Telefondan anlayanlar veya htc kullananlar sorum sizlereee :)

Herkese iyi pazarlar öncelikle..

Allahın izni ile bugün telefonumu değiştiriyorum fakat kafam karışık.önce sony xperia ion almayı düşündüm sonra android işlemcisi güncellemeleri kaldırmayabliyor sorun yaşarsın onun yerine xperia sp al dediler vazgeçtim. sony xperia z çok kaba geldi bana,bende HTC one almaya karar verdim ama hala tereddütlerim var.sizce nasıl bir telefon ? sonuçta o kadar para vericem yani pişman olmak istemem. sosyal ağlarla işim yok netliği çizünürlüğü iyi bir kamerası olsun,hızlı güçlü bir telefon olsun,internette gezinirken kasmasın sıkıntı yapmasın yeter :)

Yorumlarınızı bekliyorum,teşekkür ederimmm

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2000 verebilirim diyorsan samsung galaxy note 3 de cıktı link inceleyebilirsin güzeldir

0|0
    0|0
    • teşekkürlerr

• telefon bir kere çok şık ve androidlerin çoğuna kıyaslak karmaşık değil gayt basit ve kolay kullanımı.hızı söyledikleri kadar aman aman değil bence ama yine de iyi ya

• anladım burda da az once soran bayan var onada tavsiye edebilirsiniz o zamn link

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi bir telefon seçmişsiniz.. Bu renkten almanızı tavsiye ederim.. Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın :D link

0|2
    0|0
  • dokunmatikte htc gayet iyi kaliteye sahip xperia da iyi biri düz hatlara biri yuvarlak hatlara sahip ona göre tercih et hangisi hoşuna gidiyorsa özellik olarak birbirine çok yakın çünkü tercih yapmak zor tiplerine göre yap =)

0|0
    0|0
  • iphone 4s , 5

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşka inanırmısın? yoksa çıkıp tekrar gireyimmi :))

0|0
    0|0
  • bende htc one kesınlıkle al derım cunku kullanıyorum sarjı sabah 9 da alıyorum gun boyu nette watsaap normal mesaj konusma derken aksam 8-9 a kadar gıdıyor sarjı ayrıca hızlı bır tlf ayrıca cok kıbar elıne cok yakısır

0|0
    0|0
  • bence htc nin hiç bir telefonunu alma derim kullanması çok zor bir kaç arkadaşımda var pek memnu degiller :) bende telefonumu degiştircem ve samsung s3 mini alcam fiyatıda çok güzel :)

0|0
    0|0
    • yapma bee,yine kararımdan vazgeçicem galiba :D

• iphone sanki bedava dağıtılıyor herkesin elinde soğudum valla telefondan.2 bine kadar yolum var telefonda.tavsiyeni dinleyip bide samsung minilere bakacağım teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

• iPhone 4.

0|0
    0|0
  • S4 vereyim mi ablama =?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...