Sizce bu hastalığın adı ne?

Site üyelerinden birisi bir gecede 2 başlık birden açsa..

2 başlığın da ana konusu son zamanlarda sitede bazılarının kendilerini zeki hissetme aracı İslam ve Müslümanlara eleştiri ayağına laf sokma ve hakaretimsi cümleler kurmak olsa..

Cevap verseniz, "bu konular artık can sıkıyor" deseniz

Ve konuyu açan size bir sürü ukalalık yapsa:

Ama siz cevap hakkınızı kullanmak istediğinizde sizi engellemiş olduğunu görseniz

Ne düşünürsünüz?

Ha bir de psikolojik sorunlardan anlayanlara soru:

Nedir bu hastalığın adı?

(evolance denen üye ve şirket ortakları: Sizi kasdettiğimi nereden çıkardınız? :))

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Bu canlılar gece yarısından sonra türerler. zombi gibidirler. her zaman bir açığını ararlar islamın bulamazlar sonra ha bire saçmalamaya kalkarlar. biri der ccaminin içi güzel değil. biri der imamın sakalı eğri. sonra adam akıllı bir iki kişi okkalı cevap verince yobaz ve cahil etiketi yapıştırırlar. ne kadar bilimsel ilimsel mantıklı cevap verirsen ver onlar sen yobazsın derler. sonra şikayeet ederler . akıl çerçevesi içerisinde konuyu tartışınca galip gelemeyeeceklerini anlayınca engellerler. bunlar böyledir. gözleri var görmezler kulakları var duymazlar kalpleri var hissetmezler dir

1|1
    1|4
    • Doğruyu aramaya evet, bunu bulabileceği yüzlerce kaynak varken hep gece yarıları aynı yerde, aynı tarzda sorularla yapmaya hayır!

Gerçekten art niyeti olmayan arkadaşlar da var, buna eminim..

Ama sorunun algılanış şekli o denli masum geliyor ki farketmeden anında soru sahibine tetikçilik yapar hale dönüşüyorlar..

Herkesin kendi düşüncesi kendine.. Özgürlüğü de.. Ama ben başlık açıp onların inanç veya inançsızlıklarına hakaret eden sorular-cevaplar döktürmüyorsam aynı saygıyı beklerim!

• haklısın. yoksa insan inançsız olabilir. tanımak için sorabilir. diyelim zekatın fazileti nedir diye sorsa bir sürü güzel cevap alacak. ama bunlar bilinçli yapıyorlar. onlar olduğu sürece bende olacağım. benim hayatımda aklıma bile gelmemiş bir musevinin veya hristyanın dinini burada sorgulamak . bide bu ateistlere tek dokunan İSLAMİYET her nedense diğer dinlere hoş görüyle yaklaşıyorlar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu tür polemiklere girmiyorum. Onlar yokmuş gibi davranmalı. Ben kendim de dinsiz ve sosyalist insanım ve sitede kendisine "dinsiz" "sosyalist" diyenlerin yaptıklarından rahatsız oluyorum sizin gibi. Fikirlerini düzgünce ifade etmek varken böyle salya sümük laf atmalar, engellemeler, hepsi aslında cahillik eseri

0|1
    0|0
  • İslamın eleştirilmesine neden bu kadar karşısın?Şeriat ülkelerine baktığımız zaman doğru bir şey göremiyoruz zaten

2|3
    2|0
    • İslam mı eleştirilir yoksa kuralları kafasına göre yorumlayan zangoçlar mı?

Düşünce beyanı ile hakaret ayrı şeyler dostum.. Arada ince bir çizgi var ve bu sitede bu konular açıldığında eleştiri yerine "marjinalim, karizmayım" derdinde bir sürü insan hakarete bağladı anında olayı..

İsrailde de doğru birşey yok, ve Kuze Korede de.. ABD'nin yaptıkları da belli. O zaman hep aynı türküyü söylemeyin, Hristiyanlık, Musevilik ve Şintoizmi de eleştirin.

Ama haber değeri olmaz o zaman, haklısınız :)

• Aşşağıda yazmışım ama karışmış biraz müslüman,hristiyan vb dinlere inanan insanlar inançsiz insanları öldürdüğünde bunu inancı yüzünden yaptığını söyler.

• Ha bu arada trabzonda yaşıyorum,%60-70 ı yobaz denilecek türden,bir gün spordan çıktık unuttum ramazan olduğunu su içiyorum sokakta 20 kişi varsa 18 kişi ters ters bakmaya başladı tabi başta anlamadım üsküme başıma baktım ne oluyor bişey mi var diye sonra hatırladım attım direk suyu yani en iyisi bu bide çok insan linç edildi orda sebebiyse oruç vakti sigara içiyor veya içecek içiyor diye.Burda ben katilim desen bile anlarlar,ama inaçsızım dediğinde şeytan görmüş gibi bakar çoğu.

Yükleniyor...