İnternet üzerinden ciddi olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Arkadaşlar meraba. Lafı uzatmadan konuya gireyim, en yakın kız arkadaşım sayesinde ortamda olunca bir erkekle tanıştım. Şu an daha sadece internet üzerinden konuşuyoruz, biraz daha zaman geçmesini bekliyorum buluşmak için arkadaşımın arkadaşı olsa da. Biraz zor bişey sorduğum insanlar kendilerini değiğşik gösterebiliyolar biliyorum ama internet üzerinden ciddi olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Yani gayet güzel düzgün konuşuyor içten gelerek konuşup konuşmadığını anlamanın bir yolu var mı buluşsam anlayabilirim evet ama açıkçası biraz çekiniyorum

Güncellemeler:
Buluşmaktan çekinmemin nedeni başbaşa olmamız değil ne yapacağımızı kestirememem gezme konusunda kıt bir insanım sıkılıp durmayalım istiyorum, açıkçası arkadaşın gelmesi biraz ters bir durum çünkü onunla ilgilenirken onu unutabilirim ya da yanlış bişey söyleyebilirim, kendime hakim olamıyorum çok yakın arkadaşlarım yanındayken yanlış anlamasını istemem

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• İlk buluşmada gezip tozmanız şart değil, hatta doğru değil. Bir kafede buluşur 1-2 saat muhabbet edersini o kadar. Hemen gezme tozma olmaz öyle. Arkadaşınla gidersin onlar yakınınızda takılır.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ilginiz ve güncellemeden sonra cevap verdiğiniz için dikkate alıcam

Erkekler Ne Diyor 9

• İnternet üzerinden bir şey öğrenemezsin. En iyisi buluşman. Çekinmene çözüm olarakta başbaşa bir buluşma olmasın. Bir kaç arkadaş gidin ortak arkadaş olur onun arkadaşları-senin arkadaşların şeklinde. Ortamda onu gözle. Neler yaptığına bak.

0|0
    0|0
    • Çekindiğimi yok sayarsak arkadaşım olmadan gitsem bir sorun olur mu szce

• bişey sormuştum gelmemiş galiba. Çekinme sorunumu yok sayarsak başbaşa bir buluşma olmasının dezavantajı olur mu sizce?

• Bir dejavantajı olmaz daha iyi tanırsın.

• Buluşarak anlarsın, ama ilk buluşmada yanlız olmayın. ÇEKİNECEK BİŞİ YOK. sANAL ORTAMDA ASLA ÇÖZEMEZSİN. hİÇ BOŞUNA ÇABALAMA.

0|0
    0|0
  • belki buluşabilirsin ama kontrol sende olsun internet üzerinde kimin ne olduğunu kesinlikle tam kestiremezsin onun için buluşman gerekiyor ise ciddi düşürnüyorsanız buluşun başka yolu yok

0|0
    0|0
  • ortak arkadaşınızla birlikte bir şeyler yapın hem çocuga umut vermemiş olursun hem de o çocuğu gözlemlersin ve güven problemi de aşılmış olur biraz

0|0
    0|0
  • internet üzerinden hiç bir insanın niyetini anlayamazsın...yıllarca dostun sewgilin olan insanları bazen gerçekten tanıyamıosun internetten hiç olmaz o iş

0|0
    0|0
  • :) onunla konuş seninle gece gündüz uyandıgında yattıgında mesaj atıyorsa emın ol içten konustugu cumlelerden anlarsın

0|0
    0|0
  • Psikolojik testler uygula çaktırmadan :)

Çelişkiler varsa yalan söylüodur ;)

0|0
    0|0
  • internet üzerinden anlayamazsın

0|0
    0|0
  • Realite önemli, buluşmak istediği mekan ve zaman daha da önemli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...