Ben ne yapıcam şimdi?

Şimdi beyler bayanlar,cuma günü bir kız arkadaşım oldu.Bizim sınıftandı.Adı ayşe.Şimdi cuma günü hiç konuşmadık sonra baktım ben de mesaj attım cuma günü.Çekingen misin filan diye.Evet biraz olabilir dedi.Ayrıca şöyle bir şey olmuştu bunun önceden hoşlandığı bir çocuk varmış hala hoşlanıyor mu bilmiyorum bizim okulda veya ilde değil.İşte zaten kararsız kalmıştı tereddüte düşmüştü.O yuzdüm içime bir kurt düştü ben de gittim sordum,bak hala hoşlandığın birisi vs var mı olabilir beni gerçekten seviyor musun dedim.Ondan sonra ben çekingenim diyorum sen bana ne diyorsun dedi.Peki tamam öyle olsun dedim.Sonra işte biraz daha konuştuk bana dedi ki daha olayın şokunu atlatamadım.salı (pazartesi bizim okul tatil)okulda konuşuruz olur mu dedi.Neyin şoku dedim daha fazla sorma dedi.Sonra işte biraz daha sırar ettim daha üzerimden çekinginliğimi atamadım ben senin kadar rahat değilim dedi.Ben de iyi bye yazdım.O da bb yazdı konuşma bitti.(bu yazılanları cuma günü konuştuk. dedikleri zoruma gitmedi değil hani ama ses çıkartmadım)

Ha ayrıca ben bir de keman çalıyorum.Ayşe bana dedi ki işte salı günü keman getircek misin dedi.Ben de bilmiyorum belki çalarım dedim.İnşallah çalarsın dedi.Ayrıca çıkmadan önce sesin güzelmiş demişti.Bunun önceden de erkek arkadaşı olmuş ama niye böyle bilmiyorum ben utanıyorum sen de öyle olursan olmaz dedi bana...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kızı çok boğma böyle sorularla çekingenmiş işte :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• utangaçlığın nedeni neymiş?, bu konuda konuştun mu. sordun mu neden utanıyormuş, niçin utanıyormuş.

benim görüşüm kızın yetiştiği çevre ile ilgili eğer muhafezakar bir kesimden geliyorsa, ya da kırsal kesimde, küçük bir kasaba da yetiştiyse bir kızın utangaçlığı normal olabilir. tabi ki bunun dışında da başka nedenler olabilir. kızla güzel bir dille konuşmayı dene. onun derdinin seni de ilgilendirdiğini söyle, onu mutsuz görmek istemediğini, o mutsuz olunca senin de mutsuz olduğunu söyle.

yolun açık olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...