Kızların bir çoğu yakışıklı erkekten korkuyor

Kızların bir çoğu yakışıklı erkekten korkuyor

dikkatimi çekti güzel kızların bir çoğunun yanında

yakıştıramadığımız insanlar var

tamam ALLAH,ın yaratttığı her kul güzeldir

fakat bu beğenmediğimiz insanların o güzel diye nitelendirdiğimiz kızların yanında ne işi var ?

Yakışıklı olmak bana göre büyük bir sorun !

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• terketme ihtimali fazla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yakısıklı erkekler yaksıklı oldugunu bildiği için çapkınlık konusunda prof olurlar elde tutmak zor olur.. sahsen çok yakısıklı bir sevgilim olsun istemem taktım mı koluma yakıssın yeter:D

0|1
    0|0
  • Emin olun herkes kendi seviyesindeki kişilerle arkadaşlık yapar ya da sevgili olur..

Örneğin okuldaki havalı bir kız gidip sönük tiplerle arkadaşlık yapmaz ve etrafında da genelde o sönük kızların beğendiği yakışıklı erkekler olur..

Ama o sönük kız ne yazık ki apaçilere kalırken,onlardan çıkma teklifi alırken havalı kız hep yakışıklılarla beraber.

Yani o güzel kızın yanındaki kişiye tipsiz desen bile,apaçi olmadığı için yine onla sevgili olur buda eşittir kültür şeysi.

0|1
    0|0
  • Anliyorum ben sene ama inan cok zor genelde bir yakisiklidan bir teklif alsam veya bir hoslandi mesaji zorlaniyorum aldattir zor guvenilir tabiki herkez oyle degil .. Anladin mi beni '? Beni guzel olsam bile aldatamam yani kendimi oyle sekilde gosteriyorm ama sizde farkli. Benim bir iliskimde ex sevgilim cok yakisikliydi ve surekli kizlar onun pesindeydi ve guven yokta yani bende cok yoktu ki ben bakmam desede.. Bakar

0|1
    0|0
  • çünkü o tür erkek ler çapkın oluyo olmasada biz kızlar çok gösterişi sevmeyiz biyerden sonra gösteriş olmamalı veya şöyle diyim onun yanında durunca bizim gösreşimiz sönük kalmamalı :D yani onunki az olsun bizimki çok :D

0|1
    0|0
  • Zekasına ve gücüne güvenen hiç bir şeyden korkmaz...

0|1
    0|0
  • Çünkü çoğu yakışıklı erkek kendi çıkarları için çalışır ve bencildir

0|1
    0|0
  • Yakisikli bir sevgili istemem.

0|1
    0|0
  • Yakışıklı erkekten hiç bir kıza hayır gelmemiş şu ana kadar,ondandır :)

0|1
    0|0
  • bu yüzden uzun yıllar eşimle evlenmekten çekindim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Onu öyle bir yüceltiyorsun ki kimi görsen yanında beğenmiyorsun olay bu bir de tabi şu var güzel kız ya da erkek talebi çok oluyor :D bu da karşısındaki için büyük sorun elde tutmak zor iş bir de yaş ilerledikçe fizik güzelliği yerini başka seylere bırakıyor

0|1
    0|0
  • Yakışıklı erkekleri beğenen çoktur yani her an bir kaybetme korkusu oluşu kızlarda ama yanına yakışmayanlarda bu durum şöyledir kız çok güzeldir ve o erkek ona öyle bir bağlanır ki yani anlatabildim mi?Arkadaşın da dediği gi bur kaç yapan çoktur e adam zaten yakışıklıdır bağlanmaz da

0|1
    0|0
  • sorma abi ya .p

0|1
    0|0
  • çoğu vur kaç taktiği uygular bu yüzden korkarlar

0|1
    0|0
  • kızlar neler düşünüyormuş öyle...

0|0
    0|0
Yükleniyor...