|0
    0|0
  • Aklı şarkıdan başka bir şeye çalışmayan bir kezban olduğunu kanıtladı. Evlenirken de farklı harflerle hayatıma anlam yükleniyor %70 yazmış. Amele :))

0|0
    0|0
  • Zeka not found ameke :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...