Ender saraç'ın 9lu zayıflama çayını kullananlar ?

Ender Saraç'ın 9lu zayıflama çayını kullanan var mı? Fiyatı 49 liraymış alsam verdiğim paraya değermi ? Gerçekten kilo verdirtirmi ?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• 49 lira değil eczanelerde 20 lira kazıklanmayın boşuna bir hap çıkarıyorlar bir çay yapıyorlar Allahın otuna 50 liramı istiyorlar bu insanların hakikaten yatacak yeri yok o çayların hepsi aktarlarda var kendin al hepsinden biraz karıştır iç sanki özel bir karışım yapmışlarda insanları kandırıyorlar.ayrıca diyet spor olmadan bu çaylar bir işe yaramaz.

1|0
    0|0
    • ender saraç'ın adı geçince bir an kafam karıştı işte ya :) Belki gerçekten işe yarar diye.. Günlük 30 dklık sporumu zaten yapıyorum. bu çay yerine yeşil çayıma devam etsem daha iyi olucak galiba..

• kendini fazla yormadan kısıtlamadan yap diyetini ve sporunu istediğin herşeyden ye ama azar azar :) yoksa insan kendini yoksunlukta zannedip bir süre sonra gördüğü herşeye saldırabiliyor.

• aynen öylee. hele ben kendimi istediğim bişeyden mahrum bırakırsam o an spora odaklanamıyorum çok takıntı yapıyorum. o yüzden onu mutlaka azda olsa yemeliyim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• onların hiçbiri bir işe yaramıyor ona vereceğin parayla spor salonuna yazıl kesinlikle faydasını görürsün kilo sporla ve dengeli beslenmeyle verilir çayla otla çöple değil.

1|0
    0|0
    • Spor yapıyorum zaten ama biz insanlara oturduğun yerden kilo vermek hep daha cazip gelir bilirsin..

• Hehe aynen öyle bende zayıfladım annem diyor ne bu böyle kemik yığını gibi halbuki hala fazlalığım var :)

• Iste onlara gore her halimiz cok guzel kusurumuz yok fazlamiz yok oyle dusunuyolar :D bu yuzden ben diyetimide sporumuda tek yaparim baskasinin destegi olmadan. Gerci ben hayatta cogu seyi destegim olmadan yaptim o yuzden bunuda yaparsam gene kendi kendime yaparim ki mutlaka yapicamda o bisiklete bincem :D

• Kilo vermen anlamsız meleğim. Her halinle harikasın. <3 '' Unut gitsin, yalancı pisliğin tekiyim'' :)

1|0
    0|0
  • kaç kilosun bilmiorum ama zayıflamak için de olsa ilaçlara başvurma ya yediklerine dikkat et ya da doktor tavsiyesine uy derim

1|0
    0|0
    • 55 kiloyum. Metabolizmam yavaş ve bir iştah kesiciye çok ihtiyacım var. ama bu çayla olcak iş değil galiba. Doktora gittim insanı aç bırakan diyetlerden başka bişey vermediler. Az yiyebilen biri olsam zaten az yerim senin diyetini napayım ben :D

• Hmm doğru diyosunn. boyum 165

• gel özelime konuşalım

• benim kardeşim kullandı hiç memnun kalmadı hatta bir kaç kere içti ve attı :) bide bitkisel ama her kişiye saglık vermeyebilir :)

1|0
    0|0
  • sorduğuna göre sende emin değilsin işe yarayıp yaramadığına.mucize yaratacağını sanmıyorum.en iyisi dengeli beslenip düzenli kilo vermek derim.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• off o zamanda aşırı takmam gerekiyo kendimi unutcak kadar :D çünkü yemeği o kadar seviyorumki üzülsem yemek yerim sevinsem yemek yerim öyle bişey :D

• beni bir ekler misin.:)

• Yaa bırakın artık şunları.

Hem yiceksin hem kilo verceksin. Mümkün mü allasen?

Diyet, spor yapmadan kilo vermen mümkün değil. Bunlar sadece besin takviyesi, ek besin.

Aldığın kalori verdiğinden fazla olursa kilo alır, verdiğin kalori aldığından fazla olursa kilo verirsin. Bu kadar basit. Bunu değiştiremezsin. Para tuzağı bunlar. Buna verceğin 50 lirayla git spor salonuna 1 aylık paran işte.

0|0
    0|0
    • Ya benim onu istememin sebebi iştah kesmesii. Benim iştahımın kesilmesine ihtiyacım var :D

• :D bende pek severim yaa söylemesi ayıp annemin yemekleri çok lezzetlidir :))

• aynen bizimkininde güzeldir :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Yeter artık .

Çaymış .

O kıçınızı kaldırın biraz .

Oturduğunuz yerden zayıflama peşindesiniz .

0|0
    0|0
    • canım benim sporumu yapmaya zaten başladım. benim çayı isteme sebebim iştah kesmesi.

Yükleniyor...