Spora hergun bır saatınızı ayırırmıydınız ?ayırıyor musunuz?

spora yazıldım ve ıyımı olcak bılmıyorum hergun gıdebılcekmıyım acaba :D

0|0
1117

En İyi Erkek Görüşü

• Bende gidiyorum ama hergün degıl 1 gün gidiyorum 1 gün dinleniyorum kasların dinlenmeye ihtiyacı var , uykuda önemlı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Ne sporu yapıyorsun? Bence hergün spor yapmak zararlı. Bir gün vücudu dinlendirmek daha doğru diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • yaz girmeden önce 1.5 saatimi ayırıyordum ama 4 aydır yapmıyorum 10 gün sonra tekrar başlıyorum.

1|0
    0|0
    • hımm genelde yapabılıyorsun ama faydalarını nekadar gordun

• çok faydasını gördüm fizik olarak gelişiyorsun insanın kendine güveni artıyor sigarayı bırakmıştım o dönem yine başladım spor yapıyor olsam başlamazdım sigarayı bırakmama yardımcı oldu, sporu bıraktıktan sonra saldım kendimi sürekli cips abur cubur yemekten 7 8 kilo aldım özgüven yerlerde sürünüyor spor yapıyor olsaydım bunları yemezdim zaten sağlıksız şeyler.şimdi tekra başlıyorum 10 gün sonra yaza kadar yine sıkı çalışıp eski formuma dönücem tavsiye ediyorum yani, spor şart :D

• dogru :) beyın gelıstırc em para kazancam dıye mahvedıyoruz kendımızı saglam kafa saglam vucutta bulunur atamızın dedği gıbı

• hergün 2 saatim sporda geçiyor kendimi cok iyi hissediyorum senin adına konusmak gerekirse mutlaka ayır 1 saatini spora iyi olucak emin ol

1|0
    0|0
  • spordan kastın her gün 50-60 mekik,barfiks,şınav falansa her güün yapmak zararlı haa orta tempoda 30-45 dklık yürüyüş diyosan vaktim yok maalesef.

1|0
    0|0
  • maalesef haftada 1 saatimi ayırabiliyorum ben oda belki yazık len bana :((

1|0
    0|0
  • sıkılıp bırakırsın bence :)) sence?

1|0
    0|0
  • En güzel spor yüzmedir :) mükemmel sekilde kanatları cıkarır omuzların genisler yağları yakarsın :)) bulundugunuz yerde havuz felan varsa yazıl:)

1|0
    0|0
    • bır kız olarak omuz genıslıgı ıstemem erkeklere yakısır :)siz gıtmeye devam edın

• havuz yani yüzme sporu bayan icinde güzel olur ..

• fitness sa eğer 1 gün dinlendirmen gerekir kasları

ben fitnessla ilgileniyorum 1 gün arayla 2 saat ayırıyorum

dinlendirmezsen kas definasyonu yaşarsın ve iyi beslenme

1|0
    0|0
  • ne olcağını söyleyeyimmi en fazla 2 hafta gideceksin sonra sıkılıp bırakcaksın :=))

1|0
    0|0
    • yaa ama oyle olmasın :)olmaz ınsallah yanı kı omur boyuda gıtcek halım yok :D sporu bırakınca kılo almayım bırde

• spor iyidir ama saatli günü gününde yaparsanız etkısını gorursunuz yoksa kafanıza gore yaparsanız hıcbı etkı gostermez.

1|0
    0|0
    • saatı gunu bellı canım bellı bır saatte

• hadı yaa supermıs ozaman :D mutlaka gıtmelıyım ama sonra verdgım kıloları bırakınca tekrar almayım :(

• kilo almak kolay ablacım gidin gidin

• Hergün değilde birer gün arayla spor yapman senin için iyi olur

1|0
    0|0
    • hafta ıcı hergun bır saat karısık spor agır değil ama bılemıyorum nasıl olcak

• Eğer iş olarak çalışıyorsan, çok yorgun olursun.Normalde hergün 1 saat çalışsan.En fazla 1 ay böyle gidersin sonrasında vucudun direnci kalmaz artık.Senin için ideali birer gün arayla çalışmak.

• Hiç ayırmiyirim

1|0
    0|0
  • bir saat mi 10 dakika bile ayırmıyorum ama sabaha kadar ayaktayım:)

1|0
    0|0
  • bende dün yazıldım bugün heryerim ağrıyor :)

0|0
    0|0
  • ilk 1 ay azimle gittim 2. ay biraz yamuldum. 3.ay bıraktım. 4.ay tekrar yazıldım gitmedim :DD

0|1
    0|0
  • ayır ayır.sakın cayma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ehehehee :D :D ne desem yalan olur :P

1|1
    0|0
  • Ayırmıyorum açıkçası.

1|0
    0|0
  • Evet hatta daha fazla, ama havaların soğuması bana hiç yaramıyor :)) Sıcak havalarda yerimde duramam, soğuklarda biraz miskinleşiyorum :))

Ne kadar erken o kadar iyi tabii ki, sizin bedeninizin ihtiyacına ve ruh halinize göredir sıklığı...

1|0
    0|0
    • ıyı hıssedıyorsundur kendını dıme faydası cok olmalı ben evde yapardım plates kısa bır sekılde ama ılk defa spor salonuna gıdecegım

• bu ne :)

• Basket attı heralde :D

• hayır ayırmıyorum ama bende hamilelik dönemimde gitmeyi çok istiyorum insan hem daha dinç hemde daha sağlıklı oluyo ama gel gör ki bırak 1 saatimi 5 dakika bile ayırmıyorum ama müxik açıp saatlerce oynarım :)

1|0
    0|0
    • o da bır spor :D yap bence ama hamılelere ozel fıtness cdlerı al cunku catlak olusumu kılo falan engel olur

• fitnessa gitmeyi düşünüyorum kayıt olucam tabi o döneme bir giriyim ayırlısıyla inş. ayy bana çatlak demeeee :( çok korkuoyrum

• Her sabah yürüyüşe çıkıyorum 8 km.

1|0
    0|0
  • ben gün tabi işim olmassa 1 saat yürüyorum acayyip iyi geliyo sonra tempolu 15 dk koşu yetiyo

1|0
    0|0
  • haftada 3-4 gün gidiyorum yaklaşık bir yıldır. programına bağlı tabiki ama hergün ağır gelebilir.

1|0
    0|0
  • Maalesef hayir ama surekli hareket icerisindeyim, surekli yuruyorum :P

1|0
    0|0
  • Evet her gün yapıyorum evde de

1|0
    0|0
  • Daha fazla vakit ayırıyordum. Ama dizim sakatlanınca spor yalan oldu. Yakında tekrar başlayacağım inşallah, bakalım. Düzenli devam edersen faydasını görürsün.

1|0
    0|0
  • bi ara günde yarım saat yapıyordum, sonra bıraktım

1|0
    0|0
Yükleniyor...