Onu unutmanızı engelleyen şeyler neler?

Beraber gezdiğiniz yollar, simit attığınız martılar, her gün tartıldığınız küçük tartıcı çocuk, duvarında baş harflerinizin yazılı olduğu bir oda, dolmuştu dinlediğiniz bir şarkı, savurduğunuz bir küfür, ısırdığınız dudağınız, aynada baktığınız yüz..

Söyleyin size onu unutturmayan, inadına her gün ona olan sevginizi yüzünüze vuran şeyler neler?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• eskı oturdugum mahalleye gıdemıyorum orda gordum ılk orda cıkma teklıf ettı orda yuzuk taktı .. bulvara gıdemıyorum askerden geldıgınde orda gorustuk orda yıne yuzuk taktı evlılıge adım attık... srnevlere gdemıorm orda aılesını tanıdım orda bayramları kutladık . vs vs yazsam roman olur :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Valla engelleyen şey yok gibi. Zaman geçince çok rahat kafandan siliyorsun.

0|1
    0|0
  • ben yazarımda mürekkep yetmez

0|1
    0|0
    • bazen tek bir cümle sayfalarca yazdıklarından çok daha fazlasını anlatır :)

• biraz daha dikkatli okusan artık unutmak için değilde hatırlamak için içtiğimi farkederdin :)

• neden hatırlamak ?

• zmanla unuturusn skma canını..

0|1
    0|0
  • martılar ve çocuk dışında hepsi .

0|1
    0|0
  • her gün okula gidiyorum yeterli oluyor hatırlamaya :D

0|1
    0|0
  • hangı bırını anlatayımm cok var.anıla anılar.(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• insan kafada bitirdikten sonra hiç dert etmiyor o günleri sadece tebbessüm okadar

1|1
    0|0
  • çoktan unuttum bile umrumda değil ayrıldığımız gün üzüldüm sonra başkasını buldum onunla yaşadığım herşey tozdu üfledim gitti.

0|1
    0|0
  • Gözleri,Saçı,Dudakları ve Kahkahası :(

0|1
    0|0
  • her gün tuvalete gidiyorum onu nasıl unuturum :D

0|1
    0|0
  • Akçakoca'da gece gökyüzüne her baktığımda onu hatırlarım...

0|1
    0|0
  • Onun için ailemden bazılarını silmem lazım...

0|1
    0|0
  • beynim , herşeyin suçlusu o :/

0|1
    0|0
Yükleniyor...