Beni yurda bırakmasını nasıl sağlayabilirim?

bi kaç gün sonra bulunduğum şehrin başka ilçesine okumaya gideceğim.sevgilimin beni yurda bırakmasını istiyorum.konu açılmadı beni bırak falan diye o da demedi seni bırakayım yükün ağır falan .sen okul işlerini hallet,yurda yerleş dedi.sorun yük değil,arkadaşlarımı yaşadığım ortamı falan görsün istiyorum.bunu ona söylemeye çekiniyorum.bni yurda bırakmasını nasıl sağlayabilirim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• direk söyle beni yurduma sen götürür müsün de memnuniyetle kabul edecektir kabul etmiyorsa zaten sevmiyodur bas tekmeyi gitsin

1|0
    0|0
    • hmm söyleyim

• tam olarak öyle değil şimdi bir erkek kendisine ihtiyaç olduğu zaman mutlu olur bu da senin teklifini kabul edeceği anlamına gelir

öte yandan sana bu teklifi getirmemesinin sebebi sen gerek yok ben kendim giderim cevabını vermendeki korkusudur öyle bir cevap vermeyebilirsin tabi ama bir ihtimal

bu neden öyle sen o şekilde (şayet) cevap verirsen ona ihtiyacın olmadığını belirtirsin

şöyle düşün sen terslenme ihtimalin olduğu birine ben güzel miyim diye sorar mısın

bu da erkek için aynı şey

• hmm anladımm...

Erkekler Ne Diyor 8

• biraz kıskandırmaya çalış, eğer kıskanırsa o zaman gelir. ayrıca gideceğin yerin kendin için biraz sıkıntılı olduğunu, biraz korktuğunu, çekindiğini söyle. seni merak etmesini sağla. eminim gelecektir. ama umursamaz birisiyse gelmez.

1|0
    0|0
  • ne demek o ya. bırakmak zorunda tabi

0|0
    0|0
  • Konuyu onun açması lazım,ben seni bırakırım falan diye.Ya da en kötü kimle gitceksin falan diye sorar,erkek adam sormuyorsa uğraşmak istemiyor demektir.Bu kadar açık ve net

0|0
    0|0
  • amacın o değil bir kere bizi kandırma:)

ordaki kızlara sevgilini göstermek istiyorsun amacın bu açıkça söyle bunu seve seve kabul eder

0|0
    0|0
    • valla o da var,millet sevgilisiynen geziyo bizim sevgilimz var ama sap gibi kızlarnan geziyorz..

• senın demenle olcak ıs degıl kendısı dusunmesı gerek

0|0
    0|0
    • ha bende onu düşünüyorm kendisi düşünmüyor ben neden açık açık söyleyeyim gel beni bırak diye dimi ama?

• aynen senın demenle yapıcaksa anlamı kalmaz bunu kendı dusunup yapması gereken bırsey

• Bu yumuşak penisi olan arkadaşmı?

0|0
    0|0
  • Neden görmesini istiyorsun?

0|0
    0|0
    • insan merak etmezmi bu kız nerde yaşıyor nerde okyor yaşadığı yerdeki insanlar nasıl.bunları görsün istiyorum

• Bırak kendisi görmek istesin.

• ne demek çekiniyorum?nasıl sevgililik anlamadım ki ben benim hatunu yurdun kapısına bıraktım içeri girdik tanıştım hepsiyle çevreyi gezdim ve gerekmdikçe dısarı çıkma dedim eğer seninki gelmiyorsa konuşş bir cevabı vardır

0|0
    0|0
    • zamanında demiştim hiç bizim buralara falan gelmiysun diye o da nabacam yaa falan diyo.ne biliyim değişik yahuu..inşallah denicem bakalım..

• bence bas tekmeyi

• ya sırf gelmiyor diiye terkedecek değilim.eminim bir gün ziyaret eder beni yurtta

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben olsam açık açık konuşurdum. Onu yapamıyosanda yurdu merak etmesini sağla

1|0
    0|0
  • Bence acik acik soyle,yoksa aci cekersin boyle nasil getirecegim onu yok niye teklif etmedi diye

Kalacagim yeri kimlerle olacagimi gormek istemez misin de sonra da,cevap olumsuzsa da ya da antikli bir aciklama yapmiyorsa salla gitsiiin

1|0
    0|0
    • Iyi de erkekler mi daha girisken kizlar mi? Bak mesela dusunse cok hosuma gider resmen yeniden asik olurum..ya sizinn guzel bir iliskiniz uzun sureli bir beraberliginiz varsa bu "onun dusunmesi gerekirdi" olayina fazla takilma

• hmm doğrusun...

Yükleniyor...