Sizin tercihiniz nedir?

Lisanslı Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Arenaları olan PES mi?

Lisanslı Ülke Ligleri olan Fifa mı?

• KONAMİ PES
    37% (7)50% (12)44% (19)Oy Ver
  • EA SPORTS FİFA
    63% (12)50% (12)56% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bende kendi görüşümü belirteyim; pes 2009 yılına kadar olan serilerinde, fifa dan çok daha ileride bir oyun du, ama 2010 dan sonra pes düşüşe, fifa çıkışa geçti ikisininde 2013 serileri eşit durumdalar şimdi sıra 2014 leri değerlendirmeye

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 12

• peste oynayış çok rahat ama takımlar çim grafik çokda iyi değil.fifada ama sanki hd yayından maç izliyormuşsun gibi hava var.eğer kol varsa fifa süper.alışırsan klavyede güzel fifa.pes başlarda çok güzel oluyor ama sonra sıkıyor fifada 3.lig takımı bile var ama peste koskoca arsenal chelse bile north london london fc şl finalsit dortmund yok alman ligi yok ing ligi lisanslı değil.bence pes serisinin tek ve en güzel oyunu PES6'dır.Birazda pes 11.oysa fifa 05 07 08 10 12 12 13 14 hepsi muhteşem.biz fifayla büyüdük sonra pese geçtik.ama ben her 2'side oynuyorum.o yüzden kararım yok.Ama dediğim gibi fifa oynayabilene çok güzel.pes herkes oynuyor ve al robbeni at golünü ama fifada messi bile alsan tek gol atamıyorsun illa takım oyunu şart fifada zor ama fifa daha önde pesten.

0|1
    0|0
  • Pes daha bir sıcak daha bir samimi daha bir tatlı geliyor bana:D..Fıfa pes in yanında odun gibi

0|1
    0|0
  • reloaded pes14 akar :D

0|1
    0|0
  • karşılaştırma yapamam çnkü fifayı hiç oynamadım ama pes hastasıyım

0|1
    0|0
  • Fifa ama senin sunduğun nedenlerden değil tamamen nostaljik bir bağlılık :)

0|1
    0|0
  • bence PES KONAMİ EFSANEDİR FİFA 2000 İYİ SADECE

0|1
    0|0
  • sadece bu yıl fifa

0|1
    0|0
  • EA SPORTS FİFA

Yeni ergenler pes kullanıyor ... :)

0|1
    0|0
  • Pesçiydim ama son 3-4 senedir pesten çok bozdu o yüzden fifa :)

0|1
    0|0
  • Fifadan vazgeçmem ben

0|1
    0|0
  • Pes Pes

0|0
    0|0
  • KONAMİ PES

KONAMİ PES

0|0
    0|0