Siz ne isterdiniz arkadaşlar ?

çevremden veya şimdiye kadar tanıdığım kişiler eğer ailede tek çocuk ise hep kardeş özlemi çekerlerdi ben ise 3 kardeşim ve en küçüğüm . çevremdekilerin tam tersine bende tek çocuk olmak isterdim hep . neden mi . mesela üniversitede okumama rağmen hala evde adam yerine konmuyorum sanki evde yok gibiyim dünya diğer kardeşlerimin etrafında dönüyo böyle eve geldiğimde- oğlum geldin mi +evet baba -hmm dan ibaret bir tepkileri oluyo naptın nasılsın canın mı sıkkın sormak yok hatta abim doğru düzgün okumadı ve işsiz şu an ama onun bütün stresini ben çekiyorum ailem sürekli abin gibi olma abin gibi olma lafıyla beynimi deliyor resmen ve buna rağmen evde üvey gibiyim babam emekli bir tane arabası var benim okulum şehrin diğer ucunda bir kere araba isteyim evde kıyamet kopar abim hergün arabayla arkadaşlarıyla gezer çünkü. sizce yanlış mı düşünüyorum ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Oyle deme gun geliyor arkanda destekcin oluyor. Genis aile yalnizliktan iyidir bence:) Aslinda seni daha cok onemsiyorlardir. ayrica abin gibi degilsindir onu oyle kabullenmislerdr. Seni uysal,sessiz sakin gordukleri icin pek ustune dusmuyor olabilirler ama bence en kucuk her zaman daha cok dikkate alinmistir:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yanlış düşünmüyorsun

0|0
    0|0
  • Oglum geldin mi ? Evet baba ' dan sonrasini okumadim adjdkfkskgksjf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...